Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Baca751

GM/EM/LoW Webmaster/Movie Maker

Recommended Posts

Áno my sme väčšina ľudia. No ty si zviera :rofl:

škoda reči radčej nebudem nič vraviet.

 

EDIT: Niekedy má zviera viac rozumu ako človek

Edited by Baca751

Share this post


Link to post
Share on other sites

škoda reči radčej nebudem nič vraviet.

 

To bude najlepšie. Ja po tom čo si tu vystrájal by som sa tu ani neukázal. A tvoju snahu písať gramaticky správne, a súvislé normálne tiež nebudem komentovať radšej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Movie maker? pred ten nazov si zabudol dat Windows =D ten trailer ktory si robil si absolutne prizabil ... okoirovane proste neviem co dalej nevracaj sa na toto foro a ak robis prihlasku oprav si Gram.chyby ...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Movie maker? pred ten nazov si zabudol dat Windows =D ten trailer ktory si robil si absolutne prizabil ... okoirovane proste neviem co dalej nevracaj sa na toto foro a ak robis prihlasku oprav si Gram.chyby ...

Ahoj ten trailer bol stary co som robil teraz robím kvalitné cez sony vegas 10.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O mne:

-Mám 19 rokov.

-Bývam v Žilině.

-Záujmi:PC,World Of Warcraft,Zvieratá.

-Volám sa Filip Kvietok.

-Chodím na strednú školu 4.ročník.

-Som kľudný človek,rád poradím pomôžem.

 

Čo viem:

-3 Roky robenia GM na serveroch naprk. Dark Assasine,Sitix Fun,Hard Fun,Black Synethri atd...

-WoW hrám 5 rokov.

-Viem 90% príkazov aj niečo v Databáze.

 

-Starať sa o poriadok na servery.

 

-GM robím už viac než 5 rokov.

-Viem si spraviť vlastný server.

-Hral som 1 rok na officialnom servery Burning Blade.

-Som online od 14:00 až do večera (ked je čas)Cez vikend od rána.

-Mám rád viac I icon_e_smile.gif ngame-GM -Viem Slovenský jazyk,český jazyk,Kus anglicky jazyk,ruský jazyk.

 

 

Čo požadujem:

-Aby šiel server NON-STOP

-Priateľský GM Team

icon_e_biggrin.gif Ďakujem icon_e_smile.gif)

 

(Zdroj http://www.mysteriaserver.sk/mysteriaforum/viewtopic.php?f=53&t=2265&p=10994)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak 15 nebo 19 roků ? základní nebo střední škola ? Už se mi z toho točí hlava :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak 15 nebo 19 roků ? základní nebo střední škola ? Už se mi z toho točí hlava :D

 

nezlom si vaz :nw2_guitar:

 

a baca že tě to baví trolovat seš horší než opice :D furt ještě se máš učit od tohodle typana http://www.youtube.c...h?v=QKyRu-YlkKk

Edited by Anstriber___

Share this post


Link to post
Share on other sites

O mne:

-Mám 19 rokov.

-Bývam v Žilině.

-Záujmi:PC,World Of Warcraft,Zvieratá.

-Volám sa Filip Kvietok.

-Chodím na strednú školu 4.ročník.

-Som kľudný človek,rád poradím pomôžem.

 

Čo viem:

-3 Roky robenia GM na serveroch naprk. Dark Assasine,Sitix Fun,Hard Fun,Black Synethri atd...

-WoW hrám 5 rokov.

-Viem 90% príkazov aj niečo v Databáze.

 

-Starať sa o poriadok na servery.

 

-GM robím už viac než 5 rokov.

-Viem si spraviť vlastný server.

-Hral som 1 rok na officialnom servery Burning Blade.

-Som online od 14:00 až do večera (ked je čas)Cez vikend od rána.

-Mám rád viac I icon_e_smile.gif ngame-GM -Viem Slovenský jazyk,český jazyk,Kus anglicky jazyk,ruský jazyk.

 

 

Čo požadujem:

-Aby šiel server NON-STOP

-Priateľský GM Team

icon_e_biggrin.gif Ďakujem icon_e_smile.gif)

 

(Zdroj http://www.mysterias...&t=2265&p=10994)

Neviem čo to je ale budiš ja som si to písal sám a nič som nekopíroval ked neveris tak mas smolu mne je to jedno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak by to mohl napsat on?

navic ty jsi znamy podvodnik

dodej dukazy a neobvinuj ho tu.

 

rauxme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bača. Ty zúfalá troska imbecílneho dementa. Jak som to mohol napísať ja keď je to tvoja prihláška na mysterii. A tú istú len si zmenil pár údajov si dal sem. Tam ťa nepoznajú čiže si si dal pekne krásne údaje že máš viac rokov, a podobne. Ale to ti nijak nepomohlo pretože ťa poslali do teplých krajín, tam kde ťa posiela každý za tvoje správanie po celý tvoj nezmyselný a bezvýznamný život. Ale tu si dal pravdivé údaje , lepšie povedané údaje pod ktorými ťa poznáme (Ani tie niesu pravdivé keďže tvoj vek nepresahuje hranicu 10 rokov). Tak ma zbytočne neobviňuj, a nekydaj namňa lebo ma tak naje*eš , že sa tak do teba obujem, že v živote nezapneš toten tvoj počitač. Spamätaj sa už konečne, a prestaň si tu riešiť komplexy a hrať sa na kokota ktorým už dávnom si. Nič tým nedosiahneš, každý ťa tu pozná a niesi už vôbec zaujímavý. Nájdi si dajaké iné fórum kde ťa nepoznajú a tam sa bav na to na čo sa hraješ tu.

 

PS: V prípade, že dostanem ban za pár odborných výrazov čo som tu použil. Stálo mi to za týchto pár riadkov venovaných tebe, pretože už ťa mam dosť.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

A bindik :) tú prihlasku niekto skopiroval a zmenil udaje na mysterii ty mudrc

Edited by Baca751

Share this post


Link to post
Share on other sites

A bindik :) tú prihlasku niekto skopiroval a zmenil udaje na mysterii ty mudrc

 

Už len tvoje prihlášky by niekto skopíroval. A nasral si si pekne do totej tvojej papule. Skopiroval? Keď tam bola skôr postnutá ako tu? :rofl: mam dosť z teba už fakt.

 

Moderátori & Admini to ešte dlho tu budeme trpieť toto indivídum? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja s tadeto rád odídem :D načo tu budem mezdi takych debilov :D :D ja som som skopiroval no jasne :D hah sorry dovidenia neukazem sa tu

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja s tadeto rád odídem :D načo tu budem mezdi takych debilov :D :D ja som som skopiroval no jasne :D hah sorry dovidenia neukazem sa tu

 

Konečne niečo normálne od teba ten záver správy. Dovidenia!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja s tadeto rád odídem :D načo tu budem mezdi takych debilov :D :D ja som som skopiroval no jasne :D hah sorry dovidenia neukazem sa tu

prva veta ktorej niekto rozumie a ktorej sa asi aj vela ludi potesi :D maj sa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×