Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
WinRAR

Herní PC

Recommended Posts

Může být. Osobně nemám rád paměti Corsair a upřednostňuji Crucial a Kingston, či v ČR méně dostupné G.Skill.

Deska OK, CPU OK ale jestli plánuješ taktovat, vzal bych dražší desku od ASUSu (cca tak kolem 150€ - 170€). Ta MSI je k taktování né moc dobrá.

Chladič OK, Case OK ale mám radši zdroj nahoře.

HDD nekomentuji, tam si dělej co chceš.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest naixx

Desku bych doporučil GIGABYTE Z77X-D3H, podporuje SLI a Lucid Virtu. Což u MSI nenajdeš, nemluvě o tom že MSI je sračka sama o sobě. Skříň bych doporučil od Fractal designu. Mají výborně řešení chlazení a příslušenství.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

V celku dobrý, jen ta GPU je docela shit.

Pokud chceš ten PC opravdu na hry, tak si za GPU připlať, na tomhle toho nic moc extra (na MaxedOut) nerozjedeš.

 

//EDIT:

... nemluvě o tom že MSI je sračka sama o sobě...

 

Nevim jestli mluvíš o MSI jako výrobce komponentů, nebo obecně. Ale co se týče např. notebooků, tak je to jedna ze značek co jsou na špičce.

Edited by Komalarn
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

komlaralne, proc furt mudrujes ze jsou vsechny GPU slabe? premyslis ty vubec, vzdyt se hry vyvijeji pro konzole, takze se daji rozjet i na kdejakem foukatku.... a prej 660 TI nebude stacit :D ta mu vystaci na x let, samozdrejme ze nepojede furt na Ultra ale vystaci to, je zbytecne do toho navalit kopu penez a po par letech plakat ze mel koupit levnejsi, kterou pak muze prodat a upgradovat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 1) Nejmenuju se komlaraln

Za 2) ,,premyslis ty vubec, vzdyt se hry vyvijeji pro konzole" - Co to má co dělat s tim, že ta GPU nebude stačit pro ,,herní PC"

Za 3) Ano, bude mu stačit na x let a nerozejde vše na MAX, ale to jsem tam psal...

Nevim, proč si tu otvíráš hubu, když plácáš nesmysly... Napřed přemejšlej a pak sahej po klávesnici

 

//EDIT: Každopádně je to na WinRARovi, já mu do toho nic říkat nebudu. Jen jsem řekl svůj názor...

Edited by Komalarn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslední dobou trochu pátrám po zahraničních webech po všelijakých akcích a možná by tě zaujalo tohle http://www.ebay.co.u...1141117446#shId i s poštovným (je tam dovoz aj do česka) by tě to vyšlo levněji než to co tu chceš sestavovat sám, pokud umím počítat :D A příjde mi to ještě nadupanější :)

// + dost rychlej dovoz

Edited by filipoliko

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D buildozer + HD 6670, uplny herni pc.

GPU je docela shit

 

kdyz rikas ze ta GPU je shit... do dnesnich "hernich" PC co si kupuje vetsina "hloupych" lidi davaji HD 6670 nebo GTX 630... neplacam tu nesmysly, jen ty trochu meles zavadejici kraviny, ktere WinRARa negativne ovlivni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

twle filipoliko koupit hotovou sestavu muze naprosty blb a neznalec s prominutim tak mu tu nerad takovy kraviny, pro zakladatele topicu radim aby sis zasel na nejake zkusene forum treba pc-help tam ti radi poradi a nebudou se tam mezi sebou hadat , pro komalarna : nevim co se ti na gtx 660 ti nelibi kazdy nema deseti tisice na gf karty a ta gtxka toho vydrzi vic nez dost.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechci se zas tolik vyjadřovat, když už jsem se k topiku vyjádřil, ale...

Pročetl jsem si posty pod mým a nestačím se divit, co za blbosti tu někteří dokáží vypustit.

 

První věc od Naixxe, MSI je sračka sama o sobě? To myslíš vážně? Gigabyte není špatný, ale na trhu Intelu dominuje právě MSI a ASUS... Gigabyte je dle mého skromného názoru lepší na poli AMD platforem.

