Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
KoblizekX2

Můj Webdesign

Recommended Posts

Z nudy jsem si chtěl zkusit grafiku na web :) je to můj první web co jsem udělal :D

Prosím napiště co přidat nebo upravit :D

webnh.th.png

 

Druhý pokus :D :

design2r.th.png

 

Po delší době přidávám další výtvor :D jeto pokus o wow style...

webcata.th.pngwebcata.th.png

 

Další:

cernydesign.th.png

 

Upravil jsem ten poslední:

cernydesign.th.png

 

A udělal noví :D :

modrrp.th.png

Edited by KoblizekX2
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Něco z tebe bude, pokud se budeš učit a pořád dělat nové a nové designy na různé způsoby, jelikož jde hlavně abys měl nápady a kreativitu. Tady to vypadá na práci u které, strávím ani ne 3 minuty. Hodnotit nebudu je to asi první dílo, snaha tam je a něco v tobě taky je jen to dělej dá a dál... bude to jen lepší a lepší....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dávat si na 2 obdélníky s Shadow-box efektem vodotisk, to chce odvahu :D aby ti to náhodou někdo nečórnul co? :D

Bože

Edited by NecroVisioN
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemyslím si, že je to tak hrozné. Sice moc jednoduché ale lepší než přeplácané barvami, obrázky, texty.

Chce to přidat ještě nějaký lehký header, popř. footer.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dávat si na 2 obdélníky s Shadow-box efektem vodotisk, to chce odvahu :D aby ti to náhodou někdo nečórnul co? :D

Bože

 

Necro klid... taky jsi začínal a nebyl jsi extra třída a taky používáš vodoznaky... a že to použil tady, i když to nemá význem vůbec nevadí, snad to k tomu patří...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necro klid... taky jsi začínal a nebyl jsi extra třída a taky používáš vodoznaky... a že to použil tady, i když to nemá význem vůbec nevadí, snad to k tomu patří...

Ano začínal jsem, a pokud to nevypadalo aspoň jako podřadné templaty tak jsem to sem nedával...

Jsem rád, že je tu hodně lidí, které grafika baví, ale proč zakládat topik, kvůli dvoum obdélníkům a K v kroužku z malování?

Na internetu je tolik webů, tak se nechejte inspirovat z nich, na WS chodíte denně a máte tento design fóra na očích...

 

;) nechtěl jsem tím urazit autora, jen mu vnést trochu světla do duše.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já osobně vodoznak nepoužívám kromě deviantartu, jelikož web se dá jednoduše ukrást i na ftp. Copyright se upraví taky, takže stojím si za názorem, že ho nepotřebuju. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proboha neházejte sem každou blbost, kterou vám vybleje photoshop.. Kdy už tohle skončí.. <_<

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevím co se vám na to nelíbí trochu to oživit mírně doladit a je z toho použitelnej web.

Wladass a když nemáš jak přispět k tématu tak se k tomu nevyjadřuj necro už to zmínil tak snad není třeba aby tu každej druhej ťulpas narážel na autora

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druhý pokus:

  • Uprav menu
  • Daj tam niečo iné ako zahmlenie (pozadie)

 

Viem že moje výtvory sú tiež hrozné len sa snažím hodnotiť :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevím co se vám na to nelíbí trochu to oživit mírně doladit a je z toho použitelnej web.

Wladass a když nemáš jak přispět k tématu tak se k tomu nevyjadřuj necro už to zmínil tak snad není třeba aby tu každej druhej ťulpas narážel na autora

 

Tohle forum je od toho aby se tady diskutovalo, nelíbí se mi to a proto jsem to napsal, pokud s tím máš nějaký problém, tak tvůj boj. Nevidím důvod proč by tu měly být takové hlouposti jako je tohle. Je to hnusný a to by viděl i slepej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wladass: mě nevadí že kritizuješ ale že ti zato dávají +rep? :)

 

Protože to taky vidí a nejsou slepí ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wladass: mě nevadí že kritizuješ ale že ti zato dávají +rep? :)

Ano,protože ti lidé souhlasí.Místo toho,aby sem psali další 3 Příspěvky,jednoduše přidají reputaci uživateli v tomhle příspěvku..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Špatné bg, žádný obrázek, všechno hranaté, bez textu -> podle mě nedodělané. Písmo je hezké, ale všude úplně jiné. Dal bych 5/10.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×