Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Draxer4

Jaké máte Originální Hry pro PC

Recommended Posts

Čus dneska sem se nudil a rikal jsem si co si zahraju a tak mne napadlo při pobirani mimi originálkámy aby jste napsaly něco ze svého seznamku ( pište sem pouze originalky ) a napište i cenu kolik to celkem tak dohromady stalo

 

Serie World of Warcraft - cca 2500

Serie GTA 1 - GTA LS - cca 3500

Serie Assasin Creed - cca 2000 + předobednany další díl ;)

Overlord - 999

Serie Guild Wars - 3000

Serie LOTR Battle for middle earth 1,2, Datadisk - cca 3000

Oblivion + Datadisky - cca 3000

Serie Disciples - cca 2500

Serie Heroes of Might and Magic + Datadisky - cca 6000

Zanzarah - 999

Zaklínač - 1399

Prototype - 1399

Nier - 1399

Ghost Recon - 1399

Crisis 1 + 2 - cca 2500

Serie The Sims + Datadisky - cca 5000

Serie Warcraft 1,2,3 + Datadisky - cca 3000

Celkem za hry Vyhozeno: 43594

 

Když to sečtu tak sem za hry vihodil tolik že bych mnel asi 3 nove notebooky :D

Edited by Draxer4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vím že je to nesmyslné téma ale proč né.

 

Z

Worms

Call of Duty 1

Call of Duty 2

Call of Duty 4

Call of Duty 6

Warcraft 3

Warcraft 3 TFT

WoW

WoW TBC

Company of Heroes : Tales of Valor

The Elder Scrolls : Morrowind

Rainbow Six 3 : Raven Shield

IL 2 Sturmovik

 

To je asi tak vše :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Úplně všechny, které sem hrál poslední 3 roky (déle než na zkoušku), kromě Euro Truck Simulator, Indrustry Giant a GTA San Andreas (nevím proč zrovna tyto jsem si nekoupil). Hry na základce se pálily ve velkém, a nebyly peníze na originálky. Teď beru warez pouze jako demoverzi a když se mi hra líbí, tak si jí koupím.

World of Warcraft jsem si koupil až s ročním zpožděním, když jsem chtěl začít hrát na ofíku.

 

Originálky mimo her z levelů (těch mám asi 50):

Zaklínač

Microsoft Flight Simulator X, 2002

Heroes IV

Guild Wars

Flatout 2

Lego Harry Potter: Years 1-4

Port Royale

Lord of the Rings: Battle for Middle Earth II.

Warcraft 3

Ty tu vidim na poličce, pak ještě moc a moc v albech, ale to jsou většinou starší kusy a hry z levných knih a tak podobně.

 

Jinak drtivou většinu her jsem si kupoval napůl s kamarádem a hromadí se u mě, protože on je nemá v pokoji kam dát, takže ta investice u toho nebyla taková.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bla, bla, bla ...

 

 

Fallout tactis: 500Kč

Diablo 2 + Lod: 3USD = cca 60Kč

worms armageddon: 100Kč

Celkem: 666Kč

 

Když to sečtu tak by jsem se za to jen parádně ožral ;-)

Spíše by bylo lepší sečíst kolik jsem utratil za CD a DVD....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawn of WAr

Dawn of war-Dark crusade

Vietcong zlata edice

Toca race driver

Comandos

Empire earth

Empire earth the art of conquest

Unreal tournament 2004

Star wars empire at wars

Starwars empire at wars forces of coruption

Vietcong

World of warcraft

World of warcraft The burning Crusade

Starhsip troopers

Age of mythology

Age of mythology the titans

Mockba to berlin

El Matadaor

Titan quest

Titan quest immortal throne

Earth 2160

Codename outbreak

Mafia

Heroes of anihilated empires

Il2 sturmovik

Chicago 1930

Grouch

Akinmbo kung-fu hero

Truck racing

Septerra core

Virtual chess 2

Total immmersion racing

Punske valky

Ancient wars sparta

Starsky a hutch

Rally championship

Flatout 2

Track mania sunrase

Vivisector

Crazy Taxi

 

Cenu si netusim odhadnout

Edited by CraigJones

Share this post


Link to post
Share on other sites

World of Warcraft - Battlechest (1200,-)

Wrath of the Lich King CE (2200,-)

 

----DO BUDOUCNA----

Mafia II (1100,-)

Cataclysm CE (1800,-)

 

Taky bych si chtěl koupit ostatní WoW CE, ale to až později

 