 

Komalarn, GTX660 Ti není shit a dovolím si tvrdit, že hry na max detaily rozjede. Já sám mám low-end GTS450 a když ji taktnu o nějakých 120Mhz, tak rozjedu i Metro 2033 na max, což je kurevsky nevyladěná hra.

Samozřejmě je zde lepší volba, např. HD7870/HD7950 nebo vyšší verze nVidie, ale GTX660 Ti v tomto případě bohatě postačí.

 

Filipoliko, kupovat hotové sestavy se ve většině případů nevyplatí, nehledě na to, že ta sestavu kterou si zde ukázal je na hraní her absolutně nevhodná. Pokud už si pro hraní her vyberu AMD, tak Phenom X4, X6 a nebo Fx-8120/8150/8320/8350

 

To neberte jako útok na Vaši osobu. Ale berte na vědomí, že je vždy lepší svůj argument podložit něčím na čem se dá stavět konverzace, než pohým "shit sám o sobě".

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pokud nekupuješ kompletní sestavu, ale komponenty - hodí se mít doma náhradní HW. Nebo počítej s tím že si za identifikaci vadné komponenty nechaj prodejci platit - i v záruce v rámci reklamace. A kolik z vás co si kupujete počítač z komponent máte po ruce náhradní procesor, základní desku nebo zdroj na vyzkoušení, co vlastně odešlo ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To raději zaplatím identifikaci než, abych zaplatil dvakrát za procesor pro danou patici a dvakrát za desku s danou paticí. Grafiku člověk už otestuje skrze integrovanou grafiku.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pokud nekupuješ kompletní sestavu, ale komponenty - hodí se mít doma náhradní HW. Nebo počítej s tím že si za identifikaci vadné komponenty nechaj prodejci platit - i v záruce v rámci reklamace. A kolik z vás co si kupujete počítač z komponent máte po ruce náhradní procesor, základní desku nebo zdroj na vyzkoušení, co vlastně odešlo ? :)

Většinou při koupi kompletní sestavy musíš při reklamaci poslat celou sestavu. Často taky nesmíš měnit složení HW, jinak ztrácíš nárok na záruku (Pozor, čtěte podmínky).

Pokud ti odejde něco v samotně poskládaném PC z komponent, tak většinou zjistíš jednoduše kde je příčina. Na případné zkoušky stačí zajít ke kamarádovi, nebo sousedům.

Rozhodně se vyplatí víc kupovat a skládat sám, než hotové sestavy, které jsou většinou z nekvalitních značek (viz. většina sestav s Eurocase zdrojem :D) a s vyšší cenou.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pokud ti odejde něco v samotně poskládaném PC z komponent, tak většinou zjistíš jednoduše kde je příčina.

Chces me rozesmat ? :D pc svevolne zamrza, v urcitem intervalu od pár minut do několika hodin po zapnutí. Můžeš dělat cokoliv od memtestu, burnpc, instalace linuxu, prime95. Přehříváním to není. A poznej v čem je problém, komponenty na výměnu k dispozici nemáš.

 

Dovolim si nesouhlasit... to totiz predpoklada ze kamaradi ci sousedi maj kompatibilni compy... coz se u me nestalo :D pomalu nevim o nikom v okoli kdo by v poslednich 4 letech kupoval novyho compa :D a rozhodně ne kdo by měl procesor do AM3+ třeba :)

 

u mě to zjistili az v servisu v czc za 500,- Kč ;) A stejně jsem na tom tak, že v servisu czc teď leží celá moje sestava (protože bez procesoru je mi stejně úplně k hovnu) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest naixx

První věc od Naixxe, MSI je sračka sama o sobě? To myslíš vážně? Gigabyte není špatný, ale na trhu Intelu dominuje právě MSI a ASUS... Gigabyte je dle mého skromného názoru lepší na poli AMD platforem.

MSI dominuje možná kvantitou ale né kvalitou. Jejich nízké ceny za "vysoký výkon" mají svůj důvod, životnost a kvalita zpracování jejich výrobků neni na takové úrovni. S Gigabytem jsem se naopak setkal ve spojení s Intelem. Výrábí kvalitní desky a je to známo.

