Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Paran

Mobilní telefon

Recommended Posts

Zdravím,

můžete mi tu doporučit telefon?

 

 

Cena: kolem 8 000 Kč

Požadavky:

  • Dotykový displej
  • Bluetooth
  • Wifi
  • Gps (pokud možno)
  • Takové ty základní telefon.věci

 

Navíc požadavky: (Kdyby byly tak super)

  • Připojení na SSH
  • Funkce jako měla Nokia N900 (Linux,vzdálená plocha,terminál,pracovní věci,apod..)
  • Out TV Výstup

 

Chtěl bych podobný telefon NokiiN900 (funkcemi).

 

Díky moc

Edited by Paran

Share this post


Link to post
Share on other sites

pokud ozelis TV vystup pak je ZTE Blade (orange san francisco) jednoznacna volba (za zhruba polovicni peniz!!!)

operacni system android momentalne 2.3.4 a 3.0 se portuje

vsechny pozadavky splnuje da se na nem rozjet ubuntu for arm (bohuzel zatim bez grafickyho rozhrani ale muzes se na nej pripojit sshckem z androidu :D)

pracovni veci: vpn zvlada bez problemu, vzdalena plocha na vsechny zpusoby

ja sem ho poridil z UK protoze tam vychazi asi na 3000kc!!! az se to rozbije tak to zahodim a koupim si dalsi :D

 

display TFT kapacitni 3.5palce 800x480 (existujou verze s amoled)

3,2mpx fotak s autofocusem (existuje i verze s 5mpx)

600Mhz arm v6 (neumi flash ale kdo ho potrebuje :D)

grafika adreno 200

gps wifi bluetooth 3G 3.5G edge

pise to vola to :D

diky cene je pro nej obri moderska komunita

Edited by OneB1t

Share this post


Link to post
Share on other sites

v cr se neprodava ja ho koupil na aukru jako dovoz z UK (prodava se i na slovensku ale tam je silene drahej)

da se najit taky pod jmenem Orange San Francisco

 

http://www.youtube.com/watch?v=R7Pn0ivvUhc

 

edit: jeste se da koupit pod nazvem dell xcd35

Edited by OneB1t

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vypadá dobře,ale já přes aukro nekupuju,nevěřím tomu ;) .Takže asi v tomhle směru mam smůlu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u mobilu s cenou okolo 11k se daj najit i zajimavejsi kousky

zaplatit za klavesnici a trosku rychlejsi procesor o 8k navic mi neprijde jako moc dobrej nakup :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta cenová relace je trvalá a neměná.Wladass to už je moc drahé (za tu cenu mám NTB).

 

 

Jinak posílejte další nabídky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

me se libi treba jeste http://mobilni-telefony.heureka.cz/motorola-defy/specifikace/#section

protoze je to mobil co hodne vydrzi (jenze se u nej neda poradne preflashovat bootloader takze mi nevyhovuje protoze bych si s nim nemoh hrat :D)

 

pak je pekny treba Meizu M9 ktery se ale bohuzel bude v CR tezko schanet (vyuziva display z iphone 4)

 

http://smartmania.mobilmania.cz/forum/viewtopic.php?t=19165

http://www.dealextreme.com/p/pre-order-meizu-m9-3-5-touch-screen-1ghz-s5pc110-android-2-2-gsm-wcdma-cell-phone-w-wifi-gps-54116

 

celkem peknej bude taky ZTE Skate

http://www.gsmarena.com/zte_skate-3784.php

Edited by OneB1t

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oneb1te ten tvuj vypadá hezky, je nějaký viditelný rozdíl mezi displejem s 256 tis. barvami a displejem s 16 mil. barvami?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kdybych si měl přizovat nový telefon (moje N810 mi bohatě zatím stačí a aji v budoucnosti nic neplánuju) porozhlédl bych se po palmu sice je pravda že teď s tou novou generací a WebOS nemám žádné zkušenosti ale už jenom z nostalgie na svojeho starýho palma bych do toho šel :D mno koukni se na nějaký info zdá se mi že spoustu lidí se při výběru zařízení na palm ani nepodívá to je samý samsung,LG a podobný "zmetky" nebo ještě HTC ale konkrétní model neporadím. Jinak android se mi zdá některýma výrobcema docela ořezaný jinak nejlepší OS z toho co sem měl šanci zkoušet se mi zdá Maemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bych vedel proc se tam ani nepodivaj ze by to bylo treba tim ze na palm prakticky neexistujou zadny aplikace? :D kdezto na android existuje i autocad proste palmu a nokii ujel vlak (i kdyz nokie ted mozna castecne nasedla do jinyho s microsoftem)

2Hejsek: pravdepodobne docasne vyprodano zkus to za par dni objevuje se pod jmenem zte blade / san francisco nebo se da poridit na ebay

Edited by OneB1t

Share this post


Link to post
Share on other sites

bump:// Obnovuji tento příspěvek.

