Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
rasty888

Post GM/Dev

Recommended Posts

Nabízím pozici DB vývojáře na serveru Neoteric RP. Obsahem práce by bylo oživování herního světa jednoduchými skripty (cyklené mluvení NPC, jejich přemisťování se v závislosti na denní době), příprava eventových bossů (jejich spellů, emotů, výkřiků) a jiné aktuálně potřebné vývojářské práce.

 

Za to vše nabízím možnost realizace vlastních nápadů a ideí, naučení se novým dovednostem, získávání zkušeností mezi členy týmu navzájem. K tomu 2 zk/den na případnou herní postavu.

 

edit: sorry, nevšim sem si posledního postu. Takže tohle můžeš ignorovat.

Edited by Xmat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Áno je to môj brat . Neviem čo si tam napísal že sa to zlé číta mne sa to celkom dobre číta no ale inak na Maniuse sa naučil veľmi veľa tak ako aj ja , ale odišiel (tak ako aj ja) preto hľadáme niečo nové

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vážení hráči, na serveru proběhlo pár změn, mohli jste je zaznamenat i vy. Jako první bych asi oznámil dnešní porůšvih. Pohádali jsme se s cataharem a catahar odešel, smazal stránky.

 

:rolleyes:

 

edit: wtf co tie -rep ? :D on zmaze stranky a mne davate -rep ? :D

Edited by ReaN
  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono to bolo trošku inak ale nebudem to tu vypisovať nechcem robiť problémy

 

(Tá -rep za to že manius.eu je portál ktorý nikto nemá rád tým pádom keď sa tam niečo "smaže" tak je to dobré )

Je to síce pravda že som to zmazal ale potom som mu hovoril či chce web s5 povedal že nie ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a neudal ta za poskodzovanie cudzieho majetku?ako chcel udat aj byvaleho admina exorcsim >mickeykr

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

BUMP! stále hľadám RP server by som nechcel -.. dôvod je na 1. poste

 

To Xmat : prepáč že som ti nenapísal ale nemal som extra moc času na wow preto že ako každý vie škola sa končí atď ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chtěl bych upozornit Adminy serverů, kteří uvažují o spolupráci s tímto člověkem...

Ačkoliv nejsem žádný zastánce Maniusu, tento člověk je velmi cholerický, sprostý a snadno se dokáže naštvat... Před několika týdny se nepohodl s majitelem Maniusu a rozhodl se využít svých pravomocí.

Smazal veškerá data webů serverů Manius a dokonce prý ukradl 12.000,- z SMS VIP plateb.

 

Samozřejmě nevím jestli je vše pravda, tak jak mi to napsal majitel Maniusu, ale chci jen upozornit, že to co zde dotyčný člověk píše, bude zkresleno a přikrášleno.

Tak dávejte pozor, abyste se nakonec nedivili.

 

PS: jak už jsem řekl, Manius servery mi jsou šumafuck, ale jen chci upozornit, abyste si první tohoto člověka proklepli.

Edited by NecroVisioN
překlep
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja som na tom serveru bol už cca 1 rok a každý deň mi na skype písalo cca 50 ľudí že niečo chce .. vydržal som to lenže keď ti na GM behá GM s LVlom 50 a ty ani nevieš o čo ide a potom ti admin (manius) povie to je ževraj VIP .. a ja o tom nič neviem tak ťa to naserie tiež a to "VIP" supportovalo ... to bolo 1. "VIP" a potom keď som mu povedal nech nikoho nevodí "vip" tak to spravil znova a znova .. dopadlo to ako aj to 1. support keď zistili na čo majú command .add ... nasralo by ťa to tiež tak ako aj mňa a to by si si hneď rozmyslel čo by si spravil ... ja som bol nahovorený nemenovaným GM ktoré ma do toho naviedlo ja som chcel pôvodne oddísť bez žiadneho problému lenže jak to dopadlo tak to dopadlo nebudem sa k tomu vraciať ... mne je tvoj názor ukradnutý mysli si o tom čo chceš je mi to jedno. To že si tam niekoho dovedie a že ten človek ti zničí skoro všetko čo tam ten rok buduješ je podľa teba fajn ? ... VIP ma mánius a nie ja a web som mu dával s5 povedal že ho nechce .