Víc toho nehraju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

// Xmat // aspon mas vyhodu mas porad co pařit ja ted uvažuju co kupit za gamesky :D // Xmate taky si obcas stahnu z varezu neco ( např Assasin Creed 2 ) a když se mi to libi valim do nejbiši prodejny s Hramy a Koupim si ju

 

// Anulis Ostium // tak napis kolik si utratil za CD a DVD ale jinak tech origo moc nemaš :D Piráte :D :D :D

 

// CraigJones // jestli jsi hry kupoval jako novinky tipuju tak cca 30.000 Kč - 55.000 Kč

 

 

// pro všechny // Teďkom stahuju z warezu L4D2 možna si ji koupim a nebo si kupim steama :D za 560 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupovat??? K čemu? Mám 2TB externí HDD plnej her :) tak kčemu kupování :) stejně z toho pařím max 4hry :) a když je něco novýho tak sosnu :)

 

EDIT: Překlep :P

Edited by latnar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bla, bla, bla ...

 

Nedávno jsem vyklůzal postel kde jsem měl všelijaký bordel + většinu CD + nějaké DVD a bylo toho tak asi na tašu a něco, za mlada jsem byl maniak ve zbírání her ( měl jsem dobrého kámoše s rychlým netem ) pak sem šel na intr a začal chlastat takže hry mne už tak moc neberou. ( teť když nejsu v roboťě tak buřím Fallouta 2 ;-) )

 

Já si originální hry koupím jen když mne hra moooc zaujme nebo když je hooodně levná. ( ten Fallout tactis byl úlet ale já v té době nehorázně ujížděl na falloutovi.

 

Anulis Ostium

Edited by Anulis Ostium

Share this post


Link to post
Share on other sites

jan ja sme desnej maniak od her ty origo jsou tka jedna desetina z to ho mam doma XDD

 

Her máš možná hodně, ale píšeš jako prase.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D asi najmenej z vás :D :D :D

 

The Witcher EE

GTA San Andreas :-P

 

:D stačí? ja viem dve hry len nič extra nie som gamebler :D stiahnuté ... tak 100 :D

Ale tak ok soft mám originálny zase čo sa týka aspoň to napíšem :D keď hry nemám

 

Windows V(Kr)ista

Windows 7 Ultimate 64Bit

Adobe Master Collection CS5

 

A to je všetko :D čo som kedy kúpil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moc toho není =)

 

Heroes of Newerth

World of Wacraft

World of Warcraft : The Burning Crusade

World of Warcraft : Wrath of the Lich King

Age of Conan - collector edice

Aion - stále v nerozbalený obálce :D

Orange Box (Portal, Half-life 2, TF2 etc.)

Day of Defeat

Left 4 Death

HoMM 1,2,4

Settlers 3 a 4

Age of Empires 3 - nerozbalený a nikdy nehraný

Starcraft 1

Guild Wars - všechny datadisky až na poslední

 

a možná ještě něco by se našlo. Příští týden se asi koupim Mafia II :) a mrzí mě, že jsem nekoupil Mirror's Edge když byl na Steamu strašně levný.

Share this post


Link to post
Share on other sites

World of Wacraft

World of Warcraft The Burning Crusade

World of Warcraft Wrath of the Lich King

Left 4 Death

Left 4 Death 2

City Lite

Sin City

Mafia

Call of duty 1

Call of duty 2

Call of duty 4

 

Objednáno

 

Mafia 2

World of warcraft Cataclysm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do té doby akce nebude, ale koupil jsem Four Pack, abychom si zahráli s kámošem. Mám tedy ještě dvě hry, které můžu poslat. Stačí se mnou kdykoliv dohodnout a poslat mi 200 Kč na PayPal nebo na účet a pošlu vám tu hru. Normálně v akci by vás to teď stálo 250 Kč a až akce skonči, což je dnes tak 750 Kč.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevím, neodhaduji si to počítat, každopádně mám doma pět stojanů s hrama a z toho jsou tak dva s originálkamy :D ... ty stojany měři všechny metr dvacet :D a jsou tři stranné a do jednoho "fochu" se vejde 6her, tak spočítejte kolik měří obal třeba WoW a přidejte tak centák :D a vydělte to celkovou vejkšou :D plus další dvě strany :D :D No asi tak no... Každopádně to jsem nekupoval já, ale otec a každou hru co máme doma tak dohrál do konce, celkem maniak :D ... Jinak já si kupoval:

Fifu07, 08, 10

PeS 08, 09

WoW normál, tbc, wotlk

CoD 2, 4

 

a to je tak asi vše :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×