Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
roupik

[HOSTING] World Of Warcraft and Minecraft

Recommended Posts

 

Worlf of Warcraft

Neomezený počet online hráčů

✓ Maximálně 8 online serverů

✓ Velmi kvalitní servery, díky kvalitě Dell serverů

✓ Linka 1Gbit/s

✓ Neomezeně FTP

✓ Neomezeně MySQL přístupů

✓ Zaručujem 99,9% dostupnost

✓ Snažíme se vyřídit objednávky do 1 hodiny

Non stop podpora

 

Server dáváme na 3 dny na vodskoušení FREE!!

 

✓ Cena: 500Kč/20eur měsíčně

✓ Objednávka na stránkách. Odkaz mam v profilu

 

O server PC

✓ CPU: Intel I7

✓ Ram: 8gb ram

✓ HDD: 1TB

✓ OS: Windows server 2003

 

Minecraft

✓ Nevyhrazený prostor RAM. Omezeno podle hráčů

✓ Neomezeně přístupů do FTP

✓ Snažíme se vyřídit objednávky do 1 hodiny

✓ Zaručujem 99,9% dostupnost

Non stop podpora

 

Server dáváme na 2 dny FREE na odskoušení!

 

✓ Cena: od 200Kč/8euro Měsíc

✓ Objednávka na stránkách. Odkaz mam v profilu

 

O server PC

✓ CPU: Intel I7

✓ Ram: 8gb ram

✓ HDD: 500gb

✓ OS: Windows server 2003

 

 

Na jaký koliv otázky odpovím kontakt mam v profilu nebo na webu.

 

Pro prvních 10 zákazníku dáváme slevu 35%! Tak využijte tudle nabídku!

Edited by Jamira
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pěkné sepsané a hned mě to upoutalo ale zkusím web a ten nejede :) Pokud je to chyba jen u mě tak se omlouvám :) bez webu asi jen tak nic nenajdeš :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pěkné sepsané a hned mě to upoutalo ale zkusím web a ten nejede :) Pokud je to chyba jen u mě tak se omlouvám :) bez webu asi jen tak nic nenajdeš :)

 

Napiš to do prohlížeče. Bez www nak to blbne resim to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napiš to do prohlížeče. Bez www nak to blbne resim to :)

Jo takhle :D ok, web celkem ujde :).. prohlídnu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, kdybys měl zájem mam tam ICQ nebo Skype

Domluvím se se známým, se kterým nejspíš zkusím TBCko a ozvu se. Jinak doplň jestli jedete na linuxu či Woknech :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domluvím se se známým, se kterým nejspíš zkusím TBCko a ozvu se. Jinak doplň jestli jedete na linuxu či Woknech :)

 

Díky, jedem na Windows server 2003. Linux se teprve připravuje. Cca 1-2 měsíce by to mohlo už být i na linux :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Díky, jedem na Windows server 2003. Linux se teprve připravuje. Cca 1-2 měsíce by to mohlo už být i na linux :).

Ok :) dík za info, jinak do pár dnů se ozvu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jen si rejpnu a zeptám se, kam to chcete dotáhnout s webem, který máte ? Strašná spousta gramatických chyb. Již zmiňovaná www verze, funkčnost webu. To jste jen další kinder projekt nebo je tohle myšleno fakt Vážně ? Promiň, ale když už něco nabízíš, tak by to mělo mít nějakou úroveň ne ?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

roupiku promin ale neco se mi na tom nezda, z niceho nic mas server a uz nekolikrat si se mne ptal na vpsko tak jak to je? je to serioznej projekt?

Share this post


Link to post
Share on other sites

roupiku promin ale neco se mi na tom nezda, z niceho nic mas server a uz nekolikrat si se mne ptal na vpsko tak jak to je? je to serioznej projekt?

Ou až takhle? Tak to jsi počkám na vyjádření než se ozvu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D to bude zase fraška súhlasím čo napísal STONER to nebude žiadny seriózny projekt čo projekt to je poskytovanie služieb

a na to potrebuješ kvalitné zázemie a dlhoročné skúsenosti.

