Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Tomito

Návod polo..xD

Recommended Posts

bohatě si vystačís s wowheadem a quice, a k příkazům stačí ve hře dát commands, nebo v DB world/mangos tabulka command, tam si můžeš přečíst info co každej příkaz dělá a jaké použít syntaxe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK dik ale já bych chtěl použít npc http://www.wowhead.com/npc=29315 , http://www.wowhead.com/npc=22949 , http://www.wowhead.com/npc=24239 , http://www.wowhead.com/npc=32927 aby byly vendoři jak jim změnim jméno a dám je na vendory????

 

 

EDIT: mám chybu něco nejde jen se podívejte::: ZDE

co to je?

Edited by Tomito

Share this post


Link to post
Share on other sites

id zadas do entry kliknes na tu sipku pak to id prespis na nejake unikatni ktere jeste neni obsazene, nastav npc_flag na vendor,nastav i faction id na 35 aby ho mohla pouzivat jak horde tak aliance, a pak dej execute script. Znova pak zadej to entry ale uz to nove na ktere si prepisoval potvrd modrou sipkou a pak klikni na zalozku npc_vendor a muzes do nej vkladat itemy.

 

edit:

 

Aha sry ty nas arcemu na tom asi quice nefunguje, mozna maj na webu nejakou modifikaci nebo tak neco.

Edited by Funner

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok to sem trochu nepochopil dej to víc do noob jazyku a co ta chyba??

 

reknu to jednoduse na tomhle foru se pohybujou spis lidi co maji zkusenosti s mangosem nebo trinity, ale i arcemu se tu nekdy vidi, ale to je fakt malokdy, takze jestli si noob a budes potrebovat pomoc prejdi na trinity nebo mangos, nebo si najdi nejake AJ forum na arcemu a prekladej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaa skousel sem mangos na hov*** samý chyby nikdy nešlo pustit server trinity taky na hov** tak co mám dělat

 

 

tak mi pls dej link na ascemu

Edited by Tomito

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaa skousel sem mangos na hov*** samý chyby nikdy nešlo pustit server trinity taky na hov** tak co mám dělat

 

myslim ze by jsi mel prvni hledat chybu u sebe nez nazves neco hovnem, protoze mangos i trinity sou dost kvalitni emu s dlouhodobym vyjovej a jestli ti hazej errory tak jen proto ze neumis spravne aktualizovat databazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoušel to dělat i kámoš kterej má 4 servery a to na mangosu a jeden na trinity a ani jeden mu nešel udělat podle nějakýho návodu ale nešlo to tak to skusil jak to dělal on ale furt to samý tak co jako mám dělat..

 

PS: sry že sem to nazval hovnem ale už mě to štve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoušel to dělat i kámoš kterej má 4 servery a to na mangosu a jeden na trinity a ani jeden mu nešel udělat podle nějakýho návodu ale nešlo to tak to skusil jak to dělal on ale furt to samý tak co jako mám dělat..

 

PS: sry že sem to nazval hovnem ale už mě to štve...

 

xD tak to bude nějaký profík, kvantita ale neznamená kvalita...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jaj už mi to šlo v pohodě hraju udělám dva kroky a server off tak se podívam a zase ta chyba ja se na to....

 

tak posli ten error co ti to pise ale jestli mas arcemu tak neposlouzim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hele zacal jsem mazat z pc ruzny veci a neco sem nasel hele píše mi to:

 

2010-08-10 21:12:47 WORLD: VMap support included. LineOfSight:1, getHeight:1

2010-08-10 21:12:47 WORLD: VMap config keys are: vmap.enableLOS, vmap.enableHeight, vmap.ignoreMapIds, vmap.ignoreSpellIds

 

 

je to v mangosu chyba

Share this post


Link to post
Share on other sites

hele zacal jsem mazat z pc ruzny veci a neco sem nasel hele píše mi to:

 

2010-08-10 21:12:47 WORLD: VMap support included. LineOfSight:1, getHeight:1

2010-08-10 21:12:47 WORLD: VMap config keys are: vmap.enableLOS, vmap.enableHeight, vmap.ignoreMapIds, vmap.ignoreSpellIds

 

 

je to v mangosu chyba

 

1. Ten error neni celej

2. mas bud povolene VMAPY takze bud je vypni nebo Extrahuj

3. nebo nemas v neporadku mapy, to se stalo kamosovi dal tam mapy z ascentu které jsou nekompatibilní

4. pokud jsem se zmílil tak se omlouvám

Share this post


Link to post
Share on other sites

hele zacal jsem mazat z pc ruzny veci a neco sem nasel hele píše mi to:

 

2010-08-10 21:12:47 WORLD: VMap support included. LineOfSight:1, getHeight:1

2010-08-10 21:12:47 WORLD: VMap config keys are: vmap.enableLOS, vmap.enableHeight, vmap.ignoreMapIds, vmap.ignoreSpellIds

 

 

je to v mangosu chyba

Toto není error, je to jen informace, že jsou zaplé Vmapy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha a nevíte náhodou jak je vipnu??

 

skusil sem tam dát nuly ale nešlo to xD

 

do mangos.conf mám dát do DataDir = "." prej cestu k mapám a bbc jak stačí zadat sestu cca takto??:

 

DataDir = "/C mapy./C dbc"???

Edited by Tomito

Share this post


Link to post
Share on other sites

×