Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Hosinga

Illidian´s Revenge

Recommended Posts

Vypadá to čim dál více luxusně,jen tak dál... Už se těším na beta open.....

PS: Grafiku budu mít už zítra takže ti kdyžtak můžu pomoci in-game :teehee:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stonere, máš zlost, že nedělám Modcraft? O úpravu klienta se zajímám již 3roky, tento topic jsem psal já World Editing

A moje předchozí práce v noggitu =

obrazek10.jpg

 

 

Druhá věc, pro mě naprosto irelevantní, že něco kopíruji ?? :blink: Něco ti povím: V posledním topicu o modcraftu píšeš co vše už Modcraft za tu dobu udělal.

 

1. Prerobena Logovacia stranka ´´login page´´ = Hmmm to musela být dřina, upravil bych ji během pár vteřin.

2. Prerobene stare zony a pridane nove = Neviděl sem modcraft ingame, ale jedná se o reskin textur? Nebo jste si dali dřinu v noggitu a opravdu to předělávaly ? :P Nic moc nezvladatelného to není, stačí si udělat čas a vyhrát si s tím.

3. Pridane 3 nove raid instancia ktore su uz naspawnovane a nascirptovane cez Event_AI a c++ = Za tu dobu? To je toho hodně :rolleyes:

4. Pridana nova Race ´´Naga´´ = Tak tomuhle sem se tlemit fakt musel, Naga jako character, už v základním common.mpq je :lol: Stačilo buďto inteligentně v DBC upravit cestu v CharSections.dbc a nebo to dementně nahrazovat.

5. Pridane dve nove classy Vampire a ShapeShifter zatial len pre Human a Undead = Kolik to má spelů? Má to funkční talenty? atp. ? Ale tohle už tak jednoduché není, takže to komentovat nebudu. Gj

6. Pridane a nascriptovane zony Azshara Crater-prevzane z ineho nemenovaneho serveru, = Myslíš tim zavřený battleground? tušim, že Map ID = 37 ? Promiň ale okopčit nějaky již fungující BG, hodit tam flagy atp. No coment :whistling:

7. Gurubashi Catacombs Zona = To je další zrušený Battleground ? Nejsem si zcela jist, ale mám pocit že ano. Mohl jsi to dát k bodu 6, asi už jsi nevěděl co dál napsat :teehee:

8. Hardmoded celej wow Client myslim mpq subory pre svet... = Tak tohle je opravdu třešnička nazávěr :D Teď si to opravdu stylově zakončil, těžko by tam asi byla většina předešlých bodů. Fakt teď si mě rozesmál. :nw2_guitar:

 

Příště, až se budeš navážet do cizích projektů ujisti se, že ten tvůj za něco stojí.

PS: Já si nezačal :innocent:

az bude pouzivat tvojho clienta 550 hracov +- 25 devov potom sa ozvy to ze postavis dva domceky vravis model editing? true story

 

nemas o tom ani sajnu ako vidim z tvojho postu takze sa hrajkaj, dalsi projekt ktory to bude robit len z nudy a nakoniec to rozpusti

 

to ze kradnes napady inym my aj tak nevyhovoris

Edited by STONERSVK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ty ani nevidíš čo urobil celé, a niečo píšeš.. Najprv si to dosveč..

EDIT: A ku tomu, si zrazu zmenil tému.. Povedz mi čo opakuje ? :)

EDIT2: Stoner rozbiehaš taký projekt a ani nevieš písať diakriticky a gramaticky správne..

to ze kradnes napady inym my aj tak nevyhovoris

Edited by Raily

Share this post


Link to post
Share on other sites

Také nevím co by měl krást.... A i to že Modcraft je už hodně dlouho a vidíme z toho prd tak tohle má aspoň nejakou budoucnost....

