Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Recommended Posts

Jen dodám že cryects tools nejsou nezbytně nutné, stačí k tomu taalis editor kterej je mnohonasobně lehčí na ovládání ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jen dodám že cryects tools nejsou nezbytně nutné, stačí k tomu taalis editor kterej je mnohonasobně lehčí na ovládání ;)

 

Ale jsou doporčuené a i já je doporučuji, poněvadž se s nimi lépe pracuje, hlavně po funkční stránce ;-)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale jsou doporčuené a i já je doporučuji, poněvadž se s nimi lépe pracuje, hlavně po funkční stránce ;-)

 

Nebudu se hádat, ale po funkční stránce je to uplně naprosto stejný, jenže taalis je graficky zpracovaný a všechyn čísla jsou pěkně v kolonkách + se tam nesekneš v počtu modelů a oběktů protože si je to počítá samo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Zapneme si Noggit a vybereme si na mapce kde chceme editovat. :) A kde mas DL na noggit?

EDIT: Sry moja chyba : (

Edited by Bindik
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

šmaria už to vidim jak se po tomhle navodu budou lidi snazit kopirovat project modcraft a 14 lety kluci se budou strestovat ze objevili ameriku

 

ale jinak +1 za navod aspon nekdo sem dava neco uzitecneho

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
1) Zapneme si Noggit a vybereme si na mapce kde chceme editovat. :) A kde mas DL na noggit?

 

Jaj, až teď jsem si všiml, že jsem tam napsal místo Noggit Navicat... Už jsem to opravil.

  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nebudu se hádat, ale po funkční stránce je to uplně naprosto stejný, jenže taalis je graficky zpracovaný a všechyn čísla jsou pěkně v kolonkách + se tam nesekneš v počtu modelů a oběktů protože si je to počítá samo ;)

 

Taky se s tebou nebudu hádat, jen ti budu oponovat ;-) :D

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobře, jak myslíš, chceš cryect tak ho používej, husii s nim taky začínal, já taky ale pohodlí je pohodlí...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak uz mi to jede....byla chyba v tom ze sem mel .mpq a ne .MPQ xD ... ale ... ted mi to hazi errory...i kdyz to spustim normalne i kdyz to spustimpomoci wowhell.exe .... tak mi to hodi error... kdyz to zapinam pomoci Wow.exe ... tak mi to hodi error a ani to wow nezapne....kdyz to zapinam pomoci wowhell.exe, tak to hodi error az se loguju do hry....prosim vas....kdyby ste vedeli v cem je problem...tak mi dejte vedet...diky...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam tady malej problem zapnu noggit a napiše to noggit.exe součást nelze najít

 

aplikace nemohla být spuštěna protože součást msvcp71.dll nelze najít. blalba

 

 

 

co s tim ? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam tady malej problem zapnu noggit a napiše to noggit.exe součást nelze najít

 

aplikace nemohla být spuštěna protože součást msvcp71.dll nelze najít. blalba

 

 

 

co s tim ? :(

Si to DLL třeba sosnout z netu??

http://www.google.cz/#sclient=psy&hl=cs&site=&source=hp&q=msvcp71.dll+download&aq=f&aqi=g2&aql=&oq=&gs_rfai=&psj=1&fp=58ba22d220eb74fc

Share this post


Link to post
Share on other sites

zkusim jsem a nic :(

Tak chyba je buď:

 

1) Nevložil si to DLLko do složky s Noggitem

2) msvcp71.dll si stáhnul na špatnou verzi systému Windows

 

Jinak ti to fungovat musí.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nevložil si to DLLko do složky s Noggitem

2) msvcp71.dll si stáhnul na špatnou verzi systému Windows

3) Ještě si dovolím dodat, že většina chybějících DLL se nedává k programu, ale do složky C:\Windows\system32

Edited by NecroVisioN

Share this post


Link to post
Share on other sites

3) Ještě si dovolím dodat, že většina chybějících DLL se nedává k programu, ale do složky C:\Windows\system32

To je taky fakt, mě nenapadlo, dík za opravu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chtel bych se zeptat zkousel sem zmenit *.blp texturu jednoho itemu (konkretne tuxedo jacket) vsechno sem delal podle navodu a kdyz pak zapnu hru tak misto tuxeda resp. jeho textury mam na sobe jen zelenou "texturu" nevíte kde sem udelal chybu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necro: DLL soubor si to buďto bere ze svého adresáře, když tam není bere si ho z systemu a když ani tam není tak error.

 

Verin: Musíš dodržet rozměry textury, a trochu pochopit kde co na té textuře kam patří. Pokud si to vybarvil cely zeleně tak máš zelený tuxedo.

Edited by Hosinga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím. Trochu som sa nudil tak som chcel tento návod vyskúšať ale mám "menší" problém.

Noggit som napchal do složky s WoWkom ale pri spustení Noggit.exe mi to hodí error. (Noggit.exe přestal pracovat)

Podpis problému:

Název události problému: APPCRASH

Název aplikace: noggit.exe

Verze aplikace: 0.0.0.0

Časové razítko aplikace: 49994e9a

Název chybného modulu: StackHash_66c6

Verze chybného modulu: 0.0.0.0

Časové razítko chybného modulu: 00000000

Kód výjimky: c0000005

Posun výjimky: 00000000

Verze operačního systému: 6.1.7600.2.0.0.256.1

ID národního prostředí: 1051

Další informace 1: 66c6

Další informace 2: 66c685b4511c63ca483d15959cc42ec4

Další informace 3: 457e

Další informace 4: 457e9f70aa985db919489da0bc5d540a

Dalej som objavil druhý problem-Pri otvorení okna "Vlastnosti exe súboru" (pravé tlačítko->Vlastnosti) to hádže nasledovný error:

Složka C:\Documents and Settings\Elemental\Рабочий стол\Noggit\ zadaná v poli Spouštecí složka, je neplatná. Přesvedčte se, zda složka existuje a zda je správne zadaná cesta

 

Skúšam to na WoW 2.4.3 + skúšal som aj pridanie požadovaných fontov...

 

Dakujem za každý nápad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×