Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
J0dA

Mangos Repack 3.3.5a

Recommended Posts

MSVCR100.dll to tam prej chybý co mám udělat?

 

.::: Skoušel jsem to i přeinstalovat a nic. :::.

 

EDIT: dobrý nevšiml jsem si toho

Edited by Grepiik

Share this post


Link to post
Share on other sites

JAJ ted chybag.png

Poraďte

 

EDIT: Ted jsem to skousel a taky mi to nejde stejnej err :lol:

EDIT2: Uz jsem napsal Quantovi <_< na ofic forum!

EDIT3: Mozna ze to nejde jen na Win7 :unsure:

Edited by J0dA

Share this post


Link to post
Share on other sites

EDIT: Ted jsem to skousel a taky mi to nejde stejnej err :lol:

EDIT2: Uz jsem napsal Quantovi <_< na ofic forum!

Nechci nějak říkat, že jako bych to neříkal ... TO né ale googlil jsem a mělo by to být nekomtabilitou s 64X ale nevim jak jsou natom s OS ostatní... Mohu vám říct že jsem zkoušel to opravit pomocí toho dll souboru ale to nemělo cenu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechci nějak říkat, že jako bych to neříkal ... TO né ale googlil jsem a mělo by to být nekomtabilitou s 64X ale nevim jak jsou natom s OS ostatní... Mohu vám říct že jsem zkoušel to opravit pomocí toho dll souboru ale to nemělo cenu

 

blbost mam 32 bit <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

skúšal to už niekto rozbehnúť tak aby tam hralo aj viac hráčov ? :D pretože ten repack má fakt porobené úpravy je tam Full icc 10/25 aj HC atd.. všecky dungy ktoré som len tak prebehol išli ale proste ked som v realmd prepísal s 127.0.0.1 moju IP adresu takisto v configoch som daj bind ip 0.0.0.0 alebo aj moju ip adresu tak sa mi tam kamarát neporpojil skrátka len connecting a potom undable to connect myslím <_< vie mi niekto poradiť ? ... btw už som nejden server urobil aby na tom hralo viac ludí ale tu to proste nejako nefachá :whistling:

Share this post


Link to post
Share on other sites

skúšal to už niekto rozbehnúť tak aby tam hralo aj viac hráčov ? :D pretože ten repack má fakt porobené úpravy je tam Full icc 10/25 aj HC atd.. všecky dungy ktoré som len tak prebehol išli ale proste ked som v realmd prepísal s 127.0.0.1 moju IP adresu takisto v configoch som daj bind ip 0.0.0.0 alebo aj moju ip adresu tak sa mi tam kamarát neporpojil skrátka len connecting a potom undable to connect myslím <_< vie mi niekto poradiť ? ... btw už som nejden server urobil aby na tom hralo viac ludí ale tu to proste nejako nefachá :whistling:

 

jestli máš veřejnou ip tak povol vyjímky ve FireWallu a Port Forward v routeru pokud mas hamachi tak jen povol porty v Firewallu :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jestli máš veřejnou ip tak povol vyjímky ve FireWallu a Port Forward v routeru pokud mas hamachi tak jen povol porty v Firewallu :unsure:

spravil som tak a stále nič už som s toho blb :innocent:

stále to skúśam no bezvýsledne :-/

Share this post


Link to post
Share on other sites

no pauliii ja se ti kdyztak na to podivam na TeamViewer a ten err prej ze si mame nainstalovat Visual C++ 2010 Express Edition a potom ze to prej bude fajcit protoze to nainstaluje i ty chybejci soubory

 

EDIT: Uz jsem to stahnul faka to <_< skousel jsem Trialy a Frozen Throne a faka to :unsure:

Edited by J0dA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano, taky mě to píše, že mě chybí msvcr100.dll nemohl by někdo kdo má Win 7 Ultimatet 64x uploadovat msvcr100.dll a hodit to sem protože to jak si pořád nejde. Pak to už jen stačí dát do Windows/System 32 a načíst do registru.

 

EDIT: Omlouvám se už jsem si všiml že musim kompilovat :) Sorry :D

 

Ale stale mě to nefungovalo mno nic mno

 

Stiahni si microsoft visual C++ 2010 86x redistributable.. a pojde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vam funguji Vehicle v Ulduaru a jinde ???? Ze me teda ne ... Nejde do nich vlist ....

Nevite cim to muze byt ?

Edited by Fanatic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haluz je v tom ze ho mam v tej zlozke ..

 

http://img217.images...i/60059075.jpg/

 

nainstaloval som aj ms visual c++ 2010 .. no nic stale nevie najst to MSVCR100.dll skusal som aj reinstal nemoze to byt preto ze mam win 7 64 bit?

 

captureii.jpg

 

 

 

 

 

"Vstupný bod procedúry kritickej sekcie súbežnosti sa nepodarilo v dynamicky prepojovanej knižnici msvcr100.dll" to mi je jasne netreba zmenit nieco v realmd ci mangosd ? Prosim skuste pomoct na googli som nic podobne nenasiel , tym Visual studiom to nebude =(

 

To sa fakt nenajde nikto kto by mi poradil ? Hladam jak ozivot radsej ani nerobim nove topicy lebo ma ukamenujete ze mam hladat , hladam ale nic podobneho problemu som nenasiel =(

 

 

 

 

malo by sa to len nainstalovat spustit mysql a apache a potom realmd a mangosd nie ?

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×