 

PS:Stonere když tady neustále píšeš jak nějaký blázek o opakování tak nám ukaž co okopíroval. Osočovat lidi umí každý. Podle mě jen závidíš :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ou tak teď si mě fakt utřel :rolleyes:

 

Za celou tu dobu co modcraft existuje má jen 550 hráčů? :unsure:

 

Ten příběh co máš nahoře, jsem vymyslel naprosto sám, ještě jsem si ověřoval jestli opravdu Kael´Thas v době Illidanovi porážky v BT byl ještě naživu. A protože jdu dělat vlastní datadisk něco kopiruju ? Takže Tesco kopíruje Kaufland, vodnansky rohliky pisecky rohlíky, etc. Jdi se léčit :oops:

Edited by Hosinga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ty ani nevidíš čo urobil celé, a niečo píšeš.. Najprv si to dosveč..

EDIT: A ku tomu, si zrazu zmenil tému.. Povedz mi čo opakuje ? :)

nevies o co sa jedna, len ten nerd sa sprava ze nevie co myslim nech zapremysla diskusiu staru tak cca pol roka, moj posledny post do tohto topicu lebo zas dostanem warn kvoli nervom

 

ty si dobry chuj domena so serverom kde bezi emulator modcraftu nema absolutne nic spolocne ta domena

 

jj zavidim tak akurat tvoju demenciu pretoze taky vykvet kokotizmu tu dlho nebol

 

raily je ten projekt nerozbieham vidim ze o tom absolutne nic nevies tak radcej nekomentuj

 

a nerob sa ze nevies o com hovorim

Edited by STONERSVK

Share this post


Link to post
Share on other sites

nevies o co sa jedna, len ten nerd sa sprava ze nevie co myslim nech zapremysla diskusiu staru tak cca pol roka, moj posledny post do tohto topicu lebo zas dostanem warn kvoli nervom

 

ty si dobry chuj domena so serverom kde bezi emulator modcraftu nema absolutne nic spolocne ta domena

 

jj zavidim tak akurat tvoju demenciu pretoze taky vykvet kokotizmu tu dlho nebol

 

raily je ten projekt nerozbieham vidim ze o tom absolutne nic nevies tak radcej nekomentuj

 

a nerob sa ze nevies o com hovorim

 

Osobně nevím co to tu meleš.... A jinak jak jsem se ptal co kopíruje,nic jsi neodpověděl takže meleš ze svého zakrsnutého mozku... A když už jsme u toho Modraftu,slavné řeči o kompletním předeláváním WoWka a kde jsou výsledky? Nikde... Jen kopa řečí a skutek utek :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobně nevím co to tu meleš.... A jinak jak jsem se ptal co kopíruje,nic jsi neodpověděl takže meleš ze svého zakrsnutého mozku... A když už jsme u toho Modraftu,slavné řeči o kompletním předeláváním WoWka a kde jsou výsledky? Nikde... Jen kopa řečí a skutek utek :lol:

ako myslis TY SI TU PAN :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

On už ani neví co píše, radči ho nechte, nebo ho ještě trefí to si na svědomí nevezmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako myslis TY SI TU PAN :lol:

 

Pokud vím tak na veřejnosti bylo uvedeno jen pár screenu a trailer a dál? Dál je velký prd... Projektů které použili Noggit pro úpravu světa bylo hodně tak proč nepíšeš i na ně? Nejdříve si uvědom co budeš příště psát :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Řešíte tady samé blbosti... úplně jste odběhli od tématu... dal bych vám každému co jste se zůčastnili této nesmyslné diskuze Warn....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Řešíte tady samé blbosti... úplně jste odběhli od tématu... dal bych vám každému co jste se zůčastnili této nesmyslné diskuze Warn....

A to za co?

 

Za to že tady někdo vyjádřil svůj názor? Nebo za Flame? Flame je tu všude...

Edited by hejsek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beta Loading screen Kalimdor

 

Nacitaciscreen.PNG

 

 

Kdo by měl zájem pracovat s grafikou na tomto projektu tak pište PM :)

 

Hele nevím proč ale nejak my to nesedí, nevím neco tak jako kdyby chybelo :/ Ale tenhle projekt si musim zahrat je to užasny :) Dost se my to líbi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teoreticky bych to stihnout měl, :) Prakticky snad taky, když se nestane nějaká mimořádná událost

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×