Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
falor

pomo ohladom Jeuties Blizzlike Repack rev 0.9

Recommended Posts

cauko.

Potreboval by som od vás poradiť. Totiž nedávno som si našiel strašne dobry repack volal sa Jeuties Blizzlike Repack rev 0.9. stránka: http://www.ac-web.org/forums/showthread.php?107225-Jeutie-s-Blizzlike-Repack-%283-3-5a%29. Strašne veľa som o ňom čítal. Aký je dobrý atď. ale ja sním mám stále problém. Keď si pustím ten ten "jeuites restarter" a kliknem na Start the World server. Vyhodí mi to tabuľku kde je písané "The program can´t start because MVSCP120.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem."

 

Na internete kde koľvek som proste hľadal tento súbor MVSCP120.dll. Zo stránky http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?msvcp120 som si to sťiahol. Uložil na to miesto kde by to mali byť a nahradil som ten pôvodný týmto stiahnutým. Skúsil som zopár krát reštartovať počítač no však nepomohlo.

 

Preto sa obraciam na vás s veľkou prosbou aby ste mi pomohli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kam přesně si to strčil?

 

ako co myslis? ak myslis ten dll subor tak: tento počítač/C/windows/system32

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj, ve složce to tedy máš tak "C:\Windows\System32"Tak teď musíš ještě udělat to, že si otevřeš přikazový řádek a zadáš tam následující přikaz : regsvr32 MVSCP120.dll

A je to ! :) Nebo stáhneš ten .dll soubor a hodíš ho tam, kde to potřebuješ. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×