Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Orangs

Torchlight II

  

1 member has voted

 1. 1. Za jaký class budete hrát?

  • Outlander
   0
  • Embermage
   0
  • Berserker
   1
  • Engineer
   0


Recommended Posts

Torchlight-2.png

Zdravím všechny,

již brzy vyjde vcelku dosti očekávaný titul a to jménem Torclight II. Co si o této hře myslíte? Budete si ji kupovat/hrát? Co říkáte na konečně přidaný Multiplayer který v prvním díle chyběl? Za koho budete hrát?

 

+ pokud se o tuto hru zajímate již delší dobu a máte u runicgames zaregistrován účet tak jste byli automaticky pozváni na Beta testování od 18.5.2012 do 22.5.2012 11:00am PDT. Osobně již Betu hraji a jsem velmi spokojen a překvapen. Vzali všechno dobré z prvního dílu a dali do tohoto skvělého pokračování. Za sebe mohu říct že tato hra mě více baví než Diablo. Možná se budou někteří divit ale je to tak :-)

 

Gameplay z Beta Weekendu

 

 

Oficiální stránky:

http://torchlight2game.com/

Edited by Orangs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Torclight II ma dost zaujala... dobrá hra a zabavná ale sklamalo ma to PVP,PVP ako je to napr v Diablo 3.

Keby boli Arény atd tak by som to hral ale takto..... PVE mám rád ale 1/1 hra len PVE a stale dokola tak to ne...

A ak majú v planu dat areny tak to dopadne jak s Diablom.Viem že v Diable majú promlémy zrovnat DMG na PVP ale mali na to myslet ked hru programovali.

 

Môj názor :nw2_guitar: zatial si postačím s WOW,BF

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×