Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Aratan

Warhammer Online

Recommended Posts

To právě nvm, ale taky mě to dost zajímá, ale také zvhledem k tomu, že by to měla být konkurence WoWka, tak by to mohlo trochu levnější. :teehee:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warhammer online je ptákovina.. už jen ten trapnej Trailer... jak tam ten ork letí a netrefí se a rozplácne se o hradby... fakt ... TFUJ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslíš toho goblina, který využívá jejich oblíbenou taktiku, tj nechat se vystřelovat z katapultu se š[cenzurováno]tou helmou na hlavě a za šíleného smíchu drtit mozkovny nepřátel? (taktika dobrá, ale nevýhodou je velká spotřeba střel ;) ).

 

Warhammer mám ráda, ale jen v knižní formě.

 

edit: ne každá š p i c a je [cenzurováno] ;)

Edited by axxxa

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ja uz se na tuhle hru silene tesim, nejen ze mam knizky WH:FB ale mam i WH40K + hry a sam hraju predlohu pro vsechno kterou je deskovka ktera se hraje s miniaturama takze proste a jednoduse at uz to tu konecne je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na betě se platí 600,- měsíčně !!! !!! !!!

Tqakže si mylsim že to bude jak WoW a navíc je to docela hnusný... Až vyjde WotLK oficiálně tak Warhammer zkoná... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

600,-Kč měsíčně? Beta je zadarmo a hra se bude platít jako každá jiná až vyjde. Běž si šířit svý bludy jinám.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já už se na to těším, zatím jsem si to neobjednal, ale až to vyjde, hned si to koupím/stáhnu :). WotLK to určitě nezkoná, protože to bude naprosto jiná hra.

Edited by Bufffer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Předobjednal si to někdo? nebo má aspoň beta klíč? :)

 

Já mám předobjednáno, beta mi sice nedopadla, ale aspoň mám přístup do headstartu (i když klienta si stejně nestihnu stáhnout a budu to platit předplacenou kartou, která při headstartu samozřejmě nebude k dispozici.

 

ararara: Nejdřív jsi hru posoudil podle traileru. Mávl jsem nad tím rukou a neřešil jsem to. Ale lži o té hře tu prosím nešiř. Za betu se neplatí ani koruna, kde jsi to proboha vyhrabal? O zbytku tvých "proslovů" se ani nebudu zmiňovat. Vyjadřuj se zde prosím v mezích slušnosti a alespoň průměrné lidské inteligence

Edited by Aratan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kde sis to předobjednal? Chtěl jsem si dnes předobjednat, ale nemůžu najít žadný shop, který by mi dal headstart.

 

Pokud headstart nevyužiješ nechceš mi ho dát? Já už mám klienta staženýho, hraju s ním betu. Na základě ní jsem se rozhodl, že to koupím.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uz se to da koupit i hrat :) ODEDNESKA :)

 

GL HF :)

 

EDIT: jen pres net...v obchodech az ve ctvrtek ...

Edited by Zbabelec

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uz se to da koupit i hrat :) ODEDNESKA :)

 

GL HF :)

 

EDIT: jen pres net...v obchodech az ve ctvrtek ...

 

Já to nakonec objednával z game.co.uk, kde to s poštovným vyšlo na 903,- Kč.

 

 

 

Tak co? kde hrajete? :) Já hraju na Eltharion a zatím rank 12 - Squig Herder =)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

newite jestli je neco jako free server ? kde nemusim predobjednavat kartu na 60dni za 650,-

mam originalku ale free doba je fuc a nechci za to davat taky prachy...klidne stahnu nejakou tu betu...:D

 

OO sry ale tu betu ne to je katastrofa takze pls neznate nejaky free nebo neco takeho pls ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
newite jestli je neco jako free server ? kde nemusim predobjednavat kartu na 60dni za 650,-

mam originalku ale free doba je fuc a nechci za to davat taky prachy...klidne stahnu nejakou tu betu...:D

 

OO sry ale tu betu ne to je katastrofa takze pls neznate nejaky free nebo neco takeho pls ?