 

 

Poradíte někdo něco ? Prosím,aby se ten mobil dal sehnat jinde než na aukru apod. Díky moc

Budu si jej kupovat přesně v listopadu ,už se to pomalu blíží.

Edited by Paran

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onebite: ten nechi je to moc slabý

 

Displej:

262 tis., dotykový, barevný (TFT LCD kapacitní)

Rozlišení (v bodech): 800 x 480

3.5"

 

Procesor a chipset:

600 MHz ARM 11 processor

Adreno 200 GPU

 

3.5 -> Malej displej

600MHz -> Malo CPU

fotoaparát 3,2mpx, -> a kdyz uz tak uz neco lepsiho s fotakem

Share this post


Link to post
Share on other sites

ted sem videl Nokii E7 a pokud to nechces na geekovani tak je to hodne solidni kousek celokov dobrej fotak velkej displey klavesnice dobra cena akorat ten symbian no

 

sice ma par nedostatku (chybejici pametovka, nizsi rozliseni apod..) ale kvalita zpracovani je mindblowing doslova :D

Edited by OneB1t

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako písal Wladass tak HTC Desire Z

Ale už sa nám tu môže rátať kedže cena klesla na niečo málo cez 6000

 

http://www.alza.sk/htc-desire-z-d194263.htm

 

Inač k príspevku

 

 

3.5 -> Malej displej - Mám iPhone s takýmto LCD a je to dosť veľké asi máš skreslenú predstavu

600MHz -> Malo CPU - Viem čo dokáže aj takýto CPU

fotoaparát 3,2mpx, -> a kdyz uz tak uz neco lepsiho s fotakem - Ak chceš foťák tak LG Optimus X2 škoda že to je LG...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prikláňam sa k Nokia E7

Kolega ju má, je sňou veľmi spokojný.

 

frekvencie: GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz + UMTS + HSDPA + HSUPA,

displej: aktívny, dotykový (kapacitný), AMOLED 16 777 216 farieb, 360 x 640 b., 49 x 87 mm, uhlopriečka 4'' (102 mm), aktívny pohotovostný režim,

fotoaparát: 8 Mpix, dvojitý LED blesk, záznam videí (1280 x 720 b.),

pamäť: RAM 256 MB + ROM 1 GB + 16 GB,

správy: SMS, MMS, e-mail, RSS,

globálny prenos dát: GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA (do 10,2 Mbps), HSUPA (do 2 Mbps),

lokálny prenos dát: Bluetooth 3.0 + EDR, kábel (microUSB), mass storage, Wi-Fi, HDMI,

hudba: MP3/AAC prehrávač, 3,5 mm jack (adaptér v balení), FM rádio (s RDS), A2DP, TV-Out,

ostatné 1: Java, minimalizácia aplikácií, multitasking, internetový prehliadač, videohovor,

ostatné 2: prehliadač dokumentov, GPS, akcelerometer, grafický akcelerátor pre podporu 3D hier,

batéria: BL-4D, 1 200 mAh,

výdrž: do 9 h hovoru / 430 h pohotovosti,

SAR: 0,56 W/kg (norma 2 W/kg)

Share this post


Link to post
Share on other sites

to HTC Desire Z -> Slušný :)

 

Nokia e7 -> Symbian -> Preferuji Android,takže ne.

 

EDIT:// Vidím ,že to HTC má QWERTY klávesnici a není dotyková,co si o tom myslíte lepší nebo ne ?

EDIT2:// Procesor 800MHz,není to slabé wladass ? Jak ti to chodí ?

Edited by Paran

Share this post


Link to post
Share on other sites

EDIT:// Vidím ,že to HTC má QWERTY klávesnici a není dotyková,co si o tom myslíte lepší nebo ne ?

EDIT2:// Procesor 800MHz,není to slabé wladass ? Jak ti to chodí ?

 

Desire Z má špičkovou klávesnici, jak na dotyk tak na rozmístění kláves. K čemu potřebuješ víc než 800MHz na telefonu ? Příjde ti to málo ? Tak si kup netbook.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Netbook :D to né a když na PCčku najdu nějakou aplikaci můžu ji tam nahrát nebo jdou jen ty z Android Marketu ? A co navigace je placená nebo ne ? A grafika / hry je to dobrý hratelný ? ... Pomalu se mi ten telefon začíná líbit za tak krásnou cenu :D..

 

Díky Wladass za info.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×