Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
bafelol

Tc World nejde zapnout a Db problem

Recommended Posts

Zdravim , udelal jsem server podle "Jackings" navodu a mam mensi problem Auth se mi apne zadny problem , kdyz chci zapnout World jen mi to problikne a nic...

Edit: Problem 1.

A configi mam normalne napsane -

LoginDatabaseInfo     = "localhost;3306;root;heslo;auth"
WorldDatabaseInfo     = "localhost;3306;root;heslo;world"
CharacterDatabaseInfo = "localhost;3306;root;heslo;characters"

Zkontroval jsem to nekolikrat a nekolikrat jsem to skusil spoustit to a porat to je problikne a aby toho nebylo dost este k tomu se nic nenapise do Logu... :D

Ale Stacil jsem to rychle screenout tak jestli nekdo neporadi : http://screenshot.cz/NF9BM/

a

2 problem Vyreseno

Edited by bafelol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak k prvemu problemu ... no dobre to asi nieje keď to vypisuje :) niekde máš zle nastavené údaje k mysql... (uprav config k worldu)

 

k tej DB viem toľko ,že určite by tam quest_template mal byť... pravdepodobne si buď zle stiahol alebo zle nahral ... sťahuj to z originalneho repozitára pre jednotlive emu.. (TC ,Mangos ,ArcEmu atd...)

Edited by Xermon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem 1. - nic jiného než že se nemůže připojit do MySQL to není. Máš veřejnou IP adresu? Más v auth =>

realmlist danou svoji pevnou IP a zkus taky do configu dat pevnou IP protoze kvuli tomu že jsem ji tam neměl mi to vypisovalo taky. :)

 

Problem 2. - Nahrej TDB přes consoli taky je možné že se ti ztratili nejaké data, přes consoli je to vždy nejistější, potom nahrej updaty a nebo si na oficiální strance TrinityCore tu tabulku najdi a samostatně ji nahrej. :)

 

Jak nahrávat přes consoli máš tu: odkaz :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem 2. - Nahrej TDB přes consoli taky je možné že se ti ztratili nejaké data, přes consoli je to vždy nejistější, potom nahrej updaty a nebo si na oficiální strance TrinityCore tu tabulku najdi a samostatně ji nahrej. :)

Chtěl bych jen dodat, že je dost nepravděpodobné aby se nějaká data ztratila jelikož mysql využívá TCP které je spíše bezeztrátové. Takže jestli když použije jakýkoli mysql client(konzole, sqlyog, navicat...), bude to jedno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem 1. - nic jiného než že se nemůže připojit do MySQL to není. Máš veřejnou IP adresu? Más v auth =>

realmlist danou svoji pevnou IP a zkus taky do configu dat pevnou IP protoze kvuli tomu že jsem ji tam neměl mi to vypisovalo taky. :)

 

Problem 2. - Nahrej TDB přes consoli taky je možné že se ti ztratili nejaké data, přes consoli je to vždy nejistější, potom nahrej updaty a nebo si na oficiální strance TrinityCore tu tabulku najdi a samostatně ji nahrej. :)

 

Jak nahrávat přes consoli máš tu: odkaz :)

A problem 1 porat... - screen http://screenshot.cz/NF9BM/

 

Ten Problem 2. Mas pravdu ja to nahraval jinak no :D Vyreseno Diky Jackkings

Edited by bafelol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo, to mi taky dělalo nahrej updaty databázi characters :)

Jojo diky :D ale prosim jak zjistim v Db jaky je tam posledni Update? protoze tam nemuzu najit zadny Db char version nebo tak nejak

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sql na databazi characters si beres z fora trinitycoru? Nebo z repacku Ten error zpusobuje myslim jen nejaky blby sloupex "xp" na který je update a ten bohužel nemohu najít. Hele kdyžtak se mi ozvy na skype a nějak to přes TW vyřešíme. ;)

Edited by Jackings
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sql na databazi characters si beres z fora trinitycoru? Nebo z repacku Ten error zpusobuje myslim jen nejaky blby sloupex "xp" na který je update a ten bohužel nemohu najít. Hele kdyžtak se mi ozvy na skype a nějak to přes TW vyřešíme. ;)

Ok diky moc :) Pridam si te na ten skyp

 

char updaty od - https://github.com/TrinityCore/TrinityCore/tree/master/sql/old/3.3.5a

 

a World updaty od - http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=23006

Edited by bafelol

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×