Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
xDriveCZ

Nový projekt BattleScrolls hledá BIG Team

Recommended Posts

BattleScrolls

Nový herní projekt

 

 

 

Skládám nový herní projekt, který bude zaměřen na hodně věcí:

  • Herní servery (např: WoW,MC,TF2,L2,MT2,CS atd)
  • Emulátory serverů na různé hry (např:WoW,L2,MT2 atd)
  • Chtěl bych a ji aby jsme dělali menší například Flash hry nebo Mobile hry atd.
  • A další věci které společně vymyslíme ;)

Když jsme si tedy řekli na co se projekt bude přibližně zaměřovat, je čas aby jsme si řekli koho vlastně hledáme:

 

Nápověda: Když bude někde napsané např:2/7,0/8 nebo 7/7 to znamená: kolik postů je za plněných/kolik postů ještě zbívá.

 

 

 

 

 

GameMasters: 5/14

EventMasters: 1/14

C++ developers: 2/12

Java developers: 0/7

WebMasters: 1/6

Moderátoři: 1/12

Vývojáři serverů: 1/16

WebHosting

GameHosting

SQL developers: 1/12

Database developers: 2/10

 

 

Další posty budu připisovat a také jestli někdo přibil nebo tak.

Jáké koliv otázky,nebo co mám připsat atd pište do komentářů.

Když budete mít zájem o nějaký post tak mi napište třeba do komentářů nebo PM.

Na vše reaguji! :D

Edited by xDriveCZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

zase nejaky projekt na tyden? vzdyt ani nerozpoznavas i/y, mas hosting? reklamu? co na tomto projektu bude specificke?

kamo zabal to driv nez ti to sezere prachy...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jo, sql a database developer bych rekl ze je to same...

nerekl bych database developer pracuje výhradně s databázi ale SQL i s ostatníma věcma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslím si že toto nemá budoucnost. Hledáš sponzory, proč by do tebe měli sponzorovat? Když už zakládám velký projekt tak si nejdřív musím sehnat nějaké finance než něco chci rozjet. Podle mně je to pouze tvůj sen mít velký portál ale dle mého mínění na to nemáš. Doporučoval bych raději se přidat do nějakého projektu než něco takového zakládat.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslím si že toto nemá budoucnost. Hledáš sponzory, proč by do tebe měli sponzorovat? Když už zakládám velký projekt tak si nejdřív musím sehnat nějaké finance než něco chci rozjet. Podle mně je to pouze tvůj sen mít velký portál ale dle mého mínění na to nemáš. Doporučoval bych raději se přidat do nějakého projektu než něco takového zakládat.

Dívej reknu ti to takhle nwm jestli to má budoucnost ale financí mám až až proto si to troufám rozjet ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je fajn, že máš dost financí, to má víc lidí, ale že bys napsal topic trochu na úrovni to asi ne co..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sponzory: 0/20

 

keď budeš mať 20, odoženieš ich že už máš dosť? :)

 

Aký je rozdiel medzi vývojárom a všetkým ostatným čo si napísal ? A kde si zobral tie čísla ?

 

Chtěl bych a ji aby jsme dělali menší například Flash hry nebo Mobile hry atd.

 

Máš nejaké vlastné skúsenosti, alebo len čakáš že to za teba spraví tím a ty budeš len brať?

 

Díky za odpovede

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dívej reknu ti to takhle nwm jestli to má budoucnost ale financí mám až až proto si to troufám rozjet ;)

 

Když máš dosti financí tak proč hledáš Sponzory?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Orangs: protože rodiče to nebudou platit do nekonečna :)

 

Mimochodem k topicu. Spíš to vypadá jako nějaký vtip. Ta tvá "nápověda" je celkem úsměvná.

 

Další posty budu připisovat a také jestli někdo přibil nebo tak.

Aha zajímalo by mě kdo koho přibije :). Ale to je jen takový rýpnutí i když... pokud se prezentuješ takto, tak pochybuju, že ti někdo dá aspoň tu stovku na doménu :).

 

Pokud nemáš něco, co by přitáhlo lidi - lákadlo co jinde nemají - pak to radši rovnou zabal. Určitě máš sen že vyděláš miliony na VIP :) -> na to zapomeň.

