Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Chronix

V jakém stavu jsou free servery?

Recommended Posts

Zdravim,

Mám na vás všechny, kteří se někdy setkali s touto hrou, otázku. Chtěl bych se vás zeptat, v jakém stavu jsou free servery na AION. Respektive, jestli je to hodně zabugovaný a kde najdu nějakou stránku oficiálního vývoje emulátoru. Dále se chci zeptat, když freečko, tak jaké? Nechci to stahovat a pak zjistit, že to stojí za velkou belu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na tuto otázku přece dokáže celkem obsáhle odpovědět google.

Třeba nějaký seznam AION serverů je zde http://top-server.cz/index.php?i_cat=23

 

Jeden takový projekt jsme hostoval a zkoušel se tam připojit a hra vypadala velmi pěkně po grafické stránce. Prej to běží na Cryenginu, který poháněl i známou hru Far Cry. Který emu tam používali si už nevzpomenu. Mohli to dotáhnout tehdy vysoko, ale jak už to u free serverů bývá, tak se tomu věnovali blbě a hráči byli nuceni pak přejít jinam.

 

Funkčnost emu je dostatečná na hraní a nakonec začátky WoW byly přece také velmi zajímavé a dobře se na ně vzpomíná, jak spousta věcí fungovala blbě jednodušeji a přitom zábavně.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takže se hra dá hrát i na freečku. Já jen, že soused něco říkal o nefunkčnosti ani jednoho questu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak mám o tom jen kusé informace co jsem to pár dní zkoušel, ale to bylo taky před rokem. Tehdy to bylo v rané fázi podobně jako kdysi wowemu. Začínal jsem na wowemu 1.4 a to bylo podobné, tehdy jsem byli rádi, že šlo vůbec sekat a kouzlit. Takže záleží, pokud chceš kvalitu, tak určitě ofík, kde je to zaručené. Pokud jsi typ co se dokáže zabavit i s málem a má rád rozvoj, tak free nebudou problém. Mě osobně tam nesedly moc ty postavy, jsou takové moc dokonalé, moc krásné a mladé. Po instalaci tam byla automaticky korejština a dohrávala se tam v souborech angličtina, takže jsem tehdy usoudil, že by to mohlo jít celkem snadno přeložit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×