 

V každom prípade veľa šťastia :D budeš ho potrebovať hlavne keď sa do toho dám ja

 

PS. Vymyslite si ako nalákať originálnym spôsobom a nie ako dať latku nižšie od konkurencie to nemá účinok možno tak pre nejakých sockárov čo pozerajú viacej na peniaze ako na kvalitu a dobré meno

PS "mmoRPG Hosting" nepoužívaj nedoporučujem

Edited by Jamira
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Server dáváme na 3 dny na vodskoušení FREE!!

 

Tak a už teď mě to odradilo.

Btw máš to na živnostňák nebo tak? Jen ze zajímavosti, chtlěi jsme něco podobného dělat ale načerno jsme si netroufli.

Edited by hejsek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ach škoda že tě to jen odradilo.. kdyby tě to "vodradilo" bylo by to mnohem lepší.

Na druhou stranu každý je svýho štěstí strůjcem, pokud si myslí že mají šanci vydělat tolik aby se jim to alespoň zpětně zaplatilo, tak to zkusit můžou, jen nevim jestli to neni klamání, a neběží to na nějakých šunkách, a po prvních stížnostech to stejně zabalí :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ach škoda že tě to jen odradilo.. kdyby tě to "vodradilo" bylo by to mnohem lepší.

Na druhou stranu každý je svýho štěstí strůjcem, pokud si myslí že mají šanci vydělat tolik aby se jim to alespoň zpětně zaplatilo, tak to zkusit můžou, jen nevim jestli to neni klamání, a neběží to na nějakých šunkách, a po prvních stížnostech to stejně zabalí :)

 

My jsme právě měli připravený i manager který by tak nějak nahradil SSH. Prostě mohl by jsi tam dělat co chceš, ale neni živnosťnák no. Předpokládám že si nic takového udělat nemůžem? Bylo by to jen na pár korun do kapsy nic víc.

Edited by hejsek

Share this post


Link to post
Share on other sites

overoval sem osobu na kterou je to napsane a opravdu je platcem DPH

 

edit

 

ale stejne se mi to nezda kde ktomu zvlast roupik prisel kazdopadne osoba na kterou je to napsane by si na nej mnela davat bacha

Edited by STONERSVK

Share this post


Link to post
Share on other sites

My jsme právě měli připravený i manager který by tak nějak nahradil SSH. Prostě mohl by jsi tam dělat co chceš, ale neni živnosťnák no. Předpokládám že si nic takového udělat nemůžem? Bylo by to jen na pár korun do kapsy nic víc.

 

Bez placení DPH v týhle zemi nemůžeš přijmout ani korunu, bohužel každá činnost se musí pěkně zadnit aby výslednej živnostník měl co nejméně. A pokud se v daňových výkazech sekneš o pár halířů ve finále ti nasekají pokuty za pár desítek tisíc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez placení DPH v týhle zemi nemůžeš přijmout ani korunu, bohužel každá činnost se musí pěkně zadnit aby výslednej živnostník měl co nejméně. A pokud se v daňových výkazech sekneš o pár halířů ve finále ti nasekají pokuty za pár desítek tisíc :)

 

Všechno se nedaní. Resp. ne každej příjem musíš danit, takže no comment když nevíš ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já vím že né každej příjem se musí danit, ale ohledně těhle příjmů mám pravdu, nebo mě chceš zase vyvádět z omylu nějakou jinou poučkou? :-P

Můj předchozí příspěvek byl trochu nadnesenej a sarkastickej ^^

 

Edit rejp: Necituj příspěvky které jsou nad tebou! :D

Edited by Strop

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez placení DPH v týhle zemi nemůžeš přijmout ani korunu, bohužel každá činnost se musí pěkně zadnit aby výslednej živnostník měl co nejméně. A pokud se v daňových výkazech sekneš o pár halířů ve finále ti nasekají pokuty za pár desítek tisíc :)

 

Já přijímám peníze a DPH neplatím. Nejsem prostě plátce DPH, což je zcela korektní. Pouze pokud chceš podnikat, tak musíš mít podnikatelské oprávnění a nemusíš platit DPH. Pouze musíš platit daň z přijmu a platit sociální a zdravotní pojištění.