 

Nevím jestli mluvíme o stejné hře, ale pokud máš originálku, tak máš měsíc zdarma, což máš ještě dost času, když hra byla spuštěna 18.řijna a mluvíš o běte, která byla katastrofa? Open beta byla téměř stejná jako teď live. Vyšel pouze jeden patch, který hru o malinko vylepšil. Každopádně když si byl v betě, tak bys měl mít jako bonus k tomu měsíci zdarma ještě 7dní.

 

Ve zkratce - free servery nejsou. Hraj na oficiálním serveru a plať...

Share this post


Link to post
Share on other sites

TAky bych se do toho dal :) .... Myslim ze to vypada skvele co ty sneakere rekni mi jake to je jestli je to dobre ani nevaham ...Kdyztak bych sel na stejny server jak ty

Share this post


Link to post
Share on other sites
TAky bych se do toho dal :) .... Myslim ze to vypada skvele co ty sneakere rekni mi jake to je jestli je to dobre ani nevaham ...Kdyztak bych sel na stejny server jak ty

 

Špatné to není, dá se říct, že je to dost podobné WoW, ale jsou tam věci, které WoW zatím nemá. např. Public Questy, hromada pvp zón, Tome of Knownledge. Hra je spíš orientována na PVP než PVE. S PVP se tam člověk setkává už od prvního levelu a má možnost jít do scenarii. Na dalších levelech a dalších mapách jsou už bitvy o zóny a vypadá to jak bitevní zóna. Svět se hybe, NPC pořád někam běhají apod. zatím jsem nenašel žádnou lokaci jako ve WoW, kde by byly jen pláně.

 

To jestli by tě hra bavila to těžké říct, ale určitou skupinu lidi si asi najde, ale o WoW trhač se nekoná i když mě to baví víc než WoW (zatím).

 

 

Jinak pokud bys chtěl hrát na stejném serveru jako já, tak já hraju na Eltharion v gildě Runeblade of Darkness jako Squig Herder - Ruby - zatím 13 rank (označení pro úrovně ve WARovi).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hru můžeš koupit u nás za 1099,- Kč nebo objednat jako já z Anglie, kde jsem plati 30 liber. V základní krabici máš jeden měsíc v ceně. Měsíční poplatky jsou stejné jako u WoW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak uběhly 3 roky od tý doby co se tu o tom bavíte... zkusil jsem si dneska trial... lidi řeknu vám to je blbost jak něco!

 

Takže založil jsem si postavu, vytváření postavy, mno omezení je jako u wow, moc na výběr nemáte... tím myslím vzhled vaší postavy....

Založil jsem si Chaos - female zealot... mno až na to že ta ženská vypadala jako chlap nevím ;) nemít kozy nepoznáte to = )) uvítací trailer se marně snaží napodobit WoW, dabing toho traileru se mi nelíbí... divný hlas... ok jsem ve hře... nastavuju grafiku na max... vypadá o něco malo lépe jak WoW, jsou obrovské lagy... (pokud vím trial běží na ofiku stejně jako kde hrajou všichni ostatní) talže to vypadá že jim to moc nestíhá... vezmu pár q, vše ok, ok procházim branou, otevřela se hezky, sou na řadě zombíci... zombík ke mě bez známky pohybu doslidoval, já slidoval s ním takže sem se vlastně nehejbal a klouzal se po zemi... po chvilce to bylo zase OK.

Když kouzlim, často se zapomene udělat jakýkoliv efekt z kouzla... nebo se neozve zvuk... u NPC zase když do mě útočí někdy zapomenou seknout, takže to vypadá divně... udělám quest, odevzdám, žádný zvuk nic... nic co by vás potěšilo ;) ... tak dělám další Q, v tu Level up 2, žádnej efekt ani zvuk se neobjevil, to se mi moc nelíbí...

 

Musím říct že WAR je tu už dost dlouho, a vypadá to jako by to byla nějaká beta verze hry, na které je ještě dost práce...

 

Osobně musím říct že se mi to moc nelíbí, hraji ji teprve pár minut, ale tydle vynechávky mě odradili hrát dál... :-( zdá se mi to prostě jako nepovedená hra... to už je lépe propracované třeba Perfect World, Archlord, 4story... a ještě za to chtějí platit .. :-/

Edited by nEcr(o_V)isiOn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×