Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
ZechY

Internet - Průzkum

Průzkum   

102 members have voted

  1. 1. Jste se svým internetem spokojený?

    • Ano
      35
    • Mohlo by to být lepší
      45
    • Ne
      22
  2. 2. K čemu internet používáte?

    • K hraní her
      87
    • K získávání informací
      80
    • Ke komunikaci s přáteli
      81
    • Jiné (Napište prosím k čemu)
      19
  3. 3. Kolik platíte za internet?

    • Do 300 Kč
      29
    • Do 500 Kč
      45
    • Nad 500 Kč
      28


Recommended Posts

jsem těžce nespokojen :)

 

Ab-net

 

8mb/512

 

580,-

 

Csko se někdy fakt hrát nedá.

Edited by Tetek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poskytovatel: josi.cz

Cena: 300Kč/Měsíc

Využití: Stahování, WoW, CoD, Práce s internetem.

Bez internetu se už dneska nedá žít :D

 

20104818899-3214138396.png

Edited by Chronix

Share this post


Link to post
Share on other sites

S UPC občas jsou problémyale ve chvíli kdy byl výpadek tak to začali řešit a cca do hodiny to naběhlo... Praha-Řepy

Share this post


Link to post
Share on other sites

ISP: UPC Slovakia, s.r.o

Cena: okolo 20 €

Download: 27.90 Mb/s

Upload: 3.14 Mb/s

 

1219721747.png

Edited by ReaN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak už mám ten Velbnet, jak jsem tu avizoval. ( http://www.velbnet.cz/fiber.php )

1145540146.png

 

Stahování filmu na takovýhle síti vypadá asi takhle:

wostahovani.png

 

Cena? 400,- CZK měsíčně. Oproti UPC je to zázrak, protože tam jsem za to, co jsem naměřil minule (viz.: http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=20805&view=findpost&p=187085) platil dvojnásobek. Ještě to chvíli platím a jedu na tom UPC střídavě, ale to jenom do tý doby, než mi vyřídí žádost o zrušení. To se může prý táhnout i několik měsíců, takže.. ..nojo, UPC nechce pustit zákazníka, to je klasika, mají tak udělaný ty jejich pitomý smlouvy. <_<

 

EDIT: typo...

EDIT2: Dá se dosáhnout i takovýhodle downu: :D

1144456082.png

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

UPC? má ho jeden kamarád a výpadky snad horší bejt nemůžou..

 

 

O2 akce 8M net

Cena: 500,-/měsíc

Download: 8Mb/s

Upload: 1 Mb/s

 

Asi taky záleží,jakou má pozici,ne?

Jinak - znova sem házím svůj test.. :D

 

20111190361.png

Sorry,že znova .. Ale odpověděl/zeptal jsem se někoho + nový výsledek :whistling:


Edit:

Tak už mám ten Velbnet, jak jsem tu avizoval. ( http://www.velbnet.cz/fiber.php )

...................

..........

.....

 

Vypadá to hustě :rolleyes: Asi trochu závidím :teehee:

Edited by Shadowhack
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kosmická rychlost internetu, nepochopitelné za směsnou cenu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To asi len slovensko zaostáva za ostatnými poskytovateľmi internetového pripojenia :) kdesi som aj článok o tom čital :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wolf Officious:

Toto se stane kdyz nekdo vybuduje optickou sit na miste kde je nemozne ji vyuzit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wolf Officious:

Toto se stane kdyz nekdo vybuduje optickou sit na miste kde je nemozne ji vyuzit.

Kdyby ses podíval na Územní Správu kudy všude vede u nás optika (a hlavně odkud), pochopil bys proč to tak je a proč zrovna tady.

