Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
STONERSVK

[WTS]Goldy

Recommended Posts

EDIT

 

31.8.2011

 

o aktulani CENU GOLDU MI NAPISTE PM! ceny se porad hejbou, posledni dobou vsak smerem dolu proto mnejte istotu a napiste mi, nasledne vam nacenim vam pozadovanej pocet

 

 

cena za 1000g 0.98 euro cena sa však može zmeniť zaleži ako sa budu hýbať ceny

Realmy EU region only!!!!!!

Drakthull EU

Burning Blade EU

Dragonmaw EU

Xavius EU

 

 

čoskoro Thunderon len čo transfernem určite postavy

odber možny minimalne po 12 000 g

predaj cez Paypal, alebo prevod na bankový účet

v niektorych pripadoch možne aj osobne stretnutie

 

aj by sa mi ozval niekto len z jedneho realmu a zobral by všetko, tak ponuka neplati ak vahate tak rychlo oslovil som ludi z guild hrajucich na tychto realmoch

auction-house.jpg

Edited by STONERSVK

Share this post


Link to post
Share on other sites

bump goldy na sklade

drakthul EU

Burning Blade EU

 

1000g za 0.98 Euro :) minimalny odber je 10 000g

kontakt via PM

alebo email [email protected]

:o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kde je bereš prosímtě? :)

:) farmime je asi 5 lidi kazdy double acc :) sice ne moc legalnim spusobem ale mame XXX spokejenych zakazniku v pripade zajmu poslu i reference :) z top guild na DT i BB :) etc

Edited by STONERSVK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bump

 

!Game karty momentalne uz nemame!

 

do ponuky pridavam i server Silvermoon momentalne skladem 75 000

 

vic info na [email protected]

 

P.S:

 

Pomoci naseho a wowmimic Bota farmime obrovske mnozstvy goldu je nas 5 kazdy mame asi 4 +- ucty dokazeme vam nafarmit vami pozadavanou castku vse je na domluve

 

 

Mame hodne spokojenych zakazniku, zatim nikdo komu sme goldy prodali nedostal ban, goldy vasi postave dame pomoci GUILD banky zustava vam tak guild banka s 1 guild slotem a samozrejme vami zakoupene goldy

Mame jen kladne reference

 

Botting Since 2005 :)

Botujeme uz hodne dlouhou, ban sme zatim dostali jen na jeden ucet ale to bylo davno,

 

Nas software v akci

http://i.imgur.com/s8QU9.jpg

 

starsi videa

http://www.youtube.com/watch?v=-mGNlNTk7AU

http://www.youtube.com/watch?v=aOJGt8h1A0M

 

 

Pripadne ze my uz goldy mit nebudeme doporucuju vam dalsiho overenyho prodejce, mnoho spokojenych hracu z TOP GUILD

 

 

Ďalši Overeny PRODEJCE - 100% jistota

Prodej goldu ve hre World of Warcraft na oficialnim serveru Drak'Thul a Burning Blade. VICE V POPISU

 

Kontakt:

E-mail

[email protected]

Telefón

725849883

Webstránka

http://aukro.cz/show_user.php?uid=20608687

Popis

Nabizime zarucene nejnizsi cenu, pokud najdete nizsi cenu feroveho prodejce dorovname cenu a pridam 10% goldu navic jako darek !

 

Skladem vzdy minimalne 100k goldu na kazdem realmu.

 

Goldy dostanete dle zpusobu platby uz do 5ti minut.

 

Platebni moznosti:

Bankovni prevod - KB,CSOB,CS,GE (temito konty disponujeme pro okamzitou platbu)

Internetove penezenky - PayPal, PaySec

Mozne osobni predani po Praze.

 

Kontakt:

Email: [email protected]

ICQ: 242-393-741 (Do autorizace prosim napiste GOLDY)

Skype: detor007

Xfire: fullout1 (zobraziť menej)

Základné informácie

Cennik Drak'Thul

 

Nejnizsi mozny odber 10k za 250KC

Pri odberu nad 50k SLEVA - 10k za 200KC

Pri odberu nad 100k BONUS - +5% goldu navic

Pri odberu nad 200k SLEVA - 10k za 180KC

 

Cennik Burning Blade

 

Nejnizsi mozny odber 10k za 250KC

Pri odberu nad 50k SLEVA - 10k za 200KC

Pri odberu nad 100k BONUS - +5% goldu navic

Pri odberu nad 200k SLEVA - 10k za 180KC

Edited by STONERSVK

Share this post


Link to post
Share on other sites

----------------------------------------------------------------------------------

JEDINECNA MOZNOST

 

