Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
ntdrt

WoWResource Servery

Recommended Posts

Práce na novém WS není otázkou jednoho odpoledne :) Pořád se o tom mluví, a klidně řeknu, že pořád se na tom pracuje, protože je to pravda. Teď momentálně to ale stojí na tom, že není design. Všichni máte plnou hubu keců jak chcete pomoct. Tak teď pomozte... A nikdo nic, že?

 

 

vis byla doba kdyz nas bylo vic, psali sme vnucovali sme se =mneli sme cas , ale neprisla zadna odpoved nebo se to proste ignorovalo

 

ted uz nam muze kazdy vis co

 

 

vid takovej bobisu uz kolikrat psal ze by ten dizajn udelal ale ted ma proste jine zakazky nebo jiny starosti kterym musi dat proste prednost

 

 

aspon co vim tak ted dela na zakazce pro svojeho zakaznika

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Práce na novém WS není otázkou jednoho odpoledne :) Pořád se o tom mluví, a klidně řeknu, že pořád se na tom pracuje, protože je to pravda. Teď momentálně to ale stojí na tom, že není design. Všichni máte plnou hubu keců jak chcete pomoct. Tak teď pomozte... A nikdo nic, že?

 

Ono víš ne každý člověk umí udělat desing nápříklad já:D maximalně bych mohl poslat stovku na podporu webhostingu:D ale na desing zapoměn

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Wolf Officious

Ty seš ale chudák, mít takovej komplex... Vůbec ti nezávidím, lituji tě.

 

@STONERSVK

Je pěkné, že tady furt opakujete jednu básníčku "já pomoci chtěl, ale už nechci". Tímhle opravdu nepomůžete, nikomu...

 

@Anstriber___

Tak design se dá taky zaplatit, bylo by to hned a od opravdového grafika. Ale peníze nejsou, takže se musí čekat :).

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

bylo by to hned a od opravdového grafika.

Tak tohle si zabil :-) Grafiků je tu víc než dost jen na tebe všichni kálí, protože jsi ******...Já,Frostik,Parek,Kate .. jen holt tvá ješitnost je očividně nutí urážet..shíj si i stím novým WSS :-) Takovou věc si strč za klobou, až budeš chtít někoho zase urážet..třeba zdejší developery ;)

 

Edit\\ přeju mnoho štěstí při hledání "opravdového" grafika :)

Edited by bobisu

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

@STONERSVK

Je pěkné, že tady furt opakujete jednu básníčku "já pomoci chtěl, ale už nechci". Tímhle opravdu nepomůžete, nikomu...

 

 

 

 

haaaa zas si to nepochopil to neni o tom ze mi uz nechcem, ale mi uz na to bud nemame cas nebo fakt nechcem, prace skola, a jine povinosti, byla doba kdy sem nemnel praci nebo sem pracoval zdomu a byl sem tu od rana do vecera , to same i jiny lidi!

 

a jestli ty najdes za tvoje chovani tady nekoho tak to dostanes medal cus

Share this post


Link to post
Share on other sites

haaaa zas si to nepochopil to neni o tom ze mi uz nechcem, ale mi uz na to bud nemame cas nebo fakt nechcem

a jestli ty najdes za tvoje chovani tady nekoho tak to dostanes medal cus

 

Tak chcete nebo nechcete? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bobisu

Teď se už neurážej. Psal jsem ti již mnohem dříve, potom ještě jednou, WSS ti nestáhlo ani za odpověď / reakci.

 

Jinak to nebylo myšleno tak jak jsi to pochopil, tím jsem myslel, že by to bylo od člověka který se touto prací živí a tohle by byla jeho zakázka, né žádný projekt "vedle".

 

@STONERSVK

Neslovíčkařit... To nikam nevede, akorát další zbytečný flame.

Máš zájem? Dáš do toho svůj čáš a dovednosti? Dobře, v opačném případě sem vůbec nemusíš (nemáš) psát, to že někdo chtěl je moc pěkný ale v téhle situaci to nic nemění.