 

pokud nekupuješ kompletní sestavu, ale komponenty - hodí se mít doma náhradní HW. Nebo počítej s tím že si za identifikaci vadné komponenty nechaj prodejci platit - i v záruce v rámci reklamace. A kolik z vás co si kupujete počítač z komponent máte po ruce náhradní procesor, základní desku nebo zdroj na vyzkoušení, co vlastně odešlo ? :)

 

Tak tohle je ještě větší bullshit. Pokud nedokážeš aspoň nahmátnout co se ti mohlo v HW podělat, tak je zřejmé že tvoje znalosti o PC za WoW nesahají. Úplně univerzálně uvedu příklad - Zapínám PC, větráčky se točí, HDD vibruje, dioda bliká, monitor nic neukazuje. Závada je pravděpodobně v RAMkách. Vyndám jednu(/obě) ramky, profoukám, vyčistim slot, kouknu na ramku jestli neni nafouklá/spálená. Vrátím jí do PC, ujistim se že sedí přesně na piny, popřípadně dám do jiného slotu. (neříkám že tohle je 100% bulletproof postup ale je to jednoduchý první způsob dedukce toho co mi nejede, bez toho aniž bych musel ztrácet nerva s tím že to celý musim vozit do servisu). Pokud odešla grafárna, tak většina osobních PC má integrovanou na desce, neni problem zkusit. Jestli se chyby projevují až po zapnutí systému typu že celej obraz šumí, tak je problém pravděpodobně v grafice. Pak už jen stačí obvolat pár kamarádů jestli něco nemaj v šuplíku/ šáhnout sám do šuplíku (kterej se začne plnit HW po pár letech co si sám budeš skládat počítače, a né kupovat skládaný shity).

 

 

Celý tento příspěvek je příkladem fikce, neručim za nic co je v tomto příspěvku napsáno a nepodporuju žádné extremistické hnutí. Jednotlivé názory se mohou lišit od těch vašich.

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

naixx - za prvy musis mit kamarady co maj doma nove compy :D ty nemam... kazdej ma 4+ let starej comp a na vsechno mu staci ;) holt uz jsem vyrost z veku paranu, dneska maj moji kamaradi compy na praci :) takze maj tak intel core 2 duo ;) hlavne z nich vetsina ma notasy...

 

a kdyz ses tak super... tak mi rekni jak rozeznas vadnej procesor od vadne zakladni desky ? ;) RAM a grafiku rozeznam taky ;)

 

viz http://www.abclinuxu...are/show/369305

 

jinak si počítače skládám už cca 15 let ;) ale nějak se mi tu komponenty nehromadí, vždycky po pár letech ten comp ještě prodam a koupim si novej... nebo mi zbydou jen nepouzitelne komponenty, když složim 2 nefunkční compy do jednoho funkčního ;)

Edited by ariczek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chces me rozesmat ?

Dovolim si nesouhlasit... to totiz predpoklada ze kamaradi ci sousedi maj kompatibilni compy... coz se u me nestalo :D pomalu nevim o nikom v okoli kdo by v poslednich 4 letech kupoval novyho compa :D a rozhodně ne kdo by měl procesor do AM3+ třeba :)

Samozřejmě to předpokládá jisté alespoň minimální možnosti výpůjčky. Pokud si jediný člověk na vesnici co má moderní technologii v baráku, tak je možné, že nikoho neseženeš.

Taky souhlasím s tím, že u Intel CPU by výpůjčka mohla být složitější, ale u AMD nikoliv, je zpětně kompatabilní a i do AM2+ desky nacpeš AM3 CPU, nebo AM3 CPU do AM3+ desky, viz, CPU support list. Většinou stačí jen update BIOSu.

Ale to nemění nic na tom, že kupovat hotové sestavy je přinejmenším ztráta peněz a kvality.

