Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Darkal

Minecraft

  

34 members have voted

  1. 1. Kdo začal hrát poprvé minecraft jak jsem to tady zveřejnil?

    • Ano
      16
    • Ne
      18


Recommended Posts

Zdravím vás.

Hraji teď pořád jednu hru jménem Minecraft Surival. V téhle hře jde o přežíti. Stavíte si tam co chcete, ale abyste něco postavili tak musíte mít nějaké věci. Viz videjka (Nejsou moje)

 

 

 

Pokud jste shlédli videjko a chtěly byste si to zkusit tak vám dám tady pár odkazu.

Oficiální stránka <-- Ale abyste mohli hrát musíte zaplatit 15 Eur

 

 

Pár užitečných odkazů.

Wiki

Wiki Crafting

Wiki Furnace

Mine. forum <-- Zde naleznete Texture packs, mody a další zajímavé věci

Texture packs

 

Můžete si stáhnout lepší texture packs s lepší grafikou, mody apod.

Pište sem dotazy a zážitky ze hry.

Moje fotky <-- zde jsou moje fotky s MC

Edited by Darkal
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preco cez hamachi? Server sa vytvara v In-Game ? Keď ne ja by som ho mohol šupnuť na hosting

Edited by Jamira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud to nemáš kooupenou tak se nepřipojíš taky to řeším, nějak vyřešit mám zatím taky free

Share this post


Link to post
Share on other sites

ou.. Hele, docela zajímavý, ale.. ..TA GRAFIKA! :D No hele, zatím koukám :blink: , tak.. :rolleyes::whistling:

 

Ale jo, může to bejt zábava. Bohužel, mojí věkovou skupinu to asi neuspokojí. Ale měl bych psát jenom sám za sebe.. :D

 

EDIT: Takový LEGO® 3D s grafikou XVGA :D

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud to nemáš kooupenou tak se nepřipojíš taky to řeším, nějak vyřešit mám zatím taky free

Můžete maximálně hrát multiplayer přes Hamachi nebo Tungle

Tak sa pripojim alebo ne ? Keby že to mam na hostingu v podstate to iste nie?

Edited by Bindiks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Všichni kdo začinaly říkaly grafika na pi*u a ted jsou na tom zavislý jako já :D když si stáhneš texture packs tak se ti bude hrát lépe. Jinak Noth(co to vytvořil) Pracuje na lepší grafice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud mas na hostingu dane hamachi a propojene tak se připojíš jinak ne. To by sis musel koupit:-)

 

Omlouvám se za double post

Edited by Darkal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud mas na hostingu dane hamachi a propojene tak se připojíš jinak ne. To by sis musel koupit:-)

 

Omlouvám se za double post

Hmm teraz ten MC "Ťáhám" pocujem o tom dlho ale po SP ma to nebavilo mozme vytvorit nejak ten srvr :) a ked tak pokulit ten hosting cracknut to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemusíš mať hamachi na OFFLINE Hranie.

Ja mám kúpenú hru a mám aj servery na toto je to sranda :D odporúčam kúpiť alebo počkať až niekto zemuluje login systém

 

Nie je to o nejakej pointe hre ale skorej sú populárne creative mody taká stavačka je to funny :D

Je to hold na PIXEL ART ale tu to nevysvetlíš žiadnemu zabednencovy ;) je to funny a grafika má svoje čaro

Edited by Jamira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm zistit IP kam sa ulazaju ucty a uz iba v Mhostoch presmerovat adresu

EDIT:uz iba db a db a zvysok ...xD

Edited by Bindiks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ani sa nečudujem že to ide pomaly a myslím že to bude aj tak náročné každý update môže byť zmena systému + JAVA

a veľká časť ide na ich serveroch a myslím že to má dosť dobre vymyslené :P

 

Bindiks nikomu sa ešte nepodarilo emulovať ich login ;) a pokiaľ sa nenájde niekto kto zverejní kódy nebude to také ľachké

a ďalšia vec je to závislé na updatoch nový update zmenia login systém a môže sa zase alebo sa bude hrať na 1 verzií :D či ako

Edited by Jamira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ani sa nečudujem že to ide pomaly a myslím že to bude aj tak náročné každý update môže byť zmena systému + JAVA

a veľká časť ide na ich serveroch a myslím že to má dosť dobre vymyslené :P

 

