Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
McxCZE

Projekt Ironforge.cz [TC, ManGOS] [z části neplacený]

Recommended Posts

Ahoj,

 

Chci vám představit nový projekt jménem Ironforge.cz. Zaměřuji se na 3.3.5a, 2.4.3, a 1.12.1.

Jako jediný projekt využívám technologie cluster. Všechny Blizzlike server jsou free,

Tournament servery jsou za smsku.

 

Servery : Anub'Rekhan (3.3.5a), Kil'Jaeden (2.4.3) [Locked], Moria (1.12.1) [Locked]

Web projektu : http://ironforge.cz

Realmlist : Set Realmlist 79.98.74.162:3727

Emu. : TrinityCore, MaNGOS (2.4.3, 1.12.1)

Databáze : TCDB (+ Vlastní úpravy), UDB.

Místo : Česká Republika

Uptime : 99.9 %

Rate : Anub'Rekhan (Blizz) , Anub'Rekhan (Tournament).

Linka : (Jsem si sám vlastním providerem) 100Mb/s zatím.

 

 

 

PS : Uvítám jákekoli nápady na zlepšení.

 

Link na Banner : http://ironforge.cz/wotlk/ (Vpravo dole spolupráce)

 

//Edit : PS: Nový webdesign ještě se na něm dělá, je to zhruba v polovině. Náhled

Edited by McxCZE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak můžeš začíst s tím designem webu...Je to fakt špatný. Bobisu by ti mohl za pár stováků udělat nějakej kvalitní.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm, vzhledem k tomu že web je čerstvě hotovej to teda moc radost nemám. (stál mě 2jku)

 

Promiň, ale za TOHLE jsi dal 2ku? No to tě někdo s odpuštěním pěkně ojebal...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sem to měl i s PHPkem okolo a se všema píčovinkama. No dotyčnýho človíčka mám furt v Projektu zapojenýho tak ho zkusim popohnat aby toto doladil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chtěl bych se zeptat. Z jakého důvodu je to u Vás z části placené? Co tam máte oproti ostatním serverům? Jen tak pro zajímavost :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mna by zaujimalo ako je rieseny ten cluster - je to na vrstve operacneho systemu, alebo na aplikacnej vrstve (nejaky cluster na urovni ACE)? Alebo je len worldd spusteny na jednom serveri a mysqld na druhom serveri

Edited by SoCo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten web je fakt děsnej a pokud si za něj dával dvojku tak bych si představoval něco "hezčího" Dost věcí ti tam rozhodně prostě nesedí, koder neví co dělal a prostě něco splácal..

 

Editace: ty jsi platil i za ten RS na kterým to běží?

Edited by Clou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sem to měl i s PHPkem okolo a se všema píčovinkama. No dotyčnýho človíčka mám furt v Projektu zapojenýho tak ho zkusim popohnat aby toto doladil.

s PHPkem? takze MNews jo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Clustery sou řešené technologií ESXi přes VMware , (1 virtuál) Dedikované úložiště vše co má správnej CLuster mít. Ano se svším všudy i s PHP apod. S Designem se dohaduji na jinym ale uvidim jestli do toho budu dávat ještě nějaké peníze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Design se už peče novej. Tentokrát mi to dělá jeden človíček z Deviantartu , takže doufám že se bude líbit víc než ten starej. (Očekávám 3-4 týdny do nahození)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo na webu ještě nic moc nemáme, ICCčko je z 70 % první 4ry (až na Gunship) Fachaj OK, Fester a Rottface fungujou taky jak maj, Saurfang jede jak má. (Testovali jsme to zatím ve dvou takže může být i nějaký chyby kterých jsme si nevšimly) Blood Queenu jsem nnezkoušel a Professor blbne.

Edited by McxCZE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hola,

 

Tak jsem se zase dobral k tomu abych sem přihodil nějakou tu novinku, na webdesignu už se maká, zde náhled . Doufám že se to bude líbit více než předešlý web design ;).

 

Kritiku u nového designu ocením.

 

Mcx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ted vyslovene ,,design '' je pekny, ale web jako layaut je otresny.

Graficky to vipada pekne, ale rekni mu at to predela.

 

//EDIT: Mozna by bylo dobre, pak najit nakeho (vyslovene) Web Designera a ne Web Grafika a ten ti to pak mel udelat (poskladat) tak, aby to pro uzivatele/zakaznika/hrace vypadalo co nejprehledneji.

Edited by Komalarn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Layout není hotový. Tohle není Final. Je to zatim asi tak z 10 % hotové, jenom náhled toho poč. designu.

Edited by McxCZE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jsem se zase dobral k tomu abych sem přihodil nějakou tu novinku, na webdesignu už se maká, zde náhled . Doufám že se to bude líbit více než předešlý web design ;).

Kritiku u nového designu ocením.

 

Tak já bych si dovolil něco málo zkritizovat.

+ Horní lišta je asi to jediné co se mi opravdu libí, má to šmrc, pěknou barvu i efekt.

+/- Barva backgroundu je zvolená dobře, efekt na něm taky, někdy to lehce uhejbá do červena, ale to je asi mnou.

n\a Header, u toho jsem neutrální, protože tam není v podstatě nic... Tydle dva obrázky zná každý, každý ho tisickrát viděl jinak použitý, no prostě, nedá se kritizovat.

- Špatně zvolený font, velké písmo

- Vše vypadá tak nějak MAXIMALISTICKY, je to obrovské, vypadá to jako kdyby se to mělo ještě 10x nafouknout a vybouchnout.

- Menu, to je příklad MAXIMAXIMALISMU to se ani nedá popsat slovem, je to tak velké, až mě to praštilo do hlavy, když jsem to otevřel.

- 2 tabulky uprostřed: pěkná barva, pěkný efekt, ale to ohraničení "kovovým pásem" je opět moc velké a celé to zkazilo dojem.

 

A konečně poslední věc na kterou jsem se těšil

- Copyright, nehledě na to, že design se píše s N a né M, tak je to ten největší fail na tomto designu. PROČ, řekni mi proč je téměř dvakrát větší než menu. PROČ, řekni mi znovu proč jsou v něm odkazy napsané fontem 8px a zbytek má tak 36px?

 

Konečný verdikt?

2.5 bodu z 10 - Nechat tam pouze "Horní lištu" a zbytek udělat znova. Bude to krok z bláta do ještě většího bláta. Uznávám, oproti tomu co tam máte teď je to lepší, ale zdaleka ne tak, jak byste to potřebovali.

 

Mno, jsem zvědav, jak kritiku přijmeš a co s tím uděláš. Hodně štěstí.

Edited by NecroVisioN
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kritiku přijmu tak že CTRL + C Kritiku a CTRL + V Grafikovi. :)

 

A Desigm je opravdu překlep.

Edited by McxCZE

Share this post


Link to post
Share on other sites

K tomu designu bych taky měl připomínku, nevím, jestli máte ostatní tak strašně rádi oslňující monitory, ale v mém výchozím nastavení není horní text téměř vůbec vidět. Což ovšem platí i pro tu šedou uprostřed, která má oproti pozadí malý kontrast. A jedna dosti fatální u použitého fontu a jeho kerningu: "SER VER", slité IS a EN. Zvláště u slova server to je fakt do očí bijící nedostatek. Navíc ten font nemá jednotnou tloušťku (prostřední menu). Písmena "ER" vypadají, jak kdyby R bylo v polotučném/tučném řezu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×