 

EDIT: Viz. post #41 :)

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Politika pripojenia zaujímavá ale pri väčšom počte zákazníkov nereálna :) jasne je to super povedať si mám 1Gbps :D a to je asi všetko

rýchlosti to dosahuje od 1Mb/s do 1Gbps a kolíše to presne pre to je to "zlá politika" žiadna garancia keď dajú každému 1Gbps linku a zberná chrbtica má 10G

no kde sa asi pomestia

 

Skorej sa prikláňam ku "Toto se stane kdyz nekdo vybuduje optickou sit na miste kde je nemozne ji vyuzit. "

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já myslím že tohle řešit je předčasný. Zatím to šlape v pohodě, tak není důvod se plašit. :whistling:

 

EDIT: A ty čísla který uvádíš.. ..máš je něčím podložený, nebo je to jenom dohad? :blink: Já o tom, po pravdě, vím prdlajs. :teehee:

EDIT2: Myslim že ví co dělaj. Nejsem z těch co sežere každou blbost napsanou na netu, ani nevěřím že to takhle bude vždycky, ale:

 

Od svého založení v roce 2004 společnost Velbnet, s.r.o. buduje a rozšiřuje vlastní telekomunikační síť. Pravidelnými investicemi do rozvoje se snažíme dynamicky reagovat na vývoj trhu a tím nabízet moderní služby našim zákazníkům.

 

Od roku 2007 budujeme vlastní optické metropolitní sítě na území několika měst v Plzeňském kraji. Tímto jsme se stali první komerční firmou, která buduje sítě topologií Fttb a současně nabízí rychlosti internetu okolo 100 Mbps i pro koncové zákazníky. Ve stejném roce jsme začali s výstavbou našeho housingového centra v Plzni.

 

V roce 2008 jsme získali vlastní DWDM trasu do hlavního peeringového centra NIX.CZ v Praze. Naše služby jsou určeny pro domácnosti, firmy i jednotlivé ISP. Poskytovatelům konektivity nabízíme návrh technologie připojení k Velbnetu, pronájem zařízení a pravidelný dohled.

 

Během naší existence došlo k rozšíření portfolia služeb firmy.

Mohli bysme se tu dohadovat jak, co, nebo kdy bude a jak to dopadne, ale může to všechno nakonec dopadnout úplně jinak. :pinch: A kdykoliv to můžu zrušit, takže žádnej stres. :)

 

Sice nesouhlasím s tím co ntdrt napsal, ale zároveň to ani nemůžu vyvrátit.

Nehledejte na tomhle ješitnost nebo něco takovýho, já jsem jenom obyčejnej člověk.

 

Buďte dobrý, žijte v míru. :)

Edited by Wolf Officious
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Však jasne len vieš aplikuj to na 50 000 zákazníkov :) v malom je to celkom fajn ale tu by to asi nebolo reálne

osobná skúsenosť "Rozvody na to sú ale nebolo by to možné kedže je agregácia 1:8 a zbernice sú len 10Gbps"

Ale inač je to super určite fajn :) aj keď preferujem garantované pripojenie :) taká je aj politika pripojenia ktoré je u nás na priklad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kdyby to byl dulezitej spoj, tak by takhle nerozhazovali.

Ono je to fuk :) na co garantaci kdyz cloveku staci bohate 10mbit.. A to bude mit na te lince stejne a furt je to levnejsi nez O2 co mam ja nebo jine pripojeni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1403303575.png

 

No abych pravdu řekl tak k ankěte ke všemu co tam máš hraní her WoW,CoD,Css,HF,Ruzne hry a take ke komunikaci (FB,Skype,WS to se taky počita :D)

A informace tak ruzne strejda google ne a Ws taky tu je hodně plných funkčích informacich (sice k wow ale to take plati) a jine potreby no myslim ze kazdy vi jake Peč** :D;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

BUMP

Oživuji téma :)

 

Přestoupil jsem k novému ISP - RIO Media (Dříve CL-Net)

Nebyl jsem dříve s CL-Netem spokojen, ale jde vidět, že se za těch pár let něco změnilo.

Možná to bude také jiným městě a dostupností už. Každopádně s tímto internetem jsem nadmíru spokojen.

Cena: 490Kč vč. veřejné IP adresy

 

1486751552.png

Edited by ZechY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak to tu zase rozjedeme :D

 

ISP: GRAPE SC, a.s

Cena: 360 kč měsíčně.

Down: 50 Mbps

Up: 50 Mbps

 

jsem spokojenej :)

Edited by Kravcika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×