Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Hosinga

Zloděj

Recommended Posts

Jackings mi pripadal celkom slušný a pohodový. Nemyslel som si žeby bol schopný niečoho takého :mellow:

Ale dobre vedieť do budúcna ;) Rozhodne to ochráni ostatných uživatelov WS pred prípadným finančným poškodením. ;)

Edited by Wulfgar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Všechny zdravím,

 

Když už zde je takové pěkné téma, tak bych přidal i upozornění na uživatele Warring.

 

Adam Chrástek
(3.4.1993)

V Grni 396

Kunovice 68604

 

Tel.: 603536142

Skype: crack9941

 

Další MOŽNÉ info:

Skype: Sumec111

ICQ: 553-453-340

 

Dle mých zjištění zde má (měl) ještě účty Potkan a Canabisek

 

Je to zloděj, podvodník a dobrý lhář. Okradl již dosti lidí včetně člověka, který založil tento topic.

Mám i informace, že odcizil mobilní telefon a z daného telefonu poslal SMS na podporu jednoho projektu ve výši několika desítek tisíc korun.

Mě osobně měl zaplatit 5000Kč za VIP systém. Tyto peníze dostal od administrátora projektu a měl mi je předat. Ovšem peníze mi nepřišli a administrátorovi zmíněného projektu tvrdil, že peníze odeslal, avšak výpis o proběhlé transakci není schopný doložit. Podobných případů má na svém kontě více.

 

Píši to jen a jen pro Vás, aby jste se sním do ničeho raději nepouštěli.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ono je tu zlodějů více, :).

Jen bych upozornil že zde se dotynčý "okradl" sám :D.

On totiž Hosingovi poslal 150 kč a následně upravil ten obrázek takže EPIC WIN. :D:thumbup:

Edited by hejsek
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

S Jackingsem mám také špatné zkušenosti jakož to z jeho serveru. Ze začátku vypadal profesionálně ale časem se to pomalu a jistě řítilo dolů ale to je jedno. Koukám že Warring bydlí v kunovicích což je blízko mého bydliště (Uherské Hradiště) a tak kdyby někdo chtěl tak bych jej mohl navštívit a ukázat mu spravedlnost v podobě boxera :):D .... Bohužel v této době se skoro každý snaží okrást ostatní lidi a tudíž si "my" podstiví musí dávat pozor na všechny protože poslední dobou se nedá věřit skoro nikomu.

 

PS: Doufám že si na tyto uživatele (Jackings,Warring a podobné tohoto typu) budete dávat pozor :) a věřím v to že tito lidé brzo dostanou lekci v podobě co dělají oni ostatním :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry za offtopic

 

NO.small: Nikdo tady nemá koupený photoshop ;)

 

Jinak k tématu ... Tohle jsem si o Jackingsovi nemyslel. Připadal mi jako poctivý chlap...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takto, rád bych zde viděl i vyjádření Jackingse - přeci jen ho nebudeme soudit bez toho aniž by mohl přednést svou obhajobu.

 

Do Jackingse bych to ale neřekl.

Edited by sabath

Share this post


Link to post
Share on other sites

něco ze skype pro sabatha

 

[15.10.2011 18:54:57] Jackings #PunkCore: ohledne toho WS.. to bylo taky protoze me jeho kamos ocoroval :D

[15.10.2011 18:55:14] Jackings #PunkCore: ja uz WS neresim :D

[15.10.2011 18:55:40] Jackings #PunkCore: nikomu jinemu bych to neudelal, nez mu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jenže taky by tu mohl napsat něco sám...

 

tak máš tady link jen jsem to trochu zamaskoval:D ochrana udaju:D

Edited by Anstriber___

Share this post


Link to post
Share on other sites

Historie icq

ja toho maga moc chci a platit budu.. nemam ani nejmensi duvod te ojebatavat a nani nejsem takovym clvoek sak me znas.. mohl by jsi na me pak vytahnout moc veci.. jako mi udelat bordel na WS a dalsi.. a to mi za to nestojí.. nevidim zadny problem proc to nevymenit

 

[15.10.2011 18:55:14] Jackings #PunkCore: ja uz WS neresim

 

Jackingsi, pro dobro všech je dobře, že už "WS neřešíš"

 

Jo a ohledně nějakého "kámoše" mohl by jsi sem napsat kdo tě "ocoroval" ? Když už tu máme dva podvodníky, třetí by neuškodil. Větší blbost sis nemohl vymyslet.

