Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Wolf Officious

[PRODÁM] 3x NetBook Aspire ONE

Recommended Posts

Prodám 3 kusy sraších notebooků Acer Aspire ONE -> BEZ PEVNÝCH DISKŮ (u všech jsou disky vadné - WesternDigital 160GB - model WD1600BEVT)

 

#1:

Barva: Černá, na zadní straně displaye vělký bílý nápis "Aspire ONE".

Acer Aspire One - D255

CPU: Intel Atom N450 (1.66GHz, 512KB cache)

RAM: 1GB

HDD: WD 160GB - není součástí prodeje - zkolaboval

Display plně funkční, chasis v pořádku, na klávesnici chybí klávesa R.

Cena: 800,- Kč

 

#2:

Barva: Rubínová (červené víno, metalíza).

Acer Aspire One - D255

CPU: Intel Atom N450 (1.66GHz, 512KB cache)

RAM: 1GB

HDD: WD 160GB - není součástí prodeje - zkolaboval

Display plně funkční, chasis v pořádku. Hodně pěkný kousek, udržovaný.

Cena: 900,- Kč

 

#3:

Barva: Černá, bez nápisů... přes display je nalepená nějaká skejťácká samolepka, nebo co...

Acer Aspire One - D255

CPU: Intel Atom N450 (1.66GHz, 512KB cache)

RAM: 1GB

HDD: WD 160GB - není součástí prodeje - zkolaboval

Display NEFUNKČNÍ (pouze jede podsvícení - display je prasklý). Po připojení externího VGA monitoru lze používat místo stolního PC.

Cena: 400,- Kč

 

 

Všechny tyto NB jsem vyčistil od prachu. Výkon baterií jsem neměřil, ale jsou také součástí prodeje. Dále jsou ke každému NB originální zdroje. Doložím legální nabytí HW kopií (prošlých) záručních listů.

 

PŘIPOJENÍ PEVNÝCH DISKŮ = SATA.

 

Za ty HDD se omlouvám. Všechny tyto NB mi tu zůstali ležet díky této vadě. Ty WD160 disky v nich odcházejí asi poměrně často. Nemá smysl kupovat nový HDD do takovýchto strojů. Ale pokud někdo máte NB, upgradovali jste na větší disk a nevíte co se starým, mohli by jste jej využít takto.

 

Jsem otevřen dohodám a smlouvání o cenách. Při osobním převzetí v Plzni, vám předvedu funkčnost. Bootovat lze přes externí USB disk s Ubuntu linuxem.

 

Poštovné a balné v rámci ČR (platba dobírkou) +200 Kč. Platba předem = poštovné +100 Kč. Osobní převzetí je na vaše náklady (domluva předem nutná).

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam aspire one, a s tym diskom som sa nestretol, funguje mi do teraz ... jo btw Cana: namiesto Cena:

jo a odkial ich mas, ci si si to zavinil sam ?:D

Edited by Bindiks

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×