Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
RybizCZ

Player_levelstats jak nastavit na 200lvl. ?

Recommended Posts

Zdravím mám prosbu už sem tu čet že jste todle řešili Player_levelstats aby byl nastaven na 200lvl . zkoušel jsem to podle vašich rad a stejně mi to vždy při nahrani do DB začalo hazet errory ... nevím vubec proč prosím nemate ještě někdo kopii Player_levelstats 200 lvl ? funkční ? nebo mám world.sql ze stareho MasterWowu a když sem se podival do tabulky player_levelstats tak tam byl max lvl 70 a a itemy a vše je nastavene na 200lvl tak bych to nechtěl měnit a ponechat to na 200lvl tak proto scháním player_levelstats na 200 lvl upravený .. :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

S tím by neměl být problém. Dyť jde jen o vkládání dat do tabulky, na tom nic složitého neni. Rozhodně né nic, co by mělo dělat potíže ;) horší už ale je sehnat ty řádky, které tam musíš vložit. Na to doporučuji napsat program, protože to je asi docela nudné dělat ručně. Kdyby byl problém, mohu ti s něčím takovým pomoct...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo ja uz jsem tabulku vyplnil na 200lvl a bez problemu a pak mi poradili doplnit tabulku player_classstat tam jsem taky nastavil levly na 200lvl a pak jsem v revizi nastavil start lvl 200 a max lvl 200 a hodi mi to max lvl 100 a ani nejde dal exp prosim co mi tam jeste chybi aby mi to slo?? Diky za odpoved.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já se v těch tabulkách už moc neorientuju.. Ale tvůj přístup se mi moc nelíbí - ty chceš pomoct, tak ty si zažádej o kontakt, nebo lépe popiš tvůj problém, ale nikdo tady si tě nezačne přidávat, aby ti pomohl. Start level 200, protože chceš udělat instant? Pokud chceš instant mělo by ti stačit vložit do tý tabulky player_levelstats jenom ten dvoustý level.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problém nebude v databázi, ale nejspíš v core. Jestli tě to limituje na maximální level 100, tak to je výchozí hodnota maximální možné úrovně v OregonCore. Jestli to chceš upravit, musíš upravit soubory DBCEnums.h a DBCStructure.h a to následovně.

DBCEnums.h

Najdi

#define MAX_LEVEL	100

a uprav na

#define MAX_LEVEL	200

DBCStructure.h

Najdi

#define GT_MAX_LEVEL	100

a uprav na

#define GT_MAX_LEVEL	200

 

Úprava DBCStructure.h možná nebude nutná, ale přišla mi nějak logická.

Jinak je tu na to i na fóru návod, když s člověk dobře rozhlédne (viz. http://www.wowresour...showtopic=17260)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×