450 000 goldu v celku za cenu 0.90euro za 1000g pri odberu celeho balicku 450 000g

-----------------------------------------------------------------------------------

NABIDKA PLATI JENOM PRO DRAKTHUL EU

 

Platba mozna pres Paypal

Disponujeme uctama MBANK CZ i SK pro rychlej prevod na ucet

CSOB taky

EDIT 24.6.2011

PRODANO

Edited by STONERSVK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechci být zlej, ale jedinečná nabídka to není.. Jedinečná nabídka by to byla, kdyby cena byla nižší než-li u jiných prodejců.. což není...

edit -> to není urážka, jen upozornění... ten rozdíl není nikterak velký, ale na stránce, kde goldy nakupuji já, bych 450 000g koupil o 20€ levněji

Edited by NecroVisioN
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

to nerikam ale nikdo se nestezuje :) a lidi sou radi ze najdou kvalitniho prodejce bez rizika banu nebo vykradeni uctu protoze ja na tvuj ucet pristup mit nebudu a goldy dostanes formou guild banky

 

nedelam to 2 dni ani tyden a zatim se mnou nikdo problem nemnel a to sem tych goldu nejakej ten milion prodal

 

edit:

p.s. mohu vedet od koho kupujes?

 

ono totiz nikdo nedava 0.90 centu za litr o 20euro mozna kvuli nejakymu bonusu ale to nedava kde kdo :)

Edited by STONERSVK

Share this post


Link to post
Share on other sites

p.s. mohu vedet od koho kupujes?

 

ono totiz nikdo nedava 0.90 centu za litr o 20euro mozna kvuli nejakymu bonusu ale to nedava kde kdo :)

To neříkám, jasný že radši koupím goldy od někoho důvěrného ;)

Jinak nakupuju od číňanů :D ti makaj fakt dost a zatím jsem vždy dostal vše, formou odkoupení z Aukce... ale tam záleží na počtu goldů, jelikož velmi vysoké částky blizzard kontroluje...

jejich stránka je g u y - g a m e . c o m

Share this post


Link to post
Share on other sites

chapu :) chapu no ale uz nebudu spamovat kazdy at kupuje kde uzna za vhodne nebudu se tu obhajovat :-)

OGOAr.gif

Edited by STONERSVK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj

 

po patchi kterej nese oznaceni 4.2 by sme mneli mit na drakthulu cca 500- 700k

investovaly sme nejake goldy do nakupu matsu odhadujeme ze po patchi cena tyhle suroviny vyleti na astronomicke ceny kterych mame plne 2 guild banky celej server bude menit gear na preparing na firelands raid nove recepty = GOLD MINE detected

 

a to je dobra sprava pro vas znovu budeme mit goldy na prodej REZERVUJTE SI svoji castku uz ted urcite budete potrebovat na nove itemy :)

 

piste na prodej-goldu[at]deadzone.cz

 

ceny individualne podle castky

Share this post


Link to post
Share on other sites

O prázdninách plánuju jít na Drak'thul, tož sa ti kdyžtak ozvu..

klidne pak napis i o pozvanku na recruit the friend

ale nezakladej ucet driv nez ti ji neposlu expeni s full heirlomem tankem + goldy do zacatku nejaek dostanes o raketu mi nejde raketu uz davno mam

akorat si s tou postavou co s tebou bude expit pres dungeon finder moc nepokecas :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čau Stonere, nemáš na prodej nějaké game time karty?

Pokud ano, nabídni mi tu cenu, já jen, jestli jí mám koupit oem přes nějaký eshop nebo mi nabídneš výhodnější cenu ty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čau Stonere, nemáš na prodej nějaké game time karty?

Pokud ano, nabídni mi tu cenu, já jen, jestli jí mám koupit oem přes nějaký eshop nebo mi nabídneš výhodnější cenu ty.

cau necro

 

bohuzel momentalne ti mohu nabidnout game karty jen za realne penize a cena neni vysoka ale neni to ani nejlevnesi to priznavam, ale bohuzel sem zmenil distributora a momentalne se na lepsi cenu nedostanu

 

 

game time kupon 60day

cena je 539 Kč

 

:) kdyz tak napis PM jestli bude zajem

Share this post


Link to post
Share on other sites

jop :) 420 je imho fakt levne jednu dobu sem se pohyboval na 523-529 ale to uz je davno pric :mellow::(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Az do odvolani goldy prodavat nebudeme

 

vic informaci na [email protected]

Lidi ktery si od nas zakupili licenci na bota dostali informacni mail

 

 

Obnoveni prevadzky cca 1 tyden

 

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

na dt momentalne 34 tisic cena 0.8 eur za 1000g pri odberu nad 10k

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×