Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Rivers

Projekt Zahrat.cz

Recommended Posts

Přijd si zahrát (.cz)

 

Hledáme lidi do Teamu a do projektu ale i nové servery


Blood of Wars GIGAFUN

Hratelnost 60/100 lidí

Patch 2.4.3

Styll FFA

ADMIN - Noeel

Stav serveru - Neznámý

Členové Teamu - 6/7

Hledáme do MAX - 12

WEB SITE : HERE

 


Call of Heroes INSTANT 70

Hratelnost 5/20

Patch 2.4.3

Styll PVE/P

ADMIN - NENI (hledáme)

Stav serveru - Neznámý/Nový

Členové Teamu - 1

Hledáme do MAX - 12

WEB SITE : HERE


Angel of Divinity INSTANT 80

Hratelnost 1

Patch 3.3.5

Styll PVE/P

ADMIN - Rivers/hledáme sub

Stav serveru - Neotevřený/ NOVÝ

Členové Teamu - 0

Hledáme do MAX - 12

WEB SITE : Click HERE alternativní web

 

Na každém Serveru je využité C++ (vendors/teleporters/buff)


Koho hledáme??

Hledáme schopné GM/DEV/CHM/WEB M/GRAFIKY/ NOVÉ SERVERY


Základní statty očekávám -

Rok kolem 15+

Chuť řešit problémy

Znalost wow na 50%

Hrál jsem i na Blizz serverech i na funnech a inst.. takže se vyznám v Q

Znalost commandy na 80% na patchu 3.3.5 i též na 2.4.3


1.DEVELOPÉR-

Min SQL

2.GM/CHM/WEB M/GRAFIKY/

To stejné jako GM.


Co ti muže pomoct při hodnocení?

Umnět nějaky programovací jazyk (HTM, CSS, C++, C#, PHP, JAVA, JS)

Uvést nějaké tvoje Tvorby ///GRAFIKA...///


 

Nové Servery

Nabízím host na Linuxu Debian/ubuntu

Doména typu XXX.zahrát.cz zdarma (pro vás :D)

Typ Hry - Jakákoliv Online Hra

Cena? ze začátku žádna pokud bude hra vydělečná VIP 30% se využije na zlepšení stroje.

 

Kontakt-

Email [email protected] // na mně ,,, PM nepište radši email

SKYPE wowmen007 // Nebo Kontakt na druhého sub admina

AKTUALIZACE 26.3.2011

Edited by Rivers
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj, hledám hosting pro Neoteric RP, zajetý RP server s custom databází. Více informací na http://wow-rp.cz.

Kdyby tě to nějak zaujalo, ozvi se mi, a rád si pokecám o možné spolupráci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj, hledám hosting pro Neoteric RP, zajetý RP server s custom databází. Více informací na http://wow-rp.cz.

Kdyby tě to nějak zaujalo, ozvi se mi, a rád si pokecám o možné spolupráci.

Jo to by šlo ale nemáte hosting od Twinstar??.. nějaky kontakt? osobni? PM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Banned, Reskatore, Rohde, Rivers ... Kolik účtů ještě máš?

 

 

To je pořád ten Deremi ne? hmm to mne přivádí na otázku, pročpak by se člověk pořád přejmenovával kdykoli by něco chtěl....

Edited by Nyel

Share this post


Link to post
Share on other sites

V tom případě by mě zajímalo, když už je to tak všeobecně známý fakt, co zde Deremi ještě dělá. V pravidlech je jasně uvedeno:

Zákaz vytváření a využívání více, než jednoho účtu.
Už jen podle mého postu by měl dostat minimálně 25% za každý účet a měl by být suspendován.

 

Omlouvám se všem za OT, ale tohle mi hlava nebere. Zvláště ve světle nedávných událostí.

Edited by kupkoid

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím, Xmate můžeš mi napsat ? možná bych pro tebe měl menší radostnou novinu :)

 

Přijď se k nám Zahřát (.cz) :D

Edited by Barny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dvě nové GM.. Obnovuji jinak pozorujte naše forum..

Promin ale nešel bych dělat Server kde je 0/xxx lidí a druhý 1/xxx(1 a to beztak ešte Afkař:D) ...To bych vlastně dělal GM sám pro sebe že?

Edited by heso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doména je pěkná ale to je asi tak všechno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doména je pěkná ale to je asi tak všechno :)

 

Doména bez potenciálu, jen snadno zapamatovatelná.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Právě o tom mluvím, doménu Zahrat.cz si bude pamatovat i moje 60 letá babička, jen by se musel trošku snažit na reklamě.

Share this post


Link to post
Share on other sites

wtb tuhle domenu, jen ji drzite a prd z toho :)

Edited by NecroVisioN
vulgarity

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×