 

@All

Prosím vás i ostatní, řešte danou věc, už opravdu nemám naládu tu řešit další malichernosti.

Edited by ntdrt
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

no ne nebudes mit posledni slovo jak, pan domaci, tady doma nejsi!!!! :D

 

 

ne dobra, jak uz sem psal ted nemam cas ani chut pomoc jde to mimo mne uz se o to nebudu zajmat, P.S: at teda nekoho najdes sem zvedavej

Edited by STONERSVK

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bobisu

Teď se už neurážej. Psal jsem ti již mnohem dříve, potom ještě jednou, WSS ti nestáhlo ani za odpověď / reakci.

Jinak to nebylo myšleno tak jak jsi to pochopil, tím jsem myslel, že by to bylo od člověka který se touto prací živí a tohle by byla jeho zakázka, né žádný projekt "vedle".

Né né .. ty se pleteš. Za reakci a pomoc mi nestojíš pouze ty :-)

A myslím, že to samé se ti celou dobu snaží naznačit i ostatní. Tobě, nikdo pomáhat nechce, kolikrát si ze sebe dělal krále všeho možného. A že všechno umíš, znáš etc. A takhle to dopadá. Nyní My čekáme na tvé ovace, a čekáme na to co umíš..nebo spíše neumíš :) A očividně neumíš vše :-) Přeju krásný den...;)

 

edit:A jen pro tvou informaci..já se tímto "jobem" živím ;)

Edited by bobisu

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bobisu

Nedostal by si ani korunu - nemusel by si to brát vážně. Bylo by to něco vedle...

Jinak jseš si vědom co v tomhle spojení znamená slovo "živit se"? Není ti ani 18 let a už žiješ sám na sebe a tvůj hlavní příjem je grafika? Pokud ano tak tohle ignoruj, ale předpokládal jsem, že jsi student...

 

Chceš říct, že kvůli člověku co má svůj vyhraněný názor budeš "škodit" portálu? Takže tady ani nejde o to co vznikne ale kdo to udělá? Já tohle beru jako zábavu, něco vytvořím (z ničeho) a mám radost že to má nějaký učel... Ale jak vidím, ty máš tyhle "priority" celkem slušně přeházené ;).

 

Ale je pravda že pár pijavic na tohle fóře promění za chvíli mojí zábavu v něco, k čemu budu mít nakonec ještě odpor...

 

Jestli čekáš, že udělám grafiku, tak se nedočkáš. Jedna z prvních vět v nabídce obsahovala to, že jsem programátor, obstarám vše krom grafiky. Jinak já grafika mám ale bojím se, že se nedočkám, má hodně práce a "charita" musí počkat.

Edited by ntdrt
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super tak ja to teraz všetko prewarnujem a bude pokoj...

Poniektorí sa tešte na bany a na pekne dlho pretože už mám toho dosť...

 

Vysvetľuj niečo ignorantom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A je to tu dokonce i božstvo se už štve takže stop flame:D Ale jinak já bych klidně pomohl ale já grafik nejsem a pokud to někdo uděla pro ws tak by si zásloužil nějaku odměnu :) A osud wss je hrozný co se stálo reklamy ve komentářich na jiné servery apod. Já na tenhle topic už važne kašlu:) přeju pěkný den:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Anstriber___

Já si lidí jako jseš ty vážím, ale je vás strašně málo, ty druzí (zbytečné jmenovat, je jich moc) co jim jde jen o jméno (a reputaci) vás převálcují.

Kdyby každý měl chuť a bral tohle jako závabu, tak je portál absolutně jinde.

 

@Jamira

Já nelituji toho co tady píšu (a nebudu litovat ani toho banu) - alespoň dnes ne. Jsem ignorant a ty to nezměníš, jestli si myslíš že ban pomůže, hurá do toho ;).