S uplynulými léty zjistíš, že toto je opravdu projekt, který nemá budoucnost. :)

 

Je jasný, každý tu jen "odrazuje", ale neber to zle. Myslí to dobře. Free serverů je strašně ale opravdu strašně moc.

Edited by sabath
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

BattleScrolls

Nový herní projekt

 

 

 

Skládám nový herní projekt, který bude zaměřen na hodně věcí:

  • Herní servery (např: WoW,MC,TF2,L2,MT2,CS atd)
  • Emulátory serverů na různé hry (např:WoW,L2,MT2 atd)
  • Chtěl bych a ji aby jsme dělali menší například Flash hry nebo Mobile hry atd.
  • A další věci které společně vymyslíme ;)

Když jsme si tedy řekli na co se projekt bude přibližně zaměřovat, je čas aby jsme si řekli koho vlastně hledáme:

 

Nápověda: Když bude někde napsané např:2/7,0/8 nebo 7/7 to znamená: kolik postů je za plněných/kolik postů ještě zbívá.

 

 

 

 

 

 

 

 

Další posty budu připisovat a také jestli někdo přibil nebo tak.

Jáké koliv otázky,nebo co mám připsat atd pište do komentářů.

Když budete mít zájem o nějaký post tak mi napište třeba do komentářů nebo PM.

Na vše reaguji! :D

 

Hoj prosim ozvi sa mi na skype komp225 dohodneme sa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud máš dost financí, raději je investuj a nebo svěř někomu, kdo ten projekt dokáže vybudovat na kvalitní úrovni. Ty to nedokážeš. Né v tomhle věku a s tímhle přístupem. :) (jo a přečti si můj návod na tvorbu serveru - je sice psaný pro tvorbu WoW serveru, ale myslím, že na tvorbu portálu se dá dost dobře analogicky odvodit).

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

svěř někomu, kdo ten projekt dokáže vybudovat na kvalitní úrovni.

 

sverit niekomu finance, to je tiež inteligentný nápad. na tomto fore keď niekto vytvori TOPIC, tak je z 95% blame.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spadl jsi z marsu? Svět je plný investorů, kteří někomu svěřují své peníze. Samozřejmě "né jen tak". Ale tak snad nejsi tak hloupý aby sis myslel, že jsem myslel, že někomu dá jen tak na ruku třicet táců a "ať mu vybuduje portál". Já nejsem ty.

 

A navíc, tohle nebyl flame, ale dobře míněná rada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D neťahal na toto fórum investorov a hlavne nie do tohto topicu. Investícia v jeho rokoch, kde nemá žiadny prehlad. Proti tvojej rade nič nemám, len zdielam svoj názor

 

a navíc, blame nebol myslený na teba ale všeobecne na vačšinu topicov čo tu bolo vytvorených.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Všichni ho tu jen kritizujete..

Podle mě je každýho věc co dělá, on si to takhle napsal, on to chce udělat tak nebo onak.

Prostě to tak je a hotovo, nemusíte mu tady řikat že jak jeho portál za chvíly skončí, s tim on určitě počítá, ale počítá taky s tim, že se portál může podařit a bude z toho nějaká vetší věc, člověk nikdy neví.

Jinak přeju GL

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Všichni ho tu jen kritizujete..

Podle mě je každýho věc co dělá, on si to takhle napsal, on to chce udělat tak nebo onak.

Prostě to tak je a hotovo, nemusíte mu tady řikat že jak jeho portál za chvíly skončí, s tim on určitě počítá, ale počítá taky s tim, že se portál může podařit a bude z toho nějaká vetší věc, člověk nikdy neví.

Jinak přeju GL

 

Díky ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podobných projektů tu prosvištělo hodně to je pravda, ale rozhodně budu držet palce tobě, aby jsi to konečně dotáhl dokonce a zboural tabu rychlokvaškových projektů! :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravim,

haraju wow par let vlasnil jsem par serveru dělal jsem developera a Game mastera mám zajem o nějakou podobnou funkci.

 

 

icq: 279731091

email: [email protected]

 

Máš tam jednu větu.... a už v ní máš chyby :D.

Edited by Dryver

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×