Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Nightavanger

[Prodám] Profesionální Web

Recommended Posts

Zdravím,

rád bych nějakému nadějnému projektu nabídl mnou vypracovaný web.

 

Web je nakódován zatím jako čistá šablona, ale za příplatek Vám jej mohu jakkoliv poupravit, udělat z něj templatu pro nějaký CMS (wordpress, joomla atd.) nebo pokuď máte koupenou licensi k nějakému méně známemu CMS. Samozdřejmostí je implantace jakýchkoliv systémů jako je registrace, acc manager, převod postav atd. Vše zavísí na Vašem emulátorů a Vašimi finančními možnostmi. V případě zájmu můžu prodat templatu i prázdnou.

Mám rozpracovaný ještě jeden Aion Web, zákazník ani za jeden web nezaplatil a přestal komunikovat :) .

 

  • Při koupí obou webů sleva
  • Cena domluvou
  • Pouze vážní zájemci
  • žádní lidi typu Deremiho
  • Peníze předem

Ukázka:

worldofwarcraft13087068.th.jpg

 

Pokuď máte zájem, kontaktujte mě zde na fóru, formou soukromé zprávy.

 

//edit: na copyright 'dafram' nekoukejte, můžu tam přepsat cokoliv chci, je to můj jinej nick.. :rolleyes:

 

//edit: Tady je úkázka se zaplněnými menu.

wowweb.th.jpg

Edited by Nightavanger
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mohl by si přestat používat moje jméno? vypadáš pak víc trapně.

jistě "dafram".. víme už sem ten web někde viděl, možná že vypadá trochu jinak ale ten header je jasný.

 

EDit- Proffesionalní?? to bych si nekoupil i kdyby si mi za to zaplatil.. to si strč za klobouk

Edited by Noeel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hlavička+Header webu jsou pěkné, ale ... Ten zbytek mi příjde otřesný. Hlavně to, že tělíčko není vůbec orámováno a, působí to nevábně a chudě..

A nějak nerozumím funkci některých obrázů po stranách. Pokud tam nechceš Pozadí tak tam, neházej žádné malé obrázky, které jen kazí dojem. lepší by byl welký wallpaper s opakovačkou.

 

EDIT\\ Kde je ta profesionalita?

Edited by bobisu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já si myslím že to pro prodej vhodné není, jsou tu daleko hezčí. Víc jak 150,-kč bych za to nedal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doporučím ti na prodej webu toto: http://webtrh.cz/

ale já sám bych si to nekoupil, vypada to jako prace pokročilého začátečníka, mněl sis s tím trochu víc vyhrát.

 

3/10 bodů

Edited by Derthemus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na webtrh s tímhle nechoďte to není forum pro děti.

 

Ale prodavaji se tam i kraviny jako pro děti :D

 

 

 

Ja taky pochybuju že to někdo koupí, to už je lepší si to nechat udělat na zakázku a par těch stoveček připlatit. ;)

To nemmá cenu prodávat podle mého názoru, radši to zkus znova a trochu si s tím pohrej.

 

PS:Tohle není kritika, ale rada. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale prodavaji se tam i kraviny jako pro děti :D

 

 

 

Ja taky pochybuju že to někdo koupí, to už je lepší si to nechat udělat na zakázku a par těch stoveček připlatit. ;)

To nemmá cenu prodávat podle mého názoru, radši to zkus znova a trochu si s tím pohrej.

 

PS:Tohle není kritika, ale rada. B)

par stovecek? vis kolik ted tak stoji komplet web na zakazku? :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

par stovecek? vis kolik ted tak stoji komplet web na zakazku? :D

 

 

znam lidi co to dělaji levně, jen aby se v tom vic a vic procvičovaly. :D

protože pokaždé když tvoříš web, narazíš na něco nového. :whistling:

Edited by Derthemus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslím že profesionálny design to nieje. Hlavička good ale ostatné je suché.

Share this post


Link to post
Share on other sites

protože pokaždé když tvoříš web, narazíš na něco nového. :whistling:

What a? Opět nevíš co to plácáš. Weby se dělají většinou stejným stylem(Vytvoříš žákladní tvar,obrázky,CSS Styl+HTML Index). Jde spíše oto co si daný zákazník přeje, nebo jakou představu máš ty. Ale způsob tvorby webu je Vždy stejný.

Edited by bobisu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten vodoznak je pěkný, ale je přes něj vidět absolutní... nic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam lidi co to dělaji levně, jen aby se v tom vic a vic procvičovaly. :D

protože pokaždé když tvoříš web, narazíš na něco nového. :whistling:

to ty webovky radci nechcu videt :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rád bych se optal, co je na tom tak "Profesionálního"?

Jediný co se mi líbí je header a hlavička. Nic víc.

A ten header a footer jsem už někde viděl. Sice nevím už kde, ale Slovo profesionální bych opravdu nepoužil, spíš "V celku pěkný" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono všichni berete podle Designu..ale co když Design je to jediné na co se profesionálně nesoustředil?Co když se profesionálně myslelo kod?Zabezpěčení...apod..funkčnost..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mě se to docela líbí, jenže přes ten vodoznak není nic vidět... a nejsem si jist, zda je to celé tvoje práce, nebo jsou to jen poskládané obrázky z googlu, ajp...

Ale to říkám jen proto, že jsem od tebe neviděl zatim žádnou jinou práci... Profesionální to asi není, ale je to pořád lepší jak ty ohrané WoW templaty cataclysmu, wotlku, atp...

Za tento web bych dal maximálně 500,- (design)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten vodoznak je kvůli lidem jako deremi co si to ukradnou a vydávaj za svoje, ty boční 'obrázky' jsou menu, např. napravo login, pod tím status kolik lidí online, nalevo menu, pod to nějakej shoutbox nebo něco.

 

Deremi, jseš ubožák, tenhle web si nikde neviděl, akorát se mě snažíš schodit. Jestli chceš tak ti jako vodoznak i ve footeru můžu napsat copyright na cokoliv.

 

Dejvor, jseš frajer dávát mi řepu za to že jsem ti ji včera taky dal. Fakt prosperující místo tady :rofl:

 

Profesionalita spočívá v tom že web jakkoliv poupravim. Udělám do toho přihlašovací systém. Systém votepointů atd. Zachvilku do toho hodim ty exemplární věci jako je to menu atd. a zmírním vodoznak..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tys to nazval profesionálním webem. A já se ptám: "proč?"

 

EDIT: OK.

EDIT2: No OK, prostě jsem dostal uspokojivou odpověď na otázku. :D

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

A já odpovídám, ne-detský design, W3C a SEO validní, možnost integrace CMS systému, možnost integrace scriptů pro obsluhu WoW Serveru (nebo než obsluhu spíše scripty jako je armory atd.)

 

//edit: Co OK ? :D

Edited by Nightavanger

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono všichni berete podle Designu..ale co když Design je to jediné na co se profesionálně nesoustředil?Co když se profesionálně myslelo kod?Zabezpěčení...apod..funkčnost..

Protože v popisu má, že je to jen nakódovaná šablona ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak beru zpět, nelibí se mi to... a ty texty v menu jsou daný hnusně a vůbec se tam nehodí... pokud to tak bude vypadat i nakódované tak bych za to dal míň než těch 500,-

Chtělo by si to s tím víc pohrát, zesvětlit a zvýraznit obrys celé stránky, ne jen něco je tu a tam, ale tady je tma jak v pytláči

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×