 

Jenom se potom nezapomeň ohlídnout, určití lidé se tady za tu dobu ukázali v tom právém světle. "Myslím si tohle ale píšu úplně něco jinýho / tvářim se úplně jinak"... Kdyby i ostatní věděli jaký jsou to "zákeřný svině" :D -> dotiční by netrhali rekordy v reputaci.

Edited by ntdrt
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ty očividně nechápeš celou pointu, grafiků je tady spousta. Osobně když já něco potřebuji tak bych si z nich mohl vybírat, jediný problém je v tom, že tobě nikdo nepomůže a to pouze z jednoho důvodu. Pokud jsi takový king, za kterého se vydáváš tak by pro tebe neměl být problém si nějakého grafika sehnat, někoho kdo ti to udělá zdarma.

 

Pokud si dosud nesehnal ani mezi místními grafiky či ostatními(nehledě na to, že toto není jediné fórum na světě) tak zas takový profík nejsi :)

 

V každém druhém topicu(bráno s nadsázkou), co se zde řeší ohledně inovace fóra musíš mít hlavní slovo. Víš řeknu ti to upřímně spoustě lidem tady vadíš a vadí jim tvoje absurdistické chování, zkus se nad tím zamyslet a třeba pak zvolíš jiný směr a najde se grafik co ti pomůže. Nechtěl jsem do této diskuze zasahovat, ale chci aby i ostatní pochopili, kde je kámen úrazu.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zachovám se moudře a nebudu reagovat na každou kravinu co jsi napsal (sakra a těch bylo).

 

Hlavně sem nepleť opravdovej život, to je úplně neco jinýho ;), žádnej člověk se nechová stejně k lidem co zná celej život, který zná dva měsíce a nebo co vidí poprvé v životě...

 

Nevím ani tvoje jméno, nevím kde bydlíš, nikdy jsem tě v životě neviděl a nikdy jsem s tebou neměl žádnej rozhovor a přesto mě soudíš a děláš diagnózu - ano myslím si že jseš blbec :). Člověka nepoznáš ani po roce společnýho života. Ale ty to dokážeš pomocí 200 postů někde na internetu :D :D. Ty by si mě v reálu nepoznal, dokud by si nezačal dělat co děláš teď ;). Jseš jenom nějakej Jamira a tyhle tvoje "promluvy do duše" ignoruju.

 

Zkráceně: tobě nedošlo, že se takhle chovám, jelikož se takhle chovat chci...

 

Kdyby můj cíl bylo farmení repky a získávání úžasnejch "kámošů" na netu, chovám se jinak ;). Ale to prostě nechci a nepotřebuju to.

Návod moc dobře znám: chceš patřít mezí nás? Podlejzej půl rokům MODům a pár "váženým" členům (komenty, repka), občas postni něco užitečného, každou kritiku uznej a hlavně nekomentuj, samozřejmě nesmíš žádnou kritiku vytvářet.

 

Jinak ban klidně dej, když vidím co se tady píše tak mě to prostě nedá a musím to komentovat :), důvod si přeci najdeš (nebo vymyslíš).

Edited by ntdrt
  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je mi jasné, že za tohle dostanu ban/warn, ale nemůžu si to odpustit :-)

Qxogw.jpg

 

 

 

 

Edit:Si taková egoistická díra hnoje až to bolí. V životě sem neviděl většího ptáka bez schopnosti sebekritiky jako jsi ty. Je mi jasné, že máš potíže s tím určit jakého jsi pohlaví(ale člověk to určitě nebude), jsi bez přátel, a proto ti dělá problém se zařadit do jakékoliv komunity. Ale to, že si tu otevřeně otvíráš hubu na všechny, kteří ti nelížou hovna u tvé řiti, a říkají otevřeně co si o tobě myslí...a taky že je to pravda.Mluvíš o kritizování, ale když někdo zkritizuje tvůj názor/práci(nikdy sem žádnou tvou práci neviděl) A ty je proto začneš urážet, říkat jak nic neumí, aby sis nahonil svoje ubermegamonstercool ego..Tak s tím jdi do ****** a přeju ti mnoho (ne)štěstí.

