Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Jamira

LikeSystem.cz - Zvýšte si like na FB alebo G+

Recommended Posts

Zdravím.

Přicházím sem na WoWResource s novinkou. Jedná se o beta verzi systému na "výměnu lajků" LikeSystem.cz

Na webové prezentaci po přihlášení naleznete rozhraní, ve kterém snadno přidáte svůj web do požadovaného seznamu a můžete se dívat jak popularita Vašeho webu roste.

 

Co zatím můžete od webu očekávat:

Zvýšení Facebook lajků Vašeho webu

Zvýšení počtu +1 na Vašem webu

Zvýšení počtu followerů na Twitter síti

Zvýšení počtu zhlédnutí videí na YouTube

Zvýšení trafficu

 

Kreditní systém:

Na webu funguje kreditní systém. Kredity můžete utratit právě za zmiňované lajky,+1,followery apod. Cenu si můžete určit sami v nastavení. Pokud někdo Vašemu webu dá například +1 tak se Vám nastavený počet kreditů ztrhne a uživateli, který Vám +1 udělil se přičte a ten jej opět může utratit za jeho web.

Nyní testujeme možnost nákupu kreditů přes PayPal, není naší prioritou monetizovat web, takže ceny za kredity budou velmi nízké. Nicméně i samotné získávání kreditů není nikterak náročné.

 

Web pohání placený systém se zakoupenou licencí postupně předělávaný na dokonalý a český (slovenští bratři prominou) systém, který má stále určitě mnoho chyb a nedostatků a proto Vás tímto žádám o Vaše návrhy a doufám, že mě s tímto nápadem nepošlete k ledu.

Naším cílem je vytvořit komunitu lidí, kteří již nadále nechtějí platit za přísun fanoušků na své weby a nebo si nechtějí lámat všemožnými systémy na přísun těchto lidí. Systém je zcela dobrovolný a každý může lajknout, plusnout a followerovat co se mu jen líbí a co ho zajímá :)

Díky za kritiku a doplnění funkcí, které byste v systému uvítali.

 

Na štart máte 50 kreditov!

Pridanie povolené od admina. Článok som nepísal ja ale rád vám odpoviem na otázky

Edited by Jamira
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super, konečně něco, co má smysl. Už se dlouho přemlouvám k účasti.

Nějak mi to teď nevychází (není čas a když je, tak jsem línej). :D

Tak nebuďte líný jako já a zapojte se ještě dnes! :bleh::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tento systém je suprový... doufám že se zvedne populace a snad se to pořádně rozjede. Jak znám admina tak to nenechá upadnout a bude se o to starat.

 

To Chajak: Ano je to ošetřené a nedá se proti systému nijak vyzrát, alespoň jsem na nic ještě nepřišel :D

 

 

Přeju hodně štěstí :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je tento systém ošetřen proti daní Like a po přičtení kreditu jeho následné zrušení?

 

To sa nedá ochrániť

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je to udělané že po kliknutí na Like se aktualizuje okno a už se to znovu nezobrazí..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Také doporučuju. Využívám a zatím to jde...Chtělo by to akorát více uživatelů :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možná by šlo pomocí něčeho z tohodle topicu: http://forums.digita...d.php?t=2146871 ošetřit to, zda někdo dá like a pak unlike. Pamatovalo by si to ID člověka a ID čemu dal like a za co dostal kredit, jakmile by při tomhle testu už neměl like, tak by se kredit odečetl.

 

 

 

 

Nepovažujem to za nutné kontrolovať to. Ak dám like a potom to nechcem mať v like lebo to napr. spamuje tak dám unlike. Hotovo...

Nevidím dôvod prečo by sa to malo obmedzovať alebo takto sledovať

 

Ak to bude spamovať prečo by som mal dostať - kredit za niečo čo je otravené

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ono když si někdo koupi Like za reálné peníze a nakonec zjistí, že žádný Like nemá, tak to může naštvat. Jak říkám, jen jsem se snažil pomoct proti nepoctivcům. Systém se mi líbí a myslím, že má budoucnost.

Jen jsem chtěl upozornit, že tu ta možnost kontroly je a dá se to ochránit. Je jen na vás jestli to zavedete.

Odečtení kreditu ihned byl příklad, mohla by se vést databáze nepoctivců, atd ... možností je spousta.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samozrejme ja to chápem že je teoreticky problém ale myslím si že by sa ťažko kontrolovalo či niekto spamuje alebo nie

No už to je proste tak že ak dá unlike ťažko sa to bude kontrolovať a kto bude chcieť robiť bordel tak si spôsob nájde

 

Ale nemyslím si že je až také množstvo ludí čo špekulujú inač by taký systém nefungoval keby to dal každý ako bolo prezentované. Ide o to vzájomné vymenenie like

ak niekto bude strečkovať dostanť max ban

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tenhle systém se mi zalíbil, bez žádné investice mi hodně hojně zvednul návštěvnost mých stránek, proto doporučuji i ostatním vyzkoušet. Protože čím víc uživatelů, tím větší návštěvnost. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Už 112 uživatelů....jinak se dalo získat 150 free bodů jestli jste tam byly od 5.12.

