Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
eddyw01

Zeta hledá tebe i tvůj server !

Recommended Posts

Zdravím, na slovenské i české scéně se objevilo opravdu mnoho projektů který nemají žádnou budoucnost což projekt ZETA chce napravit. Team je poskládaný z mnoha dobrých lidí, které dovršili 18 let. Takže to není projekt na měsíc či pár dní myslím si, že máme laťku hodně vysoko které budeme chtít dosáhnout. Proto jestli máte server a chtěli by jste se k nám přidat neváhejte a kontaktujte mě.

 

Co Vám nabídneme když se přihlásíte pod projekt zeta ??

Jednak dobrý zkušený tým, takže pokud si nebudete vědět rady pomůžeme Vám my !.

VIP systém který vám vlastnoručně nainstalujeme, zprovozníme a ukážeme jak to funguje

Více populace na Vašem serveru, jelikož bude pestrý výběr serverů tak mnoha lidí bude chtít zkusit i jiné hry

Subdoménu na 400MB, jméno.-zeta-games.eu

Dáme vám 3x email @zeta-games.eu

A mnoho dalších výhod.. tak neváhej a napiš nám, pokud nemáš ani jeden ze serverů který je v seznamu níže tak též nám napiš budeme rádi o další server..

 

 

CoD2 2x class a DM

CoD4 2x class a DM

CS 1.6 2x class a DM

css 2x class a DM

FarCry 1x

 

GTA SA 1x

Drift city 1x

 

Aion 1x Fun

Lineage 1x Fun

Metin 2 1x Fun

MU online 1x Fun

World of Kunfu 1x Fun

Allods online 1x Fun

Everquest 1x Fun

SW Galaxi 1x Fun

Dekaron 1x Fun

Shaiya 1x Classick

WoW 1x Fun

 

Reklamy na náš projekt bude hostovat náš sponzor. Reklama bude dána na spoustu stránek jednou z nich je i známá sociální síť facebook.

 

Hledáme Webmastery,Grafiky

 

Kontakt:

 

skype: Eduard.Strnad2 ; Rookecz

Gmail : [email protected]

Edited by eddyw01
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Můžu se zeptat na co máte na rozcestníku 6 serverů, když web funguje maximálně dvěma ? :D Navíc polovinu těch her ani neznám a zajímalo by mě kolik lidí tyto hry hrají :)

 

 

Omlouvám se za rýpání

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechápu logiku. Proč zakládáš portál obřích rozměrů, který bude potřebovat už jenom šílený počet managerů, nepočítaje techniky, gamemastery, vývojáře aj. což absolutně nemůžeš jen tak z blindu sehnat, a nezačnete radši postupně? Pokud budete startovat z takhle širokého základu, tak dopadnete tak, že co server, to jeden hráč. Navíc nikde neuvádíš absolutně nedůležitější věc a to způsob, jakým zajistíte vašim serverům dostatečný počet hráčů.

 

Pokud já bych měl jít pracovat ke začínajícímu projektu, ať už se jedná o WoW server, webovou hru nebo fóru o šroubkách a pružinkách, chtěl bych nejprve slyšet odkud plánujete brát návštěvníky (hráče, čtenáře, aj.). Protože takhle masitému systému vážně nestačí reklama na nějakém webu. Pokud beru například wow server, pokud nemáte nějaký luxusní tahák (např. kvalita TBC na Insomnii, RP systém na Stonecore, jedinečnost 1.12.1 na TS Kronosu, vlastní svět na Neotericu nebo Nostalgii) tak nemáš šanci přilákat žádné zájemce, protože nikdo ti nepůjde hrát na server, jehož status online hráčů na webu hlásí 10, když může jít hrát jinam, kde je stejný údaj stokrát větší.

