Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Clorky

Důležité stránky Warcraftu III

Recommended Posts

Zdravím, po delší době nepostování nových témat, mě napadlo vytvořit téma, které bude obsahovat ty nejduležitější stránky Warcraftu III, až už mapy, officiální stránky, fan stránky apod. Zkrátka vše co znám a uznávám to jako profesionální hráč Warcraftu a jeho obdivovatel.

 

 

1. http://www.battle.net/ - Officiální stránky serveru, na který potřebujete orig. keycode - neplatí se tak, jako např. WoW 1

 

2. http://classic.battle.net/war3/ - Officiální stránky Warcraftu III. 2

3. http://www.garena.com/ - Jedna z nejhranějších "serverů". Musíte si zde zaregistrovat acc. 3

 

4. http://www.eurobattle.net/ - Nejhranější PvPGN "server" hned po officiálním serverů, hraje zde asi nejvíce čechů. Musíte si zde zaregistrovat acc a stáhnout

installer. 4

 

5. http://www.epicwar.com/ - Nejobsáhlejší databáze map, najdete zde snad všechny mapy - ať už vytvárěny začátečníky, nebo profesionály jako je např. IceFrog, který

vytvořil legendární mapu "DotA". 5

 

6. http://www.getdota.com/ - Zde si stáhnete mapu "DotA". 6

 

7. http://www.playdota.com/ - Officiální stránka mapy "DotA". Thx Funner. 7

 

8. http://www.tropicaltowerwars.co.cc/ - Officiální stránka mapy "Tropical Tower Wars". 8

 

9. http://warcraft.czechgamer.com/ - Česká fan stránka. 9

 

10. http://cs.wikipedia.org/wiki/Warcraft/ - Vše o Warcraftu, od Warcraftu I až po Frozen Throne. Česky. 10

 

11. http://warcraft.bonusweb.cz/ - Česká fan stránka. 11

 

12. http://warcraft3.cz/ - Česká největší fan stránka. 12

 

13. http://games.tiscali.cz/navody/warcraft3ft1/index.asp - Recenze. 13

 

14. http://www.dota-allstars.com/ - Nejrozsáhlejší fan stránka o Dotě. 14

 

 

Další stránky byly naprosto oničem, ať už fan stránky, klany nebo recenze, těchto 14 stránek jsou bezesporu nejlepšími v česku a ve světě.

 

Děkuji za přečtení, kdybyste chtěli match tak pojďte, na Ebnetu nick: Clorky666.

Edited by Clorky

Share this post


Link to post
Share on other sites

celkem mě dostalo že si profesionální hráč a přitom hraješ na cracklém eubattle.netu :) ale ještě bych dodal playdota.com

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano hraju na Ebnetu, kvůli lidem, protože na battle.netu je strašně málo čechů, nehrajou se tam už tak moc Doty a TTW. Origo Warcraftu mám, není to o tom, že bych nechtěl platit, na battle.netu (offi) jsem hrál cca 2 roky a už mě to tam jednoduše nebaví.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kolik že se cvaká každej měsíc? Já mam orig takže si tam hraju ale nikdo tam není žádná dobrá hra :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

a co sc2 si zkoušel ? mě osobně teda baví víc jak w3, sice tam není tolik mikra :) ale zase je hra svižnější ... ale hero mi dam dost chybi no

 

to Nex : jestli máš origo w3 a seš reglej na bnetu tak nic platit nemusíš :)

Edited by Funner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, SC 2 jsem zatím nezkoušel, vyzkouším až vyjde plná hra, toto je jen beta, né?

Ale stejně W3 je klasika, klasikou zůstane stejně jako WoW i za deset-dvacet let.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozeral som ze je tu vela sajt, ale v poddstate ani jedna pre warcraftistu nieje podstatna, jedina podstatna je www.hiveworkshop.com , predtym znama ako www.wc3sear.ch , sajta na ktorej su kila a kila modelov, spellov, skinov, nejaky ten tool.... proste sajta kde sa aj daco deje.

 

mimo w3 tema, lebo mas tam vela "dota-like" sajt, pozeral si gamesu heroes of newerth (jo je tam erth , a nie earth) , je to v podstate najznamejsia dota preklopena do samotnej gamesy a len sa pridavaju hrdinovia... dobre natom je to ze ked niekde pridaju item tak to jasne ze pridavaju do hry a nie do mapy (ako to dela w3) ale to je zase gamesa specialne robena len na dotu. , ma to aj offline multiplayer , na torrentoch sa to da najst, a da sa najst a sajta kde typek pridava veci z novych patchov aby fungovali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano hraju na Ebnetu, kvůli lidem, protože na battle.netu je strašně málo čechů, nehrajou se tam už tak moc Doty a TTW. Origo Warcraftu mám, není to o tom, že bych nechtěl platit, na battle.netu (offi) jsem hrál cca 2 roky a už mě to tam jednoduše nebaví.

Hele, že tam je málo čechů tak to bych se hádal, málokdy založím hru, ve které by nebyl nejmíň jeden čech, a to jsem sledoval i hry které mi zakládal Bot, rovnou řekni že na warec origoš nemáš. Dota se tam paří pořád stejně a TTW...není problém si to založit.

 

 

 

 • Upvote 1
 • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×