Edited by rasty888

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja som na tom serveru bol už cca 1 rok a každý deň mi na skype písalo cca 50 ľudí že niečo chce .. vydržal som to lenže keď ti na GM behá GM s LVlom 50 a ty ani nevieš o čo ide a potom ti admin (manius) povie to je ževraj VIP .. a ja o tom nič neviem tak ťa to naserie tiež a to "VIP" supportovalo ... to bolo 1. "VIP" a potom keď som mu povedal nech nikoho nevodí "vip" tak to spravil znova a znova .. dopadlo to ako aj to 1. support keď zistili na čo majú command .add ... nasralo by ťa to tiež tak ako aj mňa a to by si si hneď rozmyslel čo by si spravil ... ja som bol nahovorený nemenovaným GM ktoré ma do toho naviedlo ja som chcel pôvodne oddísť bez žiadneho problému lenže jak to dopadlo tak to dopadlo nebudem sa k tomu vraciať ... mne je tvoj názor ukradnutý mysli si o tom čo chceš je mi to jedno. To že si tam niekoho dovedie a že ten človek ti zničí skoro všetko čo tam ten rok buduješ je podľa teba fajn ? ... VIP ma mánius a nie ja a web som mu dával s5 povedal že ho nechce .

To není můj názor, a je mi to úplně jedno, pouze jsem upozornil ostatní co si provedl... Je ti 14 a ještě nemáš rozum a nesnaž se namluvit opak, nikdo ve 14ti nemá rozum... Měl si normálně skončit, říct, že se ti jednání ze strany admina nelibí a konec šmitec... To, že si provedl to, co si provedl jen nasvědčuje tomu, že jsi schopen to provést znova.

 

Na mě se nevztekej, já napsal co vím a snažím se jen ochránit budoucí adminy, kteří tě vezmou pod svá křídla. ^_^

Takže buď v klidu a ukaž, že už nic neprovedeš a že jsi seriózní člověk. Sice nechápu -rep z tvé strany, ale budiž, 14 let je 14 let, neuneseš kritiku? další -

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je ti 14 a ještě nemáš rozum a nesnaž se namluvit opak

 

 

Prečo by nemohol mať 14 ročný človek rozum ? mi chceš povedať že keby ti písalo 50 ľudí denne samé blbosti typu ako sa mení heslo ap. tak by si to každý deň zvládal rovnako ?

Kritiku som počúval dosť krát vždy som to zniesol ako človek a nie ako "noob"

edit: nemám dôvody niečo podobného robiť .. až taký "noob" ako si napísal v -rep som není ... a mysli si o mne čo chceš

 

 

dal si mi -rep neviem prečo je mi to jedno proste to čo si napísal sa mi nepáči ...

 

Nevyjadruj sa viac k tomuto dobre ? (o maniusovy)

 

 

Edit2: Ak ti mám pravdu povedať ja už po poste extra netúžim berem to len ako zábavu a nie to čo predtým .

Edited by rasty888

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vyjadřuješ se jako prase. Osobně si na mě těmi svými posty tady vůbec neudělal dobrý dojem...kdybych měl server určitě bych tě nepřijal.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak mi napíš kde som sa vyjadril ako "prasa" preto že podľa mňa nikde ... mojim postom som len odpovedal na to čo tvrdil NecroVision .... ak máš niečo iné napíš a uvidíme . A server nemáš tak neviem o čom diskutuješ ....

Edited by rasty888

Share this post


Link to post
Share on other sites

hochu právě tento typ člověka nám normalním lidem do věku 15 let ničí všechno ted si řeknou že nechcou 13tí letého eventera protože tamten 14ti letý udělal hento a ten 13ti by to mohl udělat taky ...

 

 

 

fakt díky a jinak good story ta tvoje přihláška ještě napsat pravdu a bude to ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak mi napíš kde som sa vyjadril ako "prasa" preto že podľa mňa nikde ... mojim postom som len odpovedal na to čo tvrdil NecroVision .... ak máš niečo iné napíš a uvidíme . A server nemáš tak neviem o čom diskutuješ ....

1) Píšeš jako kinder, to je všem jasné.

2) Jsi očividně výbušný a nedokážeš se kontrolovat.

 

Vyjadřovat se budu jelikož mám s GMkováním více jak 3 roky praxe. A vsadím se, že tě s vědomostma strčím do kapsy.

 

A ke tvé přihlášce?

cool-story.jpeg

Edited by bobisu
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrý deň všetkým :

Niečo o mne :

Meno : Adrián

Priezvisko : Čapek

Vek : 14 - na veku hádam nezaleží

Záujmy : PC,zvieratá, a učenie sa nových vecí

 

Nemám rád :

Školu

 

 

To jsou zajimave protiklady v jednom clanku, vzdyt ve skole se ucis nove veci :D

Edited by Derthemus
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×