 

To Naixx: ke tvému názoru na dnešní MSI desky se vyjadřovat nebudu, neboť je znatelně vidět, že máš nejméně 3 roky staré informace, co se výrobců základních desek týče.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Už uplně živě vidím, jak přijdu ke známýmu a budu po něm chtít aby si updatoval BIOS a rozebral kompa protože potřebuju otestovat CPU. Víš co by mi každej řekl? Nechci bejt sprostej, ale hodně krutě by mě poslal do háje. :rofl:

 

Sestavy jsou na nic, ani od Necra bych si sestavu nenechal dělat. :lol: Je vidět že o tom ví prdlajs, stejně jako komanči o tažnosti bakelitu. :D:pokey:

 

A kdo to tady halucinoval o tý grafice? Přátelé, zamyslete se. Odpovídáte na hodně širokou otázku. Takhle se tu budete pořát jenom hádat, budete do toho tahat emoce a každý z vás zde bude propagovat jeho oblíbenou značku (a model).

 

Necro: Každýho tu stíráš a jenom děláš machra. Takhle se ta hra nehraje.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol: Je vidět že o tom ví prdlajs, stejně jako komanči o tažnosti bakelitu. :D:pokey:

Necro: Každýho tu stíráš a jenom děláš machra. Takhle se ta hra nehraje.

S prominutím už zase meleš sračky, o kterých si myslíš, že z tebe udělají rádoby inteligenta a zachránce světa.

To že nemáš v realu přátele (nedivím se), kteří by ti na hodinu vypůjčili PC pro otestování komponent není můj problém. Nikdy jsem neřekl, že je to 100%, ale v dnešní době má PC každá druhá rodina.

Říkáš že o tom vím prdlajs ale sám si nedokázal říct nic, co by tu někomu prospělo. V podstatě tak jako vždy si přišel, napsal sračku a vytvořil 10 smajlíků v jedné větě.

A jako poslední bych dodal, že nehraju žádnou hru a nedělám machra. Když mě HW stolního PC baví, zajímám se o něj a mám za sebou už pár desítek sestav, tak nevidím důvod proč bych se nevyjádřil (Svoboda slova?). To jestli to někoho bude zajímat je na každém zvlášť. Základem dobré konverzace jsou 2 a více lidí, kteří debatují a navzájem si nadhazují své poznatky a argumentují (ať už správné, či nikoliv). Jestli s tím máš problém, choď do chuja a už se nevracej.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

S prominutím už zase meleš sračky, o kterých si myslíš, že z tebe udělají rádoby inteligenta a zachránce světa.

To že nemáš v realu přátele (nedivím se), kteří by ti na hodinu vypůjčili PC pro otestování komponent není můj problém. Nikdy jsem neřekl, že je to 100%, ale v dnešní době má PC každá druhá rodina.

Říkáš že o tom vím prdlajs ale sám si nedokázal říct nic, co by tu někomu prospělo. V podstatě tak jako vždy si přišel, napsal sračku a vytvořil 10 smajlíků v jedné větě.

A jako poslední bych dodal, že nehraju žádnou hru a nedělám machra. Když mě HW stolního PC baví, zajímám se o něj a mám za sebou už pár desítek sestav, tak nevidím důvod proč bych se nevyjádřil (Svoboda slova?). To jestli to někoho bude zajímat je na každém zvlášť. Základem dobré konverzace jsou 2 a více lidí, kteří debatují a navzájem si nadhazují své poznatky a argumentují (ať už správné, či nikoliv). Jestli s tím máš problém, choď do chuja a už se nevracej.

Když ti vadí že někdo s tebou nesouhlasí, hnedka začneš bejt sprostej. To už o tobě lecos vypovídá.

Přátel mám víc než dost a všichni mají PC. Ale nejsou to děti - jsou to dospělý a rozumný lidi, který si umí vážit věcí na který si museli vydělat. Nebuď indiskrétní, do mých přátel ti nic není. ;)

 

Dokázal jsem ti říct pravdu. Buďto se nad tím zamyslíš, nebo to začneš "řešit" a vrtat se v tom.

Jistě, vyjadřuj se jak schceš, ale počítej s tím, že vždycky se najde někdo, kdo s tebou nebude souhlasit. Každý výrok s sebou nese jistý rizika. To je svoboda slova, kterou tu zmiňuješ. "A přece se točí!"

 

Opět jsi napsal jeden velkej blábol. Nevím proč se takhle ztrapňuješ.

