Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Usak

[HeLP] Probliknutí console - Ne frameworky!

Recommended Posts

Zdravím uživatele WoWresource,

 

obracím se na Vás s další chybou. Včera večer jsem zkompiloval TrintiyCore revizy. Zkompilovala se v pořádku. Upravil jsem configy a spustil jsem Worldserver.exe a Authserver.exe. Oba se normálně načetli v pořádku. Pak jsem consoli Worldserver.exe shutdownul přes příkaz "server shutdown 10". Ale když jsem jí chtěl znovu zapnout, jen problikla. To samé začala dělat i console Authserver.exe. Snažil jsem se dohledat logy, ale ty jsem nikde nenašel.

 

Revizy jsem zkusil rekompilovat a nepomohlo to, proto jsem zkusil další revizy a ta udělala to samé, akorád už to dělala rovnou, nepustila se ani jednou. Vždy jen problikla.

 

Ale v počítači mám tento Repack a ten funguje bez problémů.

 

Neměl by někdo nějaký nápad proč ta console jen problikne ? Frameworky nainstalované mám.

 

Předem díky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

měl by tam být server.log není? mrkni do world configu a najdi LogsDir a napiš co máš po =

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mám tam

 

LogsDir = "logs"

 

Složku logs mám vytvořenou taky a je v ní velké PRD.

Edited by Usak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Když se tak bavíte o configu,zkus vzít config z toho repacku a dát ho místo toho zkompilovanýho,co to uděla ..

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Existuje ta složka Logs ? pokud ne, logy se vytvářet nebudou...

Je jedno jestli se tam napíše Logs nebo ./Logs

Edited by Lukasas
 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Orisekk, stačilo překopírovat tamten config a jede to a už to vytváří logy všechno. Díky.

 

PS: Ano ta šložka vytvořená byla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Když se tak bavíte o configu,zkus vzít config z toho repacku a dát ho místo toho zkompilovanýho,co to uděla ..

 

Tohle jsem řekl proto,aby sis to nemusel otevírat dát ctrl+C otevřít další ctrl+v a pak to uložit,ale je to v podstatě to samé,ale řekl jsem to jednoduše :rolleyes: Jsem rád že jsem mohl pomoct

 

 

 

 

Proč to dělat jednoduše,když to jde složitě :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×