 

Peace.

 

Sejdeme se v jiném životě..s tímhle kreténem sem skončil :-)

Edited by bobisu
  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zkráceně: tobě nedošlo, že se takhle chovám, jelikož se takhle chovat chci... = Zastrel sa prosím ťa

normálne zober, nabi, potiahni a prežeň si guľku hlavou... na to už nie je iný liek. Ty si čo totálne zdegenerovaný alebo čo ešte sa pochváľ nie že sa chceš správať ako hovädo... krista boha kde to žijem!

A áno myslím si že si blbec a k tomu ešte aj ignorant a egoistický kretén.

Jebe sa ti pár ľudí do riti a tebe to robí dobre... nie ďakujem ja to tvoje drístanie nebudem počúvať. Za celú dobu si poslal len samé blafky bez zmyslu a mne tu ideš niečo vravieť o postoch? Keby som mal ja reagovať na všetky ***** čo sem postuješ tak som už

po 3. infarkte.

A tu máš návod kamaráti budme dlhy si platme a ešte maj zdraví úsudok. [cenzurováno] začni fetovať aby sa tá tvoja hlava dala do poriadku kde žiješ? Svete sa netočí okolo teba si len ďalšia osoba na tomto svete čo zatiaľ nič nedosiahla a s takým prístupom ani nedosiahne-

Vypadni a niekde sa zastrel... prajem ti aby si skapal sám a s veľkým egom... takého bastarda ako si ty som ešte nežral.

Dovidenia skončil som ani mi neodpovedaj.... nemám o to záujem

Edited by Jamira
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Wolf Officious

Ty seš ale chudák, mít takovej komplex... Vůbec ti nezávidím, lituji tě.

....

Jenom se potom nezapomeň ohlídnout, určití lidé se tady za tu dobu ukázali v tom právém světle. "Myslím si tohle ale píšu úplně něco jinýho / tvářim se úplně jinak"... Kdyby i ostatní věděli jaký jsou to "zákeřný svině" :D -> dotiční by netrhali rekordy v reputaci.

 

1. Absolutně mimo téma

2. Vyvoláváš flame

3. Urážíš uživatele fora

 

Jak dlouho ještě potrvá, než ti dojde kde děláš chybu? ad rekordy reputací: jsem tu od 2.9.2009 (Wlk Wlezley) a od tý doby jsem se toho hodně naučil, pořádně jsem se do toho obul, udělal několik užitečných věcí a zkušenosti předávám dál. Že jsem namyšlenej? To ať posoudí desítky lidí, kterým jsem pomáhal, nebo kterým jsem se snažil pomoct, když už nevěděli kudy kam. Když vím tak poradím, občas tvrdě kritizuju, ale mám k tomu důvod. Chci lidem ukázat cestu. Mnoho zdejších uživatelů (začátečníků) je třeba nakopnout tak silně, aby si uvědomili že to není jednoduchý - aby se víc snažili. Kdybych to nedělal, bylo by tu tolik bezmozků, že jejich záplava dotazů by udusila jiskru WS.

 

Tohle buď chápeš a zapadáš, nebo nechápeš a odpadáš. Život je takovej a jinej nebude (3 sestry? :D).

A vidíš čeho jsi dosáhnul? Nutíš jen ostatní lidi k tomu, aby porušovali pravidla už jen tím, že ti tady odpovídají na ty tvoje stulta. Stal se z toho neuvěřitelně bizardní flame.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do dneška jsem na uživatele ntdrt měl neutrální názor. Po tom co tu čtu, mám chuť se zastřelit. Zajímalo by mě jak takové hovado může ještě dýchat. Bydlet u nás v Pohořelicích, tak dostane tak přes držku, že by se těm dotyčným do konce života vyhýbal. Ano to je možná silnější názor.

 

Do dnešního dne jsem se snažil zůstávat neutrální, přeci jen ano PHP zvládáš, ale to většina.

Většina lidí dokáže víc jak ty, ale ty si furt myslíš, jaký mistr jsi.

