Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Cybe

Jaký je stav WoW na free serverech?

Recommended Posts

Určitě máš pravdu. Útěk od reality to je, ale ber to tak, že útěk od reality je každá hra. Když sedím na podlaze a hraju si s vojáčkama, je to úplně stejný útěk od reality jako to, že si hraju s panáčkama ve WoWku.

Pravda, ale kromě tohoto potřebuješ ještě další stimul. Např. není možno si hrát na vojáčky, když nevíš jak, popř. nemáš odkoukané nějaké scény(TV, pokec s jinými lidmi, pozorování chování jiných lidí atd.). Zatímco u videoher je svým způsobem ten směr určený a tutoriál ti přesně ukáže, že nejsnažší zisk bodů(smrt) je střílet NPC(nechci říkat lidi) do hlavy. Zrovna u WoW tohle není úpně na místě, ale leccos se tam dá taky odkoukat.

 

Jelikož nechci vypadat jako odpůrce videoher, sluší se dodat, že člověk, který nedokáže rozeznat mezi realitou a fikcí, dobrem a zlem, nemá příliš na ulici co pohledávat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cybe cože :D Neni možno si hrát s vojáčky pokuď nemáš odněkud odkoukáné... tak to jsem si asi blbě v dětství hrál... já na žádný sceny nečuměl, vzal jsem vojáčky a šel si hrát :D Nevím jak ty, ale těch pár lidí co si semnou hrálo bych řekl, že to taky nedělali.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cybe cože :D Neni možno si hrát s vojáčky pokuď nemáš odněkud odkoukáné... tak to jsem si asi blbě v dětství hrál... já na žádný sceny nečuměl, vzal jsem vojáčky a šel si hrát :D Nevím jak ty, ale těch pár lidí co si semnou hrálo bych řekl, že to taky nedělali.

To je kravina. Pokud jsi buď nekoukal na filmy, nebo ti rodiče neřekli co je to puška, nebo tě k tomu nenaváděli kamarádi, tak se divim, že jsi s těma puškama střílel a né třeba okopával zahrádku. Vždycky potřebuješ nějaký impulz, to si prostě z prstu nevycucáš. Cybe uvedl filmy jako příklad, ale těch jiných "stimulů" jak to nazval je celá řada.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je kravina. Pokud jsi buď nekoukal na filmy, nebo ti rodiče neřekli co je to puška, nebo tě k tomu nenaváděli kamarádi, tak se divim, že jsi s těma puškama střílel a né třeba okopával zahrádku. Vždycky potřebuješ nějaký impulz, to si prostě z prstu nevycucáš. Cybe uvedl filmy jako příklad, ale těch jiných "stimulů" jak to nazval je celá řada.

 

Tak zbraně jsou i v pohádkách a na pohádky kouká každé dítě...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Velká spousta lidí, která hraje na oficiálních serverech se podle mě nechce vzdát svého "vloženého" času a peněz (opravte mě a nelynčujte mne pokud se mýlím).

Já osobně o nějakém hraní na oficiálním serveru uvažoval, jenže tak nějak nebyly peníze a když už tedy byly tak nebyl čas :). K likvidaci populace WoWka na oficiálních serverech ale taky značně přispívá spousta vydaných datadisků, které si člověk musí koupit, aby byl plnohodnotným členem komunity a mohl se zapojovat do všeho co oficiální servery nabízí...

 

Co se týče free serverů, tak je JEN pár, které stojí za to (mám na mysli Molten WoW a nebo české Twinstar servery, které vedou lidi, kteří o tom něco vědí. Ne jak v současné době, každý druhý stáhne hotový repack a ihned je super-uber-admin) - tím chci říct, že komunita Free Serverů upadá, hráči se soustřeďují pouze k velkým objektům jako jsou výše zmíněné herní portály. Hráči na free serverech jakoby se začínali probouzet z ohromné kocoviny a uvědomovat si že toto není to pravé ořechové, že na to nemají čas, nemají náladu, přestává je to bavit - a to ne kvůli tomu, že by hra časem nějak zevšedněla nebo upadala, spíš že ten největší BOOM mělo wowko hned po vydání Classicu, tzn. už asi 8 - 9 let zpět a tehdejší hráči jsou nyní už povětšinou na cestě k dospělosti - né-li dospělí, přehodnocují priority, zaměřují se na osobní život, školu, holky (pokud to nejsou asociálové :D ). Tím ale nechci říct, že se to děje jen na FREE SERVERECH, děje se to globálně. Sice pomalu, ale děje. Populace lidí ve WoW klesá.

 

To je můj názor :) pokud máte výtky, sem s nimi, rád debatuji má-li to význam.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je kravina. Pokud jsi buď nekoukal na filmy, nebo ti rodiče neřekli co je to puška, nebo tě k tomu nenaváděli kamarádi, tak se divim, že jsi s těma puškama střílel a né třeba okopával zahrádku. Vždycky potřebuješ nějaký impulz, to si prostě z prstu nevycucáš. Cybe uvedl filmy jako příklad, ale těch jiných "stimulů" jak to nazval je celá řada.

 

Tak zahrádku nemáme, takže bych ležel doma, to se nestalo, přišlo to nějak samo, nebo mě to naučil brácha, popřípadě jsem to u něj viděl, už nevim co mě k tomu navedlo, ale vim co určitě né :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak zahrádku nemáme, takže bych ležel doma, to se nestalo, přišlo to nějak samo, nebo mě to naučil brácha, popřípadě jsem to u něj viděl, už nevim co mě k tomu navedlo, ale vim co určitě né :)

Ty jsi chytrý jako unixový systém. Pravděpodobně budeš výjimka, která potvrzuje pravidlo... Mě dokonce učili i jak jít na nočník a z tebe byl už od začátku armádní generál :mid_bow_arrow:

Promiň jestli jsem to přehnal, ale asi jsi můj příspěvek moc nečetl.

Uváděl jsem, že to odkoukáš od někoho a ty pak napíšeš, že jsi se to naučil od bráchy a přitom ve stejné větě řekneš, že to příšlo samo.

 

viz.

 

.....pozorování chování jiných lidí....

Edited by Cybe
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×