Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
martinek1

Moje první práce

Recommended Posts

BUMP....Tak jsem si udělal můj druhý výtvor není dokonalí ale menu se mi nepovedlo ... tak prosím o kritiku :)

 

náhled ZDE

Edited by martinek1
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj rozhodl jsem se že budu dělat grafiku tak jsem to skusil a chtěl by jsem ohodnotit můj výtvor

 

Díky

 

 

 

Tohle je jako tvůj první výtvor ? Pokud ano,tak je to velice slušné,a jinak se mi to líbí :)

Dávám ti +

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tohle je jako tvůj první výtvor ? Pokud ano,tak je to velice slušné,a jinak se mi to líbí :)

Dávám ti +

jojo můj první výtvor a díky za ohodnocení dávám ti plus]

Edited by martinek1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeden z mála, který má první práci slušnou :) pokračuj, uč se, isnpiruj se a hlavně trpělivost a neuspěchat :)

 

dávám ti 6/10 :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeden z mála, který má první práci slušnou :) pokračuj, uč se, isnpiruj se a hlavně trpělivost a neuspěchat :)

 

dávám ti 6/10 :)

DÍky za ohodnocení ... zapoměl jsem tam přidat registraci... nahrál jsem to znova s registrací a zapomenutý heslem ;);)

+1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mě osobně se to teda hodně nelíbí... Všude jedna barva, chybí název serveru, písmo nečitelné, v menu máš oddělovače všude jinak velký (koneckonců všude něco přečnívá a není symetrické), všude obrázky, přes které je zelený obdélník, celkově je to všude takové stejné a působí to spíš jako orientační návrh webu (kde co bude), než hotová práce. Vypadá to jako "práce" v malování na 5 minut (4 minuty hledání obrázků na googlu). Kdyby to nebyla první práce dal bych 1/10 (protože 0/10 se nedává), ale na to, že je to první práce 2/10 (za to že umíš používat malování)... Ale to je můj názor, takže než mi dáš -rep, řekni si že jsem idiot co tomu nerozumí ;).

 

Je to lepší, ale... Písmo stále všude stejné a nečitelné, v menu tmavá na tmavé a ten růžový nápis říká "Promiň, že ti sem lezu".

Edited by Jdinaparek
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mě osobně se to teda hodně nelíbí... Všude jedna barva, chybí název serveru, písmo nečitelné, v menu máš oddělovače všude jinak velký (koneckonců všude něco přečnívá a není symetrické), všude obrázky, přes které je zelený obdélník, celkově je to všude takové stejné a působí to spíš jako orientační návrh webu (kde co bude), než hotová práce. Vypadá to jako "práce" v malování na 5 minut (4 minuty hledání obrázků na googlu). Kdyby to nebyla první práce dal bych 1/10 (protože 0/10 se nedává), ale na to, že je to první práce 2/10 (za to že umíš používat malování)... Ale to je můj názor, takže než mi dáš -rep, řekni si že jsem idiot co tomu nerozumí ;).

já to beru ;);) dal jsem to sem aby jsem věděl co zlepšit ;) takže +rep

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upřímnost, tenhle design se mi absolutně nelíbí už jen kvůli zelené barvě v odstínu, který zrovna nevyhledávám. Hned čeho jsem si všiml je copyright kde je vidět černý zub sazahující do zbytku layoutu. Texty v oddílu pro login jsou hrozně přitlačené k "inputům". Oddíl na novinky s nekvalitním pozadím, myslím si, že máš ještě dost věcí, které zlepšovat. ;)

 

Ale abych nepsal jen co je zlé tak napíšu i několik kladných vět, poměrně hezký header zvolený ke zbytku a tématice. "Tlačítko?" Hacker se mi líbí.

 

:teehee:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako už spomenul Frost,ten zub dole ti nejak nevyšiel,podľa môjho je ten web nepozžitelny z pár dôvodov:

- :mid_pickaxe:

1.Obrovske písmo(Keď ja robím design tak sa tam snažím dať čím menšie,lepšie tzo vyzerá,v PSku ti to pripadá malé,ale keď si to uložíš je to obrovské)

2.Nevyrovnane Menu+Bg(Rob to cez nástroje nejak,aspoň ja to tak robím(Obdelník...)