V první větě svého posledního příspěvku píšeš, že nebudeš reagovat a následně to stejně rozebíráš. To je šílená moudrost.

 

V mých očích jsi hlupák, který prostě nesnese, že je někdo chytřejší a schopnější než ty a proto to řešíš nadáváním(myšleno ponižováním, a tak dále) kde komu a zvyšuješ si sebevědomí tím, že "jsi prostě nejlepší". Měl jsi mít na starosti WoWResource Servery a nejsi si ani schopný sehnat grafika. Chceš to určitě svádět na "neochotu" lidí tady. Zaměř se tedy na důvod této neochoty. Jsi arogantní namyšlený idiot, který prostě "je ten nejlepší". Už normálně nevím co pořádně psát, slušně to nejde a sprostě psát nebudu, nebooť se nechci snižovat na tvou úroveň.

 

Nazývat Wolfa chudákem? To nemyslíš vážně. Od někoho jako ty to tedy sedí :).

 

Můj příspěvek nejspíš nemá smysl je to hromada sraček, ale co jiného je ntdrt? :)

 

. čágo, sabath.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Souhlasím s ostatníma.... za celou dobu co na tomhle foru jsem, jsem nevidel vetsiho debila nez je ntdrt (misto toho n na zactku by melo byt velke R-- mohla by to byt fajn zkratka toho co jsi...) nechapu jak nekdo takovy mohl dostat praci na WSS... tenhle clovek nesaha nekterym uzivatelum tohodle fora ani po kotniky... nerikam ze ja jo... ja jsem jen obycejnej uzivatel fora... ktery tady nic nesepsal zadny navod a tak... ale je mi to fuk... a uz uplne je mi fuk co si o me ntdrt budes myslet az tohle prectes... u me jsi totalni debil, ignorant, a ****. Hau zkoncil jsem :DD

 

EDIT: Zasaht tady proti Wolfovi a spol to je fakt smesne :D ti uzivatele toho pro forum udelali Xkrat vic nez ty za cely zivot...

Edited by Cassidy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mě přijde jak kdybyste se všichni zbláznili, kvůli jednomu člověku takovej povyk, tolik postů. Nevím jestli jsem míň informovanej jak ostatní, ale nepřijde mi. Forum čtu aktivně. Ntdrt podle mě nijak extra nevyčníval od ostatních uživatelů, jen se do něj opřela místní "elita" a to vlastně kvůli tomu že dostal od Sneakra tu práci. A aby se ostatní nepřidali že? Připomíná mi to "rabující dav", jen tu bohužel nezískáváme anonymitu.

 

Ntdrt si podle mě správně nenechal srát na hlavu a začal reagovat v počátcích tohohle threadu a pak už to bylo jak lavina. On nechce lézt ostatním lidem do prdele, možná je namyšlenej ale kvůli tomu s ním nemusíte tak vyjebávat.

 

A nedivil bych se pokud by se teďka docela slušně bavil. Trolling!. Psát na internetu někomu ať se zabije, že ho zmláti, ať si najde přítelkyni mi přijde největší kravina. To je jak skandovat nějaká hesla a povzbuzovat dav okolo. "Přidejte se, kopněte si do něj - v našem případě napiš si taky post o tom jakej je Ntdrt kretén.

 

Baví vás to? Jedinej vtipnej post je podle mě od bobisa obrázek a to nemyslim nijak proti Ntdrtovi. Pokud vás to nebaví, proč to děláte?

A nezapomínal bych na to že je to človek, kterej má udělat novej wss. A už je jedno z jakého důvodu. A už je snad jedno jakej ten človek je? Pokud vám vadí ok, ale nemusíte na něj posílat ostatní.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Již to jsou bezmála 2 měsíce a nic se neudělalo, pracuje se stále na nové verzi WSS?

Pokud ne, chtělo by to dát šanci tě, co to chtěli udělat... Trošičku mě ntdrt zklamal, todle je fail.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×