Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
roupik

Jak vytvořit counter strike 1.6 server Linux Debian

Recommended Posts

Zdravím, připravil jsem pro vás návod jak vytvořit counter strike 1.6

1,Vytvoříme si složku a přesunem jse doní.

mkdir srcds_l

cd srcds_l

2,Stáhneme soubor "hldsupdatetool.bin"

3,Nastavíme potřebná práva

chmod +x hldsupdatetool.bin

4,Spustíme "hlds" a poté steam (Při instalaci hlds odsouhlasíme licenci "yes"

./hldsupdatetool.bin

./steam

5, Nyní spustíme stahování souboru

./steam -command update -game "Counter-Strike Source" -dir

6,Stahování bude díl trvat tak zatím nastavíme config a vložíme ho do "srcds_l/cstrike/cfg/"

7,Nyní spustíme server

./srcds_run -console -game cstrike +map de_dust2 -maxplayers 16 -autoupdate -tickrate 100

A server by měl běžet

Edited by roupik
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Instalace Admin Plugin

1,plugin stáhneme z

Musíte stáhnout k sobě a rozbalit, potom nahrát :)

2,Do poznámkového bloku vložíme

"Plugin"

{

"file" "../cstrike/addons/mani_admin_plugin"

}

uložíme jako "mani_admin_plugin.vdf" a zkopírujeme do "srcds_l/cstrike/"

3,Vytovříme config a uložíme do "srcds_l/cstrike/cfg"

4,Editujeme exec mani_server.cfg a vložíme řádek

exec mani_server.cfg

5,Dále vytvoříme soubor "autoexec.cfg" a uložíme do "srcds_l/cstrike/cfg/mani_admin_plugin/"

6,Restartujeme server a server běží s administrací

 

Snad jse někomu bude hodit :)

Edited by roupik
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrý návod. Já osobně ted dělám cs servery tak pokud by někdo potřeboval tak jsem ochoten sem postnout Link na CS 1.6 Steam+Nonsteam muj pack.... Staci pote nahrat na server,nastavit prava par souborum a hura do hry :teehee: ... Pokud byste o znimovany Pack měli zajem kontaktujte mě přes PM nebo v tomhle topicku :nw2_guitar:

Pack již nenabízím veřejnosti tak mi prosím již o něj nepište. Děkuji

Edited by Orangs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak ho jsem hoď :) třeba jse někomu bude hodit

 

Tak co hodilo někomu?

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dnes odpoledne budu dělat reinstalaci Windowsu,budete muset počkat na zejtra... Kdo se mi zítra ozve tak mu ho pošlu

Share this post


Link to post
Share on other sites

škoda že někdo neudělá podrobný návod na Call of Duty 2 a 4 možná by se to lidem hodilo :)

 

Na call of Duty není nic težkýho stačí ti instalační cedlo a pár příkazů

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.kaniteam.estranky.cz/clanky/caste-Otazky/Jak-udelat-server Návod na call of duty použití google 30 sekund ;)

Ted si mě dostal .exe pod linuxem :D :D ( Jo vím že to jde přes wine ale zbytečnost když jsou na netu návody na COD pod linuxem ale žádný není dobře vysvětlený a google používat umím to mi věř :D )

 

Edit : Chyba né .exe ale .bat jsem měl na mysli :D

Edited by newster

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechci nic řikat ale je to návod skopčenej..

 

http://forum.pipni.c...0f2ac943927586e

 

 

Za mě - Rep

 

 

Jinak zde najdete ostatní návody např. SA-MP,ShoutCast atd.

http://forum.pipni.cz/viewforum.php?f=9&sid=c9d22cac13eab0f9f0f2ac943927586e

Edited by Best Man - JouJou23
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×