 

Edit// Dal jsem snad poprvy v zivotě wladassovi +rep

Edited by Hosinga

Share this post


Link to post
Share on other sites

No mně chtěl taky oklamat s tím ACC co mám ja .... Naštěstí sem se nedal ... + pokaždý když sem mněl s ním pracovat ohldně wow nebo tak tak mně vždy osral ... Sry za vyjádrování ... a Jo Wladassi máš pravdu v těch templátkach ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takže je to pravda ? Asi jsem to trošku tušil,víceméně dost .. !

 

Ano,spolupracoval jsem s Jackem na projektu BlackNight-WoW,kde jsem mu také zaplatil

měsíc chodu serveru,protože ten měsíc s tím byl zrovna menší problém.No,znáte ty hemzy

že se vám za to někdo odmění,či tak nebo tak .. :unsure:

 

Dále,co Patch-List.eu ? Další menší projekt,na kterém prej udělal design.

Všechny patche jsem mu tam nasázel já ( WoW,CS,CoD,GTA ). A co jsem z toho měl já ?

Tolik naslibovaných věcí,tolik % ze zisku,co už jsem měl mít dávno na účtu ...

 

Co server-list.eu ? Kde jsem měl svůj CS server (ano,hrálo tam jen pár lidí,občas to šlo k 16ti )

Tommyno tam měl svůj GTA server ( možná ho má do teď nevím,ale určitě né u Jacka ).

Ano,server-list.eu se z jednoho dne přejmenoval na explosion.cz,kde byl můj CS server okamžitě zrušen.

Místo toho se měl udělat WoW server,opět Wotlk fun,s nějakym upravenym Islandem,jako bylo na BN.

Měl jsem dělat zástupce admina,bohužel jsem měl " denní problém s quice " A tak mě Jack dětsky vyrazil.

Aby už nemusel spolupracovat,možná už věděl,že to zašlo moc daleko .. ;)

 

Zdravotní stav Jacka nevím,vím jen,že někdy měl náladu dobrou,ale někdy byl tak urážlivej

a tak se nechal vytočit .. že to bylo až divný .. :whistling:

edit :// Aha,tak patchlist je prej jackovo

Edited by orisekk
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jackings mi pripadal ako profesionálny človek (síce dieťa ale tých je tu viac, aj v prípade mňa) a nikdy by som nepovedal že by sa mohol niečoho takého dopustiť. Ochraňoval som ho pred kritickými názormi ostatných no rád by som mu povedal nech mi už nelezie pod oči. Dúfam že na WS už sa nič podobné nestane. Hosinga +1 za upozornenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja som s jackingsom par veci riesil a nikdy nebol problem

 

ale ak to urobil tak je to zlodej ako dalsich XXX ludi zde na foru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikdy jsem ho neměl rád ,, vždy byl pro mě nicka proto jsme se taky několikrát chytli .... Ale nemá cenu ho řešit je to další dem**t který se jen doma směje ale když vyleze ven tak je rád že nenaboří do lampy. Pro mě Ubožáček ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to jako myslíš vážně tohle? Koukal jsi na datum? Navíc takovýhle ,,post-hunt post''. Tohle fakt není normální.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jackings krade i designy a nápady, nevím proč se divíte. tohle fórum je plný špíny a stejně s tím nikdo nic nedělá. O důvod víc proč nespolupracovat/neobchodovat s dětmi z tohoto fóra. Až tohle pochopíte i Vy, hned bude svět krásnější wink.gif

 

Jako kdyby webtrh.cz byl jiný...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krade se všude, jen tady to lidi dělají moc neprofesionálně ;)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrý deň , človek "Jackings" alebo Ján Krpenský http://www.facebook....ackings?fref=ts ma oklamal o účet na servery Twinstar mal som tam postavu level 80 paladina 5300gs napísal mi či nemám záujem pomôcť zo serverom a že mi ponúkne na 2 mesiace windows zadarmo VPS tak sa aj stalo naletel som mu a klamal 2 dni že čaká na verejnú ip dnes sme sa dohodli že mu presuniem postavu na jeho účet presunol som mu postavu a čakal som na údaje od VPS a v tom si ma blockol na skype. Taktiež na prevod účtu treba Hviezdy a to 100 hviezd poslal som si sms v hodnote 4,5 € a o všetko som prišiel o moju postavu a o hviezdy. Dúfam že som niekomu pomohol zahrániť účet. Ak bude mať niekto záujem o komplet chat tak ho sem hodím. Keby som býval blízko jeho domova tak by dostal pekne cez hubu. Toto bola moja postava ktorý mi ju ukradol Jackings : http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&cn=Hyndorin

Edited by Akiros

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×