Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Viktor

Massive Gaming [TrinityCore] [neplacený]

Recommended Posts

Na serveru s takovým adminem bych fakt chtěl hrát...

 

Nebráním ti v tvém názoru. Problém není ve mě, ale v těch lidech respektive egohaterech. Člověk sem postne text, resp... kolega Viktor a co se někomu něco nezdá tak hned komenty ty to máš tak a nemáš to tak... člověka zjebou jak psa. Neříkám že třeba všichni v této konverzaci, ale "Wolf Officious" zajímalo by mě jestli tímto způsobem vystupuje i na veřejnosti nebo jen za monitorem a píše přiblblý komentáře a kliká na své tlačítko "Dislike". Pokud i tak na veřejnosti tak bych mu dal 200 kč a facku přes celý ksicht za jeho ubohost.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslím ,že už by stačilo kakania do úst, nemyslíš Adeer ?

Naviac, myslím si, že Wolf a spol ťa chceli upozorniť nato, že vydávať niečo, čo si nemal ani zďaleka ako prvý za tvoj " prototyp " na cz/sk scéne je trochu choré a teda aj dosť ubohé. Predpokladám, že sa teraz začneš navážať aj domňa ale hold taká je pravda. Naviac, to ako zavádzate hráčov, že na webe píše ONLINE : 63 a v hre 5 je ďalšia kapočka do hrobu a teda skôr ako prilákate hráčov to má opačný efekt ktorý ich iba odpudí od vášho hexalordz serveru.

 

Nemyslím si, že Váš server má nejakú extrémne veľku šancu na úspech s takýmto prístupom. Neber mi to za zle, kvôli tomu, že pracujem na inom servery ale ber to skôr ako objektívne hodnotenie tvojho príspevku.

 

Ale tak či onak, prajem Vám veľa šťastia a veľa nových prototypov :clapping: :horse:

 

 

Jessie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
....

člověka zjebou jak psa. Neříkám že třeba všichni v této konverzaci, ale "Wolf Officious" zajímalo by mě jestli tímto způsobem vystupuje i na veřejnosti nebo jen za monitorem a píše přiblblý komentáře a kliká na své tlačítko "Dislike". Pokud i tak na veřejnosti tak bych mu dal 200 kč a facku přes celý ksicht za jeho ubohost.

Bereš si mě do huby kvůli tomuto komentáři. Na základě toho jsi byl schopný se snížit k rozhazování peněz a k fackování. Nedokážeš ustát ani špetku kritiky, která ti byla mnou naservírovaná se značnou nadsázkou. Gratuluji, za ubožáka jsi tady ty.

 

Můžeš se stokrát ohánět tím, že tvůj server s tím přišel první. Faktem je, že nebyl. Dalo se do prvního postu tématu napsat cokoliv jinýho než tvrzení o prvenství. Například že to máte vychytanější (a v čem). Místo toho abys vymyslel způsob, jak jinak by se to dalo podat aby to vyznělo líp, snažíš se vyvrátit fakt. A jsi to jen a pouze ty, kdo si tu leští ego na hromadě hnoje.

 

Psal jsem hned na začátku, ať jste dobrý. Ale ty sis toho asi nevšimnul, měl jsi moc práce s přesvědčováním ostatních o nesmrtelnosti brouka. Zamysli se, naprav to. Nehas oheň benzínem.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslím ,že už by stačilo kakania do úst, nemyslíš Adeer ?

Naviac, myslím si, že Wolf a spol ťa chceli upozorniť nato, že vydávať niečo, čo si nemal ani zďaleka ako prvý za tvoj " prototyp " na cz/sk scéne je trochu choré a teda aj dosť ubohé. Predpokladám, že sa teraz začneš navážať aj domňa ale hold taká je pravda. Naviac, to ako zavádzate hráčov, že na webe píše ONLINE : 63 a v hre 5 je ďalšia kapočka do hrobu a teda skôr ako prilákate hráčov to má opačný efekt ktorý ich iba odpudí od vášho hexalordz serveru.