 

Plátce DPH se člověk stane dobrovolně nebo až od přijmu 1 milionu či pokud obchoduje s firmami v EU, kde to má další specifika.

 

Jinak roupik má živnostenský list a je plátce DPH. Pokud tedy jsou ty kontaktní informace jeho. S tím, že se trochu obávám, že žádná z jeho zapsaných činnosti nedovoluje provozovat servery. Plus mi nějak nesedí, že by mu bylo 37 let. Spíš to bude jeho táta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Však já sem mluvil pravdu, podívej se na to co jsem napsal, zmiňuju se tma o živnosti tudíž o podnikání, nechci se hádat ale já mluvil výhradně o podnikání...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jen si rejpnu a zeptám se, kam to chcete dotáhnout s webem, který máte ? Strašná spousta gramatických chyb. Již zmiňovaná www verze, funkčnost webu. To jste jen další kinder projekt nebo je tohle myšleno fakt Vážně ? Promiň, ale když už něco nabízíš, tak by to mělo mít nějakou úroveň ne ?

 

Wladass web bude nový v sobotu. Je nic moc je to jenom na pár dní. Vše se dolaďuje. Je to mysleno vážně. Mam nakoupený vlastní 2 servery čekám na třetí pro VPS hosting. Máš pravdu že by to mělo ňák vypadat. Budu se snažit :)

 

roupiku promin ale neco se mi na tom nezda, z niceho nic mas server a uz nekolikrat si se mne ptal na vpsko tak jak to je? je to serioznej projekt?

 

Je to seriózní projekt. Myslíš že bych vyhodil 18 000,- za servery a nemyslel to vážně?

 

Tak a už teď mě to odradilo.

Btw máš to na živnostňák nebo tak? Jen ze zajímavosti, chtlěi jsme něco podobného dělat ale načerno jsme si netroufli.

 

Ano, mám.

 

overoval sem osobu na kterou je to napsane a opravdu je platcem DPH

 

edit

 

ale stejne se mi to nezda kde ktomu zvlast roupik prisel kazdopadne osoba na kterou je to napsane by si na nej mnela davat bacha

 

Je to psaný na mího tátu. Přišel jsem k tomu že mi nato pučil táta :).

Edited by NecroVisioN

Share this post


Link to post
Share on other sites

forko ma funkci edit jinak

 

prosimte kde si zehnal servery za 18 litru? to bych bral taky dokonce dva

DVA COZE DVA servery s touhle konfiguraci za 18 papiru? kamo ja nejsem padlej na hlavu to nemuze bejt pravda a vim kolik se ceny ted toci sam mam nekolik stroju a sem rad ze sem rad provoz zezere nekdy vic nez je zisk ale bohuzel takove je doba a nevyrovnaz se gigantum sam sem musel pozadat znameho o vpsko protoze dalsi proste neutahnu

 

heh tvuj otec investuje do wowka tolik penez no sory to se mi taky nezda :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

forko ma funkci edit jinak

 

prosimte kde si zehnal servery za 18 litru? to bych bral taky dokonce dva

DVA COZE DVA servery s touhle konfiguraci za 18 papiru? kamo ja nejsem padlej na hlavu to nemuze bejt pravda a vim kolik se ceny ted toci sam mam nekolik stroju a sem rad ze sem rad provoz zezere nekdy vic nez je zisk ale bohuzel takove je doba a nevyrovnaz se gigantum sam sem musel pozadat znameho o vpsko protoze dalsi proste neutahnu

 

heh tvuj otec investuje do wowka tolik penez no sory to se mi taky nezda :o

 

Dá se to v poho nakoupit když maš známý v Americe. Mam to vše odnich. Neni to jenom do WoW, teď se připravuje Web hosting a Virtuální hosting.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×