Share this post


Link to post
Share on other sites

;) za každého nového užívateľa cez Váš odkaz dostanete 100 Kreditov :)

 

Odkaz nájdete v Promote Systém

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslím že systém co na české scéně chyběl... :) pokud někdo chce zviditelnit svůj web či video na YT, tohle je dobrá cesta :)

Edited by ariczek
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nerekl bych, ze jde o zviditelneni, jen o vetsi pocet liku / + / view. Alespon z meho pohledu a pristupu to tak funguje :)

Edited by Pick

Share this post


Link to post
Share on other sites

31.12.2011:

Dobrá statistika: http://www.alexa.com/siteinfo/likesystem.cz

Rank 1158 v CZ - jen tak dál! :)

 

7.1.2012:

Alexa rank v CZ: 858 - no to fakt čumím! :blink:

BUMP!

Tak jsem tam a je to boží. Stává se to pro mě větší závislostí než WS. :D Hrabu kredit jako kojot! Jsem ďábel. :diablo:

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Velice povedené, jen mám takovou malou výhradu, bylo by dobré udělat více bannerů než

banner.png

, protože se někomu nehodí na web.

 

Třeva tento ale svislý nebo nějaký menší.

 

Ale jinak je to nice. GJ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Velice povedené, jen mám takovou malou výhradu, bylo by dobré udělat více bannerů než

banner.png

, protože se někomu nehodí na web.

 

Třeva tento ale svislý nebo nějaký menší.

 

Ale jinak je to nice. GJ

 

Komu se to nelíbí, tak si udělá vlastní, ne? :blink:

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jasně , to mě nenapadlo :D

 

Ale mě nejde o vzhled ale spíš o tvar, ale jak říkáš, stačí si udělat vlastní :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takže přidávám pár informací, když už tu tohle vlákno je :)

 

Funkce

-Přísun Facebook fanoušků - na stránky nebo na skupiny

-Zvýšení hodnocení +1 od Google

-Zvýšení počtu followerů na Twitter síti

-Re-tweet systém, který nasdílí Váš příspěvek na uživatelův twitter

-Zvýšení počtu shlédnutí videí na YouTube

-Reklamní systém - možnost zakoupení reklamní pozice za kredity ze systému

-Inzertní systém - možnost přidání inzerátu za kredity v systému

-Traffic systém - rozdělen na auto-surf a manual-surf

-LinkedIn share systém - možnost sdílení Vašich odkazů a příspěvků na LinkedIn.com

-Nový referall systém, pokud Váš referall vydělá v systému nějaký kredit, tak vy od něj obdržíte 10% z jeho vydělaného kreditu - lifetime bonus

 

Připravované funkce

-Propojení s PR webem, který prozatím běží na http://clanky.likesystem.cz/ , za každý příspěvek obdrží uživatel kredity do systému

-Facebook share systém - možnost sdílet Vaše příspěvky na Facebooku

-Digg systém - možnost zvýšení followerů na Diggu + sdílení na této síti.

-StumbleUpon - ----,,-----

-Propojení s bookmark systémem delicious.com a linkuj.cz

-Google circles systém - zvýšení počtu uživatelů, kteří vás budou mít v kruzích na sociální síti Google+

-Založení všeobecného fóra - co příspěvek to kredit do systému

-YouTube subscribe system - zvýšení počtu odběratelů vašeho kanálu na Youtube

-V případě zájmu propojení i s dalšími soc. sítěmi

-Založení sekce: "Kde propagovat"

 

Zavrhnuté funkce

-Možnost přeposílání a obchodování s kreditem

-Přeložení do anglického jazyka

 

Pokud máte někdo nějaké dotazy či návrhy rád je uvítám :) Spolupráci se taktéž nebráním :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajímavý systém, včera sem ho začal používat, tak uvidím co mi to přinese. Každopádně mám dotaz, je to nějak ošetřené pro "like" a vzápětí "dislike" na FB? Protože já to třeba takhle udělal... :D Liknul jsem asi 100 stránek a pak jsem je všechny zase hromadně Disliknul. Kredity však zůstaly.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajímavý systém, včera sem ho začal používat, tak uvidím co mi to přinese. Každopádně mám dotaz, je to nějak ošetřené pro "like" a vzápětí "dislike" na FB? Protože já to třeba takhle udělal... :D Liknul jsem asi 100 stránek a pak jsem je všechny zase hromadně Disliknul. Kredity však zůstaly.

Toto sa dosť náročne overuje ale aj taký sú no možno by bolo fajn reportovať to a dávať za to suspend

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×