 

Takže, kde je vaše revoluce? Protože pokud nemáte žádnou novátorskou myšlenku, rovnou to zabalte. Neuspějete, konkurence na tomhle poli je dost krutá. Kvalitních serverů na valnou většinu těch her co jsi jmenoval je docela hodně.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co se týče majitele tak je docela seriozní, nikdy jsem s ním problém neměl, když jsem u něj hostoval, snažil se můj projekt podpořit a nikdy ho nechtěl potopit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co se týče majitele tak je docela seriozní, nikdy jsem s ním problém neměl, když jsem u něj hostoval, snažil se můj projekt podpořit a nikdy ho nechtěl potopit.

Tak by si nám teda mohol potvrdiť spojenie s Warringom ala Azgor alebo ako to je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warring tam byl nějakou dobu, ale to bylo když se to jmenovalo ještě Blackroll...a vždycky jsem mu psal, že je to kradená templáta po pár hodinách co jsem mu to řekl na webu daná templáta už nebyla. Takže asi tak. Víc toho jaksi říct nemůžu, protože jsem s Warringem nikdy nepracoval.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechápu logiku. Proč zakládáš portál obřích rozměrů, který bude potřebovat už jenom šílený počet managerů, nepočítaje techniky, gamemastery, vývojáře aj. což absolutně nemůžeš jen tak z blindu sehnat, a nezačnete radši postupně? Pokud budete startovat z takhle širokého základu, tak dopadnete tak, že co server, to jeden hráč. Navíc nikde neuvádíš absolutně nedůležitější věc a to způsob, jakým zajistíte vašim serverům dostatečný počet hráčů.

 

Pokud já bych měl jít pracovat ke začínajícímu projektu, ať už se jedná o WoW server, webovou hru nebo fóru o šroubkách a pružinkách, chtěl bych nejprve slyšet odkud plánujete brát návštěvníky (hráče, čtenáře, aj.). Protože takhle masitému systému vážně nestačí reklama na nějakém webu. Pokud beru například wow server, pokud nemáte nějaký luxusní tahák (např. kvalita TBC na Insomnii, RP systém na Stonecore, jedinečnost 1.12.1 na TS Kronosu, vlastní svět na Neotericu nebo Nostalgii) tak nemáš šanci přilákat žádné zájemce, protože nikdo ti nepůjde hrát na server, jehož status online hráčů na webu hlásí 10, když může jít hrát jinam, kde je stejný údaj stokrát větší.

 

Takže, kde je vaše revoluce? Protože pokud nemáte žádnou novátorskou myšlenku, rovnou to zabalte. Neuspějete, konkurence na tomhle poli je dost krutá. Kvalitních serverů na valnou většinu těch her co jsi jmenoval je docela hodně.

 

 

Ano to máš pravdu ve všech ohledech už sem o tom také přemýšlel, ale chci to zkusit :) je jasný že samotná reklama nepomůže když hráči hrajou někde a maj tam svou komunitu tak proč by přecházely na stejný server že? . A tet nastává co vytvořit aby se server stal jedinečným ... Vytvořit jiný raty třeba vytvořit itemy questy lepší systém hry a spousta dalších možností

Jináč je v plánu otevřít 5 webovek (textovek)

Promin ale zrovna moc nepřemýšlím co vytvořit dalšího protože si myslím že když seženu člověka co z danou hrou má zkušenosti tak on sám něco vymyslí co mu chybělo tam kde hrál nebo kde pracoval....

Každý server je něčím jedinečný a hráčů je spousta !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ještě jedna věc by mě zajímala. Kdo prosím Vás pracuje na webech ? Totiž dva weby rozhodně Vaše nejsou a rozhodně nebyly dány volně ke stažení.

 

1. http://bloodofwars.zeta-games.eu/ - Pokuď se nepletu tak je to web 100ky, která sice ten web už na stránkách nemá, ale hodně lidí si ho ještě pamatuje.

