Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Dejvor

Hľadám prácu.

Recommended Posts

Zdravím ! :mid_sword:

 

Týmto topicom by som si chcel nájsť niejaké miesto ako Gm/Moderátora/Administrátor na nejakom servery.

 

Začnem infom : :mid_sword:

Vek:16 rokov,volám sa Dávid a Wow hrám asi 4roky.Ako Gm/Em/Admin som bol na viacerých serveroch ako www.hellfires.cz (Portál),Tbc.posterus,Wow-Eternity,Drion-wow,Mexis-Reload.Dôvody odchodov upresním na ICQ,ale môžem vám 100% zaistiť že ani jeden nebol z dôvodu Supportovania.Som flegmatik,niesom konfliktný človek,takže si myslím že s nervami by nemal byť problém...

Servery kde som hral/hrajem: Takže ako som začínal s wowkom tak som prvý krát uzrel svetlo sveta wow na servery Chaoscrusade(Anglický server,2000+online)ďalej som šiel na Wowbeez(Patch 2.4.3)Potom officialný server kde som bol asi pol roka.Neskôr to boli už iba rôzne freečka.

 

Čo môžem ponúknuť? :mid_sword:

*Časovu flexibilitu (3-9 hodín denne)

*Pohodový prístup

*Znalosť Gm príkazov(ArcEmu,Trinity Core)

*Malú znalosť SQL,HTML

*Výborna výrečnosť v prezentovaní vecí

*Veľkú prax (2roky)

*Znalosť Wow sveta

*Znalosť PvP a PvE systému

*Tvorbu špeciálnych eventov, a zručnosť v ingame.

*A mnoho dalšieho...

 

Čo požadujem od servera: :mid_sword:

*Aby ten server mal WEB!

*Priestor na prácu

*Server s populáciov 30+ ludí.Chcem sa dostať na nejaký väčši server no...

*Skusené Gm a Admina(Prosím nepíšte mi čo si ešte len zakladáte server!)

*Server ktorý má už niejaké to zázemie a utiahne aspoň 300ludí(Viem prilákať ludí) :mid_sword:

*Server na patchy 2.4.3!

*Gm level(To je asi jasné u GMka :whistling: )

*Instant messanger (ICQ/QIP/SKYPE)

 

Kontakt: Píšte mi sem do topicu alebo formov Pm,poprípade email

> [email protected] ,ICQ mám v profile.

 

Ďakujem že ste si našli čas a prečítali môj topic. :nw2_guitar:

Edited by Dejvor
  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedělal jsi náhodou ještě v 19:37 místo u nás?

dejvor (19:37:50 10/08/2010)

TO se už bát nemusíš,už som len na vašom.

 

Toto GM výrazně nedoporučuji :-) Toť vše..

(Ještě ti oznamuji že s tímto přístupem k serverům jdi do prd*le,a nemusím řikat že už u nás neděláš)

Edited by Zikmo
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

myslím, že všechny body splňujeme web : adorean.cz , když tak icq nebo mail v profilu ... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takže,prvé pôjdem na Zikma: Hľadáš vždy problém umňa?Tak ja ti to vysvetlím.

1.Váš server ešte ani nejde,nemáte ani poriadne web!

2.Budem si asi hľadať nieaké miesto ak viem,že server tak skoro nepôjde(Asi)

3.Prosím ťa nedávaj mi -rep lebo je to bezdôvodne Prosím moderátorov aby mi to zmazali(Tu -rep)ďakujem.

 

Teraz ku Funnerovy.Tvoji nabídku prímam,len je tu jeden malý problém.ALe dúfam že to na ICQ vyriešime. Pošli mi Pmkov kontant...

 

Ešte raz prosím aby ste mi sem písali iba PRÍSPEVKY ku téme,žiadne Deb***** ako Zikmo,a ak aj kritiku tak niečo normálne a nie veci ktoré su blbé.

 

Diky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nevím co zikmo ale koukni se jak píšeš ty máš být nekonfliktní člověk ? když zikmo hledá problem u tebe a ty to moc nepřijmeš tak ani neprijmes kritiku jak muže člověk co ma pracovat v teamu neprijmout kritiku ? a to co napsal zikmo normání bylo jen nejsi trpelivý člověk

Edited by Century

Share this post


Link to post
Share on other sites

Docela jsi mě sklamal, deš od projektu k projektu. Za posledních pár dnů jsi vystřídal 3 servery. Krom tohoto, patříš rozhodně k těm lepším a aktivnějším GMkům, sice tě znám krátce, ale máš na to to někam dotáhnout. Přeju hodně štěstí, tímto topicem předpokládám odcházíš z našeho projektu, uvítal bych, kdyby jsi mi to napsal nejprv zprávou na ICQ, nebo kamkoliv jinam, né abych se to dozvídal až SMSkou od Zikma, kterej našel tento topic ;)

 

//

 

K webu, sám jsi viděl jak s námi vypekl bývalý webmaster, prozatimní web je dostačující a webmasteři se nehrnou na projekt, který nejede. Nahazoval jsem pár free templat, ale zůstal jsem nakonec u toho, co máme ted, je pro mě naprosto nejjednoduší a nejpohodlnější z těch co jsem zkoušel.

 

Server nejede, protože nám zdechl server PC a čekáme, až nám ho majitel serverovny nahodí a jelikož byl do ted na dovolené, byl to celkem problém. Očekávám, že zítra by měl server jet a možná se bude i otevírat pro veřejnost.

 

To je jen trochu OT, k tomuto příspěvku.

 

S pozdravem, Frost Maurice Team.

