Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
projekt

Minecraft nábor

Recommended Posts

Dobrý den ,

 

po delší uvažováni jsem se rozhodl udělat vlastní minecraft server. První můj minecraft server dopadl docela dobře.Bohužel jsem ho zrušil s nedostatku času a hlavně jsem na to neměl nervy.

Docela jsem se změnil a dostal jsem chuť udělat server na nějaké úrovni.Pokud hrajete minecraft jistě víte že vám čistě minecraft omrzí za par týdnu.Budete mít již vše a nice nebudete chtít

více.

 

Můj námět , které by hráče neměl mrzet zní takto :

Udělat 3 druhy ras .Každá by měla své město a svého velitele , který by se o danou rasu staral.Uděloval by pozemky , nakládal s financemi na město.Také by měl nějaké své zástupce , kteří by se o danou rasu staraly kdy by nebyl přítomen.Jistě by bylo více věcí co by mohli dělat.Některé místa by si mohl vybrat sám hráč.Jako třeba dřevorubec , horník a další.A pak by byly další místa jak správce a další.3 frakce by byla neutrální.Byl by sám proti všem.Dále by byla zprovozněna pvp aréna a nějaké bg , kde by se rasy mohli i setkat.A bojovat proti sobě a dostat se někde nahoru v ranku.Dále by byly různé dungy , kde by se nacházeli různi bossové a hráči by z nich mohli získat bud nějaký eq a nebo by jim splnil quest za , který by dostali nějakou věc.Pro to co si říkají jak to chce zprovoznit atd , je to vůbec možné.Ano je to možné mám již vybrané pluginy pomoci , kterých to půjde.

Jedno město by bylo neutrální.Město kde se nebude moci utočit , ale spíše si tam budete moci nakoupit různé věci a získat různé informace a questy.

 

Celý projekt by patřil pod zaportal.eu , který zajistí hosting.Web je již připravený minecraft.zaportal.eu

 

Teď k náborů

 

Builder 0/5 (po té co se dostaví města se budou stavět různé vesnice , dungy atd takže určitě budete mít co dělat)

 

požadavky :
 1. Mít více jak 15 roků.
 2. Mít skype.
 3. Umět stavět ne jenom ve svém stylu , ale také umět stavět i dle jiných stylu.
 4. Aktivita.

výhody :
 1. VIP standar

OP 0/3

 

 

 

požadavky:
 1. Mít více jak 16 roků.
 2. Ovládat český jazyk nebo slovenský (hlavně jde o gramatiku).
 3. Umět se vyjadřovat.
 4. Být aktivní.
 5. Znalosti minecraftu.

výhody:
 1. VIP gold

 

 

Případě zájmu kontakt přímo na můj skype :wow-projekt

Edited by projekt
 • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×