Bindiks nikomu sa ešte nepodarilo emulovať ich login ;) a pokiaľ sa nenájde niekto kto zverejní kódy nebude to také ľachké

a ďalšia vec je to závislé na updatoch nový update zmenia login systém a môže sa zase alebo sa bude hrať na 1 verzií :D či ako

ja vim nebolo to myslene vobec vazne

OF: a neviete preco pri citani tohoto forka mam ciernu plochu cez polku prehliadaca? uz ma to sere:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obrovská škoda je náročnosť serveru na HW. Pre 32 hráčov to je ideálne mať aspoň Dedikovaný stroj :D a to je fakt hardcore

Share this post


Link to post
Share on other sites

ou.. Hele, docela zajímavý, ale.. ..TA GRAFIKA! :D No hele, zatím koukám :blink: , tak.. :rolleyes::whistling:

 

Ale jo, může to bejt zábava. Bohužel, mojí věkovou skupinu to asi neuspokojí. Ale měl bych psát jenom sám za sebe.. :D

 

EDIT: Takový LEGO® 3D s grafikou XVGA :D

Jde poznat, že jsi hru nehrál a netušíš, oč v ní běží. Je opravdu jednoduché podle několika screenshotů prohlásit, že pro "tvou věkovou skupinu" hra není. S LEGO hrami má Minecraft opravdu pramálo společného a zařadil bych ji možná k dílům typu "Dwarf Fortress", kde je prostě grafika až na posledním místě. Nicméně gameplay je zábavnější a odměňuje se více, než v mnoha super AAA titulech. Viz. např. http://www.youtube.com/user/theinternetftw#p/u/2/7sNge0Ywz-M - zkus to udělat v libovolné hře pro tvou věkovou kategorii :)

 

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jo to je :D Objednávám taky velmi dobrou mašinu aby to utáhlo a další servery ;-) Jamira nevíš jak nahodit na server decoracni mody ktere jsou jenom v singlu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jo to je :D Objednávám taky velmi dobrou mašinu aby to utáhlo a další servery ;-) Jamira nevíš jak nahodit na server decoracni mody ktere jsou jenom v singlu?

 

Tak ti poviem že ani nie. Ja mám pár serverov :D + Peknú webovú administráciu :P ktorá ide na Windows

Ale myslím si že nie je možné donútiť cez server aby si niekto stiahol grafický balíček

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak toto ti fakt nepoviem ako módy ako hMod (teraz už Buckkit) a tak to by som ti vedel poradiť dokonca aj hMod na Beta je neoficiálny :D ale toto fakt neviem

nezaujímal som sa nikdy o takéto editovanie až

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jamira ukáž tvoje servery. Máš naky web ?

 

ZAse se omlouvám :-( muzete spojit v jeden děkuji. (strašně pomalý net)

Edited by Darkal
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Web mám v profile ale public servery moc nenájdeš jedne je teraz online :) možno tak do PM

ti pošlem IP ale ak nemáš originál tak neviem či sa napojíš

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jde poznat, že jsi hru nehrál a netušíš, oč v ní běží. Je opravdu jednoduché podle několika screenshotů prohlásit, že pro "tvou věkovou skupinu" hra není. S LEGO hrami má Minecraft opravdu pramálo společného a zařadil bych ji možná k dílům typu "Dwarf Fortress", kde je prostě grafika až na posledním místě. Nicméně gameplay je zábavnější a odměňuje se více, než v mnoha super AAA titulech. Viz. např. http://www.youtube.com/user/theinternetftw#p/u/2/7sNge0Ywz-M - zkus to udělat v libovolné hře pro tvou věkovou kategorii :)

Samozdřejmě nebylo cílem se tu někoho dotknout, to bys měl chápat. Já jsem vyjádřil názor, první dojem hodně dělá. Jsem spokojenej s tím co mám a dělám sám, tak proč něco měnit? Ale nevyvracím fakt, že to může být zábava, jenom jsem to asi blbě vyjářil. Nicméně já se raději utopím v programování, než abych plaval na hladině stereotypu.

Hrajte si to, neberu vám to, ale mě to nezaujalo. Děkuji za pochopení. :)

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kdybych měl svůj komp (zase sem ho zničil) Tak bych se připojil(sehnal jsem si na to program)Ale ted ka nevím nevím

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momentálne upravujem interface webovej administrácie... ale to nie je podstatné potrebujem doriešiť nejaký systém na spúšťanie aplikácií cez WebInterface pre Winodws

Na minecraft to funguje tož je ale JAVA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×