Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Diff

Jak udělat teleportéra

Recommended Posts

Zdravím všechny wowkaře, potřeboval bych poradit jak mám v Databázi, emulator: OregonCode udělat TELEPORTERA.

Prosím poradte mi někdo.

Děkuji za odpověd a přeji príjemny zbitek dne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím. Takže začneme slovem zbYtek, určitě tam nemá být měkké i. A ohledně teleportéra by mě zajímalo jakého máš na mysli. Buď c++ [http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=24030&hl=teleporter&fromsearch=1] a nebo SQL který uděláš pomocí questu to už snad zvládneš (popřípadě je tu dost návodů na fóru) přeji hodně štěstí

 • Upvote 1
 • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doporučuji používat VYHLEDÁVÁNÍ, opravdu se zde dá najít hodně pěknýho obsahu. Jen to chce trpělivost. Nemá cenu tady papouškovat dokolečka to, co už tu je.

Edited by Wolf Officious
 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak uz jsem to tu psal minule......nastav si Npc na teleportera ad neutoci..pak jsi vem jeho ID a bez do tabulky creature_qest

A tam treba na Posledni strance hodis id toho npc a hned vedle hodis treba to same id jake ma ten porter pak jsi otevres qest_template a tam hodis hned id co jsi daval na posled.Napises tam Kde te to portne a na konci tabulky tam hodis stejne id ja na zacatku pak jsi otevres qest_end_script a treba uplne dole zadas id co jsi zadaval na posledy pujdes do hry na tu pozici kde chces aby to portlo das .gps a vypises tam souradnice.restart server vymaz si z wowka cache zapni server a portni se..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×