 

Nemyslím si, že Váš server má nejakú extrémne veľku šancu na úspech s takýmto prístupom. Neber mi to za zle, kvôli tomu, že pracujem na inom servery ale ber to skôr ako objektívne hodnotenie tvojho príspevku.

 

Ale tak či onak, prajem Vám veľa šťastia a veľa nových prototypov :clapping: :horse:

 

 

Jessie.

 

Navážet se do tebe nepotřebuji, tvá odpověď má alespoň nějaké úrovně. S online hráči byla chyba kodů, což bylo odstraněno. Co se týče upozornění... ale, jako upozornění to tedy neznělo, znělo to jako zvednutí NO. wolf officious ega.

 

Jinak hodně stěstí se ZaPortalem...

 

//edit

Na základě toho jsi byl schopný se snížit k rozhazování peněz

Peníze mi problém nedělají, potkat tě tak bych ti musel hned něco věnovat :D

 

to: Wolf: Co třeba napsat nějaký smysluplný komentář a nezačít hned počítat kterých slov v popisu serveru je tam nejvíce? Napsat třeba něco užitečného, hm?

Edited by Adeer
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peníze mi problém nedělají, potkat tě tak bych ti musel hned něco věnovat :D

Co třeba napsat nějaký smysluplný komentář a nezačít hned počítat kterých slov v popisu serveru je tam nejvíce? Napsat třeba něco užitečného, hm?

Poslední co to zkusil, nedopadl dobře. :)

Napíšu smysluplný komentář, až tam bude viset něco, co za smysluplný komentář stojí. ;) Ty si musíš uvědomit kde děláš chybu. Hlavně bys měl začít respektovat pravidla fora; napsat čtyři posty za sebou umí kdejaký blbec. To že ostatní defacto nutíš k jejich porušování, ti také moc nepřidá. Nehodlám o tom dál diskutovat, dokud se nenaučíš chovat a budeš schopen zasmát se i vlastním chybám. Přeber si to jak chceš. Hodně zdaru.

 

EDIT: Máš krátkou paměť.

 

quadro.png

 

Edited by Wolf Officious
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslední co to zkusil, nedopadl dobře. :)

Napíšu smysluplný komentář, až tam bude viset něco, co za smysluplný komentář stojí. ;) Ty si musíš uvědomit kde děláš chybu. Hlavně bys měl začít respektovat pravidla fora; napsat čtyři posty za sebou umí kdejaký blbec. To že ostatní defacto nutíš k jejich porušování, ti také moc nepřidá. Nehodlám o tom dál diskutovat, dokud se nenaučíš chovat a budeš schopen zasmát se i vlastním chybám. Přeber si to jak chceš. Hodně zdaru.

 

Poslední co to zkusil byl asi levej. Jo a jaký čtyři posty za sebou? Žádné zde nevidím. Warn aby jsi.... +ego up :thumbup:

 

 

//edit: Proč sem taháš věci co jsou více jak půl roku staré? Říkáš že ze sebe dělám blbce... ono si ho ze sebe děláš sám, hledáš věci se kterýma mě chceš akorát poškodit. Blbče

Edited by Adeer
  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale ty ze sebe blbce delas, on te nechce poskokit, on jen vyvraci blaboly co tu meles.

btw jestli ti je ta rep tak ukradena, proc o ni porad pises? :P

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale ty ze sebe blbce delas, on te nechce poskokit, on jen vyvraci blaboly co tu meles.

btw jestli ti je ta rep tak ukradena, proc o ni porad pises? :P

 

O reputaci jsem čtyři příspěvky nic nepsal. Poškodit mě vlastně nechce, chce mě na*rat...

Edited by Wolf Officious
vulgarita
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

realm běžel v test režimu...

 

//edit: Je zajímavý že jsi se ozval... jinak ti asi dlužím omluvu trochu jsem to přehnal minule, tak se omlouvám ;)

Edited by Wolf Officious
odstranění dlouhé citace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×