 

Nekupovat GTX 660....Ale koupit http://www.alfacomp.cz/php/index.php?eid=106145&Search=gigabyte+7950&SearchType=1&SearchSubmit=1 a máš tři hry zadara ještě k tomu ;)

A prodává alfa computer i na slovensko? Já jsem asi fakt slepej, nenašel jsem tam žádný info. :-/

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opět jsi napsal jeden velkej blábol. Nevím proč se takhle ztrapňuješ.

Bla bla bla, přečetl sis někdy co jsi napsal? Nevšiml sis toho že jeden velký blábol jsi ty?

Neříkám že mám vždy pravdu, ale narozdíl od tebe dokážu napsat víc než jen směs keců, které dohromady nedávají žádný smysl. Opět si nenapsal nic konkrétního, ale plácáš se kolem jak trubka.

Možná že kdybys přestal chlastat, hulit trávu a žrát houbičky tak by z tebe vypadlo občas i něco kloudnýho (asi tak jako před 2 lety). Já už nemám co ztratit a začínám si uvědomovat, že i když jsem moderátor, tak si nenechám dlouhodobě srát na hlavu od někoho tak ubohého jako jsi ty. Dlouho, moc dlouho jsem to snášel, jen proto abych o tento post nepřišel, ale teď už mě to nevadí.

Jestli ti tolik vadí, když ti někdo trochu ponadává, tak si přečti co píšeš a zkontroluj jak se chováš ty sám k ostatním, možná by ses divil co za člověka jsi. Své chyby nevidíš, ale na ostatních je hledáš a pak se je snažíš odrovnat svým stylem, který už spousta lidí prokoukla a jen se ti směje.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bla bla bla, přečetl sis někdy co jsi napsal? Nevšiml sis toho že jeden velký blábol jsi ty?

Neříkám že mám vždy pravdu, ale narozdíl od tebe dokážu napsat víc než jen směs keců, které dohromady nedávají žádný smysl. Opět si nenapsal nic konkrétního, ale plácáš se kolem jak trubka.

Možná že kdybys přestal chlastat, hulit trávu a žrát houbičky tak by z tebe vypadlo občas i něco kloudnýho (asi tak jako před 2 lety). Já už nemám co ztratit a začínám si uvědomovat, že i když jsem moderátor, tak si nenechám dlouhodobě srát na hlavu od někoho tak ubohého jako jsi ty. Dlouho, moc dlouho jsem to snášel, jen proto abych o tento post nepřišel, ale teď už mě to nevadí.

Jestli ti tolik vadí, když ti někdo trochu ponadává, tak si přečti co píšeš a zkontroluj jak se chováš ty sám k ostatním, možná by ses divil co za člověka jsi. Své chyby nevidíš, ale na ostatních je hledáš a pak se je snažíš odrovnat svým stylem, který už spousta lidí prokoukla a jen se ti směje.

Chlapče, to ty jsi tady k smíchu. Mě stačí si uvědomit, že Kupkoid měl o tobě pravdu.

Opět se v tom rýpeš, opět se chováš arogantně, opět jsi indiskrétní a opět lžeš až se ti od huby práší.

Podívej se na to takhle. Já neřeším co děláš mimo forum dokud o tom nezačneš psát, ale ty máš neustále potřebu se vozit po vlně mýho životního stylu.

Ty se o mě staráš snad víc než moje vlastní máma. :D Jde ti o to kolik mám přátel, jestli chlastám, hulím a jaký mám zkušenosti s houbama? Narazil jsi na dobu před dvěma lety - v té době jsem byl daleko více při chuti co se alkoholu týče a hulil jsem daleko víc než dnes. Směj se; smějte se klidně všichni, smích je zdraví prospěšná činost. ;)

Pochopitelně nejsem bez chyb, ale já za ty tvoje nemůžu, tak mi je nepřisuzuj. :P

 

Už jsem zažil hodně svinstva, jsem už na podobný kecy zvyklej.

Edited by Wolf Officious
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.alfacomp.....php?eid=017000

Jinak nemusí si jí kupovat v alfě. ;)

No vidíš, vždyť to říkám že jsem slepej. :blink: Ale když to koupí jinde, dostane ty hry? :D

Jako je jasný že mu jde o kompa a né o hry, ale.. no rozumíme si, ne? :P

 

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×