Edited by filipoliko
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dejvore,tu -rep si zasloužíš,už kvůli tomu že si vystřídal ty 3 servery,dělal si na dvou serverech GM zároveň.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dejvore,tu -rep si zasloužíš,už kvůli tomu že si vystřídal ty 3 servery,dělal si na dvou serverech GM zároveň.

 

Robil som iba na jednom,a to bol váš z Eternity som odstúpil.Ale ja som tento topic napísal preto,lebo som chcel vedieť či budú a lepšie ponuky alebo ako,chcel som si vybrať jeden zo serverov.

 

Filipoliko:Ja som až doteraz myslel že uvás pracujem,ale mne raz napísal Zikmo že som gm potom že nie,tak som nevedel čo robiť tak som si napísal tento topic.Ďakujem že sa sa tu vyjadril,a ďakujem že si si našiel čas.AK by si niečo potreboval tak mi napíš na Icq,mám kontakty tak ti možno niečo dohodím.

 

Century: Som trpezlivý,ale toto by naštvalo asi aj teba ked z teba robí blbca niejaký človek,ktorého poznáš 2dni.AK by ti jeden den písali že si Head Gm,na druhý den že niesi...

 

Funner:Napíš mi na email,určite sa dohodneme.

 

ALL: JA TERAZ NEPRACUJEM NIKDE! Teraz som voľný,a už ani nehodlám pracovať na viac ako jednom projekte,začínalo mi už šibať...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sice jsem ti napsal že jsem tě chtěl vyhodit,ale nevyhodím ale to už je jedno. Nicméně,přeju ti hodně štěstí v další pozici pokud nějakou najdeš,a ať nějakému serveru hodně pomůžeš..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sice jsem ti napsal že jsem tě chtěl vyhodit,ale nevyhodím ale to už je jedno. Nicméně,přeju ti hodně štěstí v další pozici pokud nějakou najdeš,a ať nějakému serveru hodně pomůžeš..

 

Diky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No Dejvor každý má své chyby a ať je to jak je to taky ti přeji hodně štestí protože jestli umíš opravdu to co jsi napsal tak to štestí ani nepotřebuješ :) jen to chce trpelivost :) a trošku si taky uvedomit ,že je to jen hra :) a že je to jen GM level a né REAL LIFE :) tak ješte jednou hodně štěstí :)máš pěkně vypracovaný topic

Share this post


Link to post
Share on other sites

No Dejvor každý má své chyby a ať je to jak je to taky ti přeji hodně štestí protože jestli umíš opravdu to co jsi napsal tak to štestí ani nepotřebuješ :) jen to chce trpelivost :) a trošku si taky uvedomit ,že je to jen hra :) a že je to jen GM level a né REAL LIFE :) tak ješte jednou hodně štěstí :)máš pěkně vypracovaný topic

 

Ďakujem,fakt si to cením :mid_sword:

 

Edit:To ty si mi dal tu -rep?

Edited by Dejvor

Share this post


Link to post
Share on other sites

A proč by nemohl dělat na dvou serverech GM najednou?Já to tak taky dělal a zvládal jsem to,,jinak si myslím že když už odstupuju odněkud tak napíšu Adminovi že končím no ale přeji ti GL at najdeš server který se ti bude líbit a vydržíš tam.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A proč by nemohl dělat na dvou serverech GM najednou?Já to tak taky dělal a zvládal jsem to,,jinak si myslím že když už odstupuju odněkud tak napíšu Adminovi že končím no ale přeji ti GL at najdeš server který se ti bude líbit a vydržíš tam.

 

Ja som ani nevedel že tam robím :) Prečítaj si príspevky hore,ale to už je jedno.Diky. :nw2_guitar:

Edited by Dejvor

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, na Eternity jsi supportoval hráče, kterým jsi převáděl postavy, buďto profese, nebo rovnou itemy z dungeonů :)

I svojí hráčskou postavu jsi si dobře vybavil, dokonce tam byl i nějakej epic, viď ? ;)

- tohle je správnej důvod, proč už na Eternity nejsi :)

Nevím jestli tě vyhodili, nebo si odešel ještě dřív, ale i GM na world channelu plánovali tvůj vyhazov a to docela otevřeně a neslušně.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pri prevádzani postáv som svoju postavu 2x deletol(Lebo som mal zlé veci) ale potom som už mal také ake ste chceli.Neviem,ktorú postavu pri prevode som nasupportoval ? Všetko čo mali na screenshote to som im dával.Nemáš nascreenovane ostatné gmka ako ja,tak ani nevieš čo robili oni.Ale ok,kritika sa vždy hodí :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na blizzlike serveru mi nabízíš honory, goldy a unban accountu? Super odměna za něco, co trvá 5 minut :)

Ale to je jedno, dávám to sem, aby lidi věděli víc o tobě, rozhodně už to nechci nijak dál řešit :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na blizzlike serveru mi nabízíš honory, goldy a unban accountu? Super odměna za něco, co trvá 5 minut :)

Ale to je jedno, dávám to sem, aby lidi věděli víc o tobě, rozhodně už to nechci nijak dál řešit :)

 

Ale nedal som ti to pokiaľ viem.

Edited by Dejvor

Share this post


Link to post
Share on other sites

No jak na to tak koukám....Chtěl jsem ho vzít do týmu ale když tohle tak čtu asi změním opak v pravdu. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dôvod bol :Porušenie Gm pravidiel.Support tam ani nemusél byť.Ale teraz povec úprimne,ak tebe alebo hráčom niečo trebalo,kdo bol in-game ? A kdo pomáhal ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×