3.Farba je veľmy žiarivá,hneď to bije do oči.

4.Font písma je otrasný,skús použiť niečo jednoduché,alebo to písmo používaj ale nie všade kde to ide.

 

+ :mid_sword:

1.To mesto hore je celkom pekné :teehee::P

 

Na začiatok to ovšem nieje najhoršie,niektory majú aj horšie(ja napr. :nw2_guitar: ) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promiň, vůbec se mi to nelíbí, působí to jako z malování. No, trénuj, třeba to příště bude lepší.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z mého hlediska,je tam až moc dlouhý header a pro obsah nezbývá až moc místa. Po té se mi zdá nečitelné ©

U contentu je to křivé,po té je registrace odflaknutá. To je asi zatím vše. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak mi to nakonec nedalo a musím se vyjádřit.

 

- Nevhodně zvolená barva webu

- Nevhodně zvolené písmo v menu, tabulkách a copyrightu

- Opět obří písmo v main tabulce

- Na můj vkus jsou poměry velikosti a umístění tabulek nevhodné

- Header ačkoliv nevypadá špatně, je podle mě až moc bijící do očí

+ Bohužel asi žádné, není to špatné, ale stejně mi to přijde jak weby od dětí

 

Doporučení: Smazat a začít znova, nechat se inspirovat designem jiných webů

Neber to zle, kritika má jediný účel a to říci člověku co dělá špatně, či dobře.

Edited by NecroVisioN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj rozhodl jsem se že budu dělat grafiku tak jsem to skusil a chtěl by jsem ohodnotit můj výtvor

 

Díky

upravil jsem to menu ;)) snad menu by mohlo být ok už

 

Trochu jsem to předělal tak doufám že je to o něco lepší

 

tohle písmo v tématu na bílým podkladu je uplně super a nejlíp se čte.. no nic.. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/da/Ironie.ogg

 

A necro má víceméně pravdu. Hlavně výběr barvy a stylu písma ti dělá problémy, tak pozor na to.

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

tohle písmo v tématu na bílým podkladu je uplně super a nejlíp se čte.. no nic.. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/da/Ironie.ogg

 

A necro má víceméně pravdu. Hlavně výběr barvy a stylu písma ti dělá problémy, tak pozor na to.

BUMP!!! prosím o jakoukoliv kritiku mého designu :D

 

post-16103-001106200 1305392782_thumb.jpg

 

Edited by martinek1

Share this post


Link to post
Share on other sites

BUMP!!! prosím o jakoukoliv kritiku mého designu :D

 

 

 

Moc velké písmo ! Změň to na 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepší než předtím :). Nevycentrovaný text v menu, header se mi nelíbí (nevím čím to je), špatně oříznuté okraje, všude stejné, obyčejné a málo věcí na velkém prostoru. Dal bych 5,5/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak tu je moje další práce už asi 50tá ... a lidi říkají že ta se mi asi povedla nejvíc ale chtěl bych vědět i ty chybyčky pač mě se to nějak nezdá tak prosím za jakoukoliv kritiku

post-16103-054200100 1305709282_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak tu je moje další práce už asi 50tá ... a lidi říkají že ta se mi asi povedla nejvíc ale chtěl bych vědět i ty chybyčky pač mě se to nějak nezdá tak prosím za jakoukoliv kritiku

post-16103-054200100 1305709282_thumb.jpg

 

Promiň ale nelíbí se mi :-( Ten hráč tam moc nesedí.Za mě 4/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koblizek, a za druhý? :).

Martinek, už jsem se vyjádřil ke dvěma designům... Chceš vědět chybičky? Ta největší je asi to že obrázky jsou zmenšené pouze v jednom směru. Jinak používej víc přechody, barvy, odlesky, atd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak tady to chce ještě hodně co dohánět, ale pokračuj bude to jen lepší.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×