Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Shikaku

Nový projekt NecroRaiser - BG,Fun,Blizz-like hledá lidi do teamu!

Recommended Posts

Dobrý den, zdravím uživatele tohoto fóra popřípadě pocestné. Chtěl by jsem vás uvítat v tomto topicku nebudu déle zdržovat a přejdeme rovnou k věci.

 

Nový projek Jménem NecroRaiser hledá teamy na tři realmy jak už jsem vypsal do názvu BG, Fun, Blizz-like.

 

Něco o projektu :

Jmeno serveru: NecroRaiser (3 realmy)

Web serveru: http://necroraiser.eu/

Realmlist: logon.necroraiser.eu

Registrace accountů: www.necroraiser.eu/index.php?stranka=registrace

Emulátor: TrinityCore2

Databáze: TDB

Požadovaná verze klienta: 3.3.5a

Místo: Česká Republika

Uptime: Non-stop

Rate: Blizz-like, Fun 35x, Instant (BG)

Linka: 2x 10GB/s

Hamachi: ne

(Uvádím přihlášku stím že jsem Administrator všech 3 realmů ^_^)

 

Menší informace :: Nový World of Warcraftový projekt běžící na patchu 3.3.5a . Realmy - Eclipse (Blizz-like), Sherwood (Fun),

Fénix (BG), také zaručujeme maximální stabilitu všech serverů, profesionální přístup k hráčům.

 

Seznam GM Teamu na :

 

BG

-------------------------------

Administrátoři - 3/3

Developeři - 1/1

Head GM - 0/1

GM In Game - 0/2

Event Master - 0/1

-------------------------------

 

Fun

 

-------------------------------

Administrátoři - 3/3

Developeři - 1/2

Head GM - 1/1

GM In Game - 1/2

Event Master - 0/2

-------------------------------

 

 

Blizz-like

 

 

-------------------------------

Administrátoři - 3/3

Developeři - 1/2

Head GM - 0/1

GM In Game - 0/3

Event Master - 0/1

-------------------------------

 

 

 

Přihláška by měla vypadat takto:

 

Úvod: (tím je myšlen pozdrav a něco osobě.. nechte si záležet)

 

Jméno: (stačí křestní :) )

 

Věk: (17+)

 

Nick ve hře:

 

Bivalá místa:

 

Jak dlouho jsem byl na postu ...... ? :

 

Důvody odchodu:

 

Co umím? :

 

Čím bych byl pro Váš server přínosem?

 

Skype:

Email:

 

Pokud by jste chtěly vědět více nebo máte zájem napište pm nebo email : [email protected], skype: killerboss3 (Nesmát. Je to pět let starý skype ^_^).

Byl by jsem moc rád za každý koment a požádal by jsem i o komenty co mám připsat díky přeji krásný zvytek dne. Shikaku, Administrator tří realmů MerryMaker :).

Edited by Shikaku
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stačí se podívat na web.. a už nemám zájem. A to nemluvím o těch příšerných chybách .. bijou do očí

Edited by walkerman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Web vypadá zajímavě.. Trochu vtom vidím že je to moderní ale pořád se to dřží nezaoblených rožků..

 

V každém případě mě na tom mrzí jedna věc.

Kde já zjistím jaký má server rate..

 

Tedy já už se vtom motám nějakou dobu a znám hráče a hráče mají rádi když mají vše na očích to znamená že bych informace třeba o tom serveru hodil na index.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mas to mit rozdelene, to info o serveru v sekci Servery, a tady jen nabidku prace.

 

btw nevidim co nabizis a jak je to s developerama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

walkerman: Ano dostal si mě jó blahopřeji poukázal si velmy dobře jaké mám chyby já nejsem dokonalý to asi každý, tento topic je založen na nábor pokud chceš soudit chyby jdi jinak :) , nemluvím o tvé reputaci!

noeel: Dobrý nápad díky :) btw: možná si si toho nevšiml ale nahoře jak je Rate: tak tam je napsané blizzlike, fun 25x ,bg

raxume: Jak si myslel to co nabízím ? tu máš statistiku Seznam GM Teamu na :

 

Pokusím se to ještě upravit :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

walkerman: Ano dostal si mě jó blahopřeji poukázal si velmy dobře jaké mám chyby já nejsem dokonalý to asi každý, tento topic je založen na nábor pokud chceš soudit chyby jdi jinak :) , nemluvím o tvé reputaci!

noeel: Dobrý nápad díky :) btw: možná si si toho nevšiml ale nahoře jak je Rate: tak tam je napsané blizzlike, fun 25x ,bg

raxume: Jak si myslel to co nabízím ? tu máš statistiku Seznam GM Teamu na :

 

Pokusím se to ještě upravit :)

Tak ale ked chces nieco pisat by to mohlo aj nejako gramaticky vyzerat nemyslis ? velmy.Myslim ze keby tu ide dat -rep tak za tu gramatiku ju dostanes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je hold to že jsem nechtěl říkat že mám disleksii a snažím se to překousnout a zvládnout psát aspoň lépe než píšu normálně :). Nechtěl jsem to říkat protože by jste zareagovaly na to že je to výmluva.. Mám toho až moc načtené na tomto fóru takže vím o čem mluvím.

Edited by Shikaku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Přaju GL ale mám tu pár maličkostí...

 

co se týká chyb tak to se ještě zvládnout dá ale ten WEB jste vážně " ********* na padrť "

radši si sežeňte nějakého schopného WEBMASTERA..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×