2. http://marastum.zeta-games.eu/ - Vlastník tohoto webu je Anstriber (Dostal ho od Jackingse i s PSD a autorským právem, když mu prodával ACC na offik) a neposílal ho nikomu kromě mě (http://wotlk.apokaliptic.eu). Vlastník si nárokuje práva na svůj majetek a slušně Vás žádá o stažení tohoto webu z internetu.

 

Prosím zamyslete se co děláte. Nikdo Vám nebude hrát na projektu který má kradené weby. Děkuji Henzigo.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A má vlastník PSDčka koupenou verzi Photoshopu? :D

 

EDIT: A pokuď vím tak o Jackingsovi tu panuje zpráva "Zloděj" Tak jestli to i on někde neukradl.

Edited by Nex
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A má vlastník PSDčka koupenou verzi Photoshopu? :D

 

EDIT: A pokuď vím tak o Jackingsovi tu panuje zpráva "Zloděj" Tak jestli to i on někde neukradl.

 

photoshop mám ale nemám ho koupeny proč ho davat 10000 za program když na googlu najdu klíč je to:D

ne neukradnul to měl to kdysi pro jeden server který to nakonec nekoupil

Share this post


Link to post
Share on other sites

photoshop mám ale nemám ho koupeny proč ho davat 10000 za program když na googlu najdu klíč je to:D

 

Sry za OT, ale to si snad delas srandu ne ?? ... A resite tu kradenej web ... proc by ho nemoh pouzivat kdyz ho "nasel na googlu" ? prober se ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha...nemáš koupený photoshop...tak se nemůžeš ani hádat o autorský práva....protože by si ho musel mít originální.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha...nemáš koupený photoshop...tak se nemůžeš ani hádat o autorský práva....protože by si ho musel mít originální.

 

a ty ho máš snad ono 10000 není zas málo těd se chcete hadat kvuly photoshopu který má cracknutej snad každý

nex ty vždycky se snažíš ze všeho udělat ultra-kokotsky topic nebo pokec kde mužeš používat své super kecy že ano...

když si vzpomenu tak vyvolavaš jenom hadky

sice s photoshopem je to podobný ale ty určitě budeš mít na jednu licenci photoshopu která stojí přes 10000 kč a přitom ji má beztak 1/4 uživatelu photoshopu

Edited by Anstriber___

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne já se tu nehádám, já tu jen bráním útoky na portál...útočte si na projekty a né na portál. Vždy za to může administrátor portálu, že ano?

 

Henzigo už ví dávno své...tak si ho požádej o naší konverzaci. Jestli máš zájem vědět jak to dopadlo. Jestli né tak mě je fuk co uděláš. A o kradených templátách jsem řekl svý o pár postů víš tak si to kdyžtak přečti..jestli máš s tím problém. Kontaktuj ho a on s tím snad něco udělá.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne já se tu nehádám, já tu jen bráním útoky na portál...útočte si na projekty a né na portál. Vždy za to může administrátor portálu, že ano?

 

Může. Protože administrátor portálu si musí umět pohlídat svoje ovečky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Celý ten portál má kradené weby ... Tak asi do světa neprotrhnou. Já taky psal o pár postů výš, že mají kradené weby a zajímalo by mě, jestli je stáhnou, nebo nechají.

Share this post


Link to post
Share on other sites

weby a všechno kolem nich se bude předělávat já sem přišel do rozjetého projektu a chci ho předělat do originálních webů naší tvorby

 

a minecraft nehostujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xanax, o tomhle serveru jsem nevěděl, avšak děkuji za info. Jak už jsem psal, tak ten web dostal Anstriber od Jackingse, takže je možné, že ho od někoho ukradl nebo tak. V patičce jsem nechal to, co bylo, když jsem ten design dostal. Je to na dlouho a takhle se nikam nedostaneme ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

o minecraftu vím hodně :) protože sem byl při vývoji prvního cz sk serveru a nechci ho protože je velmi náročný na hw místo mc zapnu rači 2 jiné servery

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×