Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Dr.House

[MaNGOS, TrinityCore] SQL Generator

Recommended Posts

Když najdete nějaký bug , či něco co se vám nelíbí , nebo naopak co by jste chtěli přidat, tak mi prosím napište...

Edited by Dr.House

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak vyšla 1.2.0 Je nová funkce , portal creator. Když najdete nějaký bug , či něco co se vám nelíbí , nebo naopak co by jste chtěli přidat, tak mi prosím napište...

 

Proč nikdy nikdo neudělá něco podobnýho pro TC? :D

Edited by hejsek

Share this post


Link to post
Share on other sites

KONEČNĚ, se mi podařilo zjistit co je špatně :D Takže ted to sice musím dělat celé odznovu , ale snad se mi to povede :-) :rolleyes::whistling::mid_pickaxe::mid_bow_arrow::nw2_guitar::mid_sword:

Edited by Dr.House

Share this post


Link to post
Share on other sites

*BUMP*

Tak konečně se mi to podařilo , **** jsem se s tím 3 dny :D Není to na pohled nic extra , ale konečně můžu zapojit do developéže TrinityCore B), ale ještě budou problémy , protože TC tabulky .. se pořád mění :D

Jestli najdete nějaký bug , což je možné na 99% :D , tak mi ho prosím napište.

No nic , skrátka vyšla nová verze 1.2.7 , můžete si ji nahoře stáhnout , ale je docela :beta::thumbup:

 

J0dA : Tak napiš ty bugy :D Jestli se jedná o vzhled či písmo , tak to zatím neřeším... vím nějaké bugy tam byli , ale něco už jsem opravil..

 

EDIT : Jaj :D Až tak jo ? :D Vše co mi píšeš , funguje u mě dobře , tak to trocha nechápu :D , jdu se na to mrknout

Edited by Dr.House

Share this post


Link to post
Share on other sites

u mně to má ještě bugy ale dobrej prográmek :rolleyes:

 

EDIT: nevšiml jsem si toho postu nad tímto :rolleyes:, u toho TC DB jak dám to vše pro ty funy a instanty mně to hodí na konec toho teleportéra u TC to: již máte 2 kroky za sebou.... takže prakticky to u mně nefunguje,pak u toho portalu u mangosu tam mi blbne to ze nic nevidim takze musim dat black a hura vidim cerna pismenka na bilem <_<, a este ten SQL event to si říkal že to nejde tak ale stejně ti řeknu že od políčka Od/spawnutí creatury to mám modré.Jestli chceš ti dám screen :mellow: ale může to být třeba tím že mám něco v PC starého.

 

EDIT2: a ještě někdy když vypínam pc tak mi to ukazuje ten tvůj končící text: Opravdu chcete aplikaci ukončit... to bude tim že nějak je zaplý ten proces po ukončení toho programu

Edited by J0dA
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaj to jsou Bugy s velkým B :D , OK , už mám polovinu opravenou :D , ale musím ti dát velké Dík , jinak bych to neopravil ...

Mimochodem , to vše pro funy a .. je opraveno

U mangos portalu to máš chybu jen ty :D Mě to jde , kámošovy to jde , nevím jak jiným , ale to zjistím časem , a proč myslíš že jsem tam dával white a black ? :D kvůli takovým jako seš ty :D

Jinak u TC ti to blbne stejně že ?

Jinak ten text opravdu chcete ukončit app ? - smazano ( to jsem tam dal z nudy :D)

A Od/spawnutí creatury , tím nevím co myslíš , v eventu přímo je to v modrém rámečku , a to schválně , to není bug , jinak je lepší to vypnout a zbytek dodělat v přídavkách , ale když děláš event , ulož to , a pak di na přídavky...

 

Vyjde za chvilku fixnutá verze , snad bude něco OK :unsure:

 

EDIT : Fajn vyšla , viz první příspěvek... 1.2.8

EDIT2 : doporučuji mít nainstalované Framework 4 , jinak budete mít chybné barvy

EDIT3 : Vyšla 1.2.9 :-) - něco asi bude blbnout nebo nepůjde

EDIT4 : J0dA už by si neměl stěžovat na barvy u portal creatoru :D (snad)

EDIT5 : Připravuji pro vás něco special , ale bude to tak na týden , takže mezi tím udělám i něco jiného asi :-)

EDIT6: Ještě opravím portal creator... :-)

Edited by Dr.House

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1 udelej i pro TBC :) TC

Dík , ted dodělám poslední 3 funkce , no ta třetí bude vlastně special takže později. Na TBC se pak hned vrhnu , ale potřeboval bych tabulky TC, TBC , zatím je nemám , takže udělám dřív asi mangos. Jinak vyšla ted verze 1.3.0 od poslední verze se docela zvětšila takže už by tam mělo být něco navíc , opravoval jsem i nějaké ty chyby apod. snad jich tam ted moc nebude. Je přidaná funkce Loot u NPC pro MaNGOS a TC , wotlk. Doporučuji všem přejít rovnou na : Jen ID Itemů... Udělám jich více , ale zatím takto. Během tří dnů ted udělám další novou funkci , a později udělám teda TBC , tak se nechte překvapit. Ještě bych upozornil že jsem zjistil , že když máte Framework verzi 4.0- tak vám nejspíš budou blbnout barvy , a možná i více , doporučuji tedy všem nainstalovat Framework 4.0.

 

- Vyšla 1.3.2 !!! Opraveny další bugy.

- Kapacita itemů zvýšena na 8. xD

- Právě pracuji na nové verzi 1.3.5 ve které se opraví chyby , ale protože bude asi mít novou funkci musíte si počkat...

- Vyšla 1.3.5 !!! Přidána funkce NPC trainera , sice je beta a dělaná za dva dny , ale není tak špatná. Rozhraní lepší jak u teleportera 1.

*****************************************************************************************************************************************************************************************

Edited by Dr.House
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Máš to krásne.+1rep aj za novú verziu.Škoda je fakt,že nemáš TC TBC tabulky.Bolo by to fakt super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klaním se a sundávám kloubouk, který nemám před člověkem, který tento program vytvořil. Tohle by zvládla vytvořit i moje máma, která neví co je SQL :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klaním se a sundávám kloubouk, který nemám před člověkem, který tento program vytvořil. Tohle by zvládla vytvořit i moje máma, která neví co je SQL :D

 

Tak skús niečo také urobiť ty alebo tvoja máma a potom niečo píš ...

 

**

Inak,skús urobiť fakt aj pre TBC :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

mě to v DB hází error nechápu :D .. jinak pěkná práce :)

 

 

Edit: Proč - rep ?

Edited by luky191
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×