Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Scalepeel

Ako nainštalovať Ludmillu (Kobold Server Lite)

Recommended Posts

1. mohol by sem niekto plz dat link na tie SQL? tie ktore su hore nefunguju dik ;)

2. a este daj sem na download setky tie subory ale uz upravene plz :) aby som to len nahradil :D nvm asi mam niekde chyby

Share this post


Link to post
Share on other sites

pls nemoh by mi sem nekdo dat odkazi na naky ty veci jako je mysql ci jak:D a taky me nefunguje ten odkaz na ty instalacni soubory serveru jak je tam to heslo ILoveKobolt :D:D:D:D moh by mi sem nekdo dat tyhle vecicky?:)

 

 

sry mozna vypadam jak lama:D ale server zkousim delat poprvi:D :whistling::whistling:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak už jsem si poradil, ale potřebuju prosím tu část SQL Databázy - kobold.sql upravená, mangos_converted databáza so spawnami.....prosím o upload :unsure::(

Share this post


Link to post
Share on other sites

to jsem si stahnul, ale je to jenom čisté emu ne? To co jsem myslel já mám být asi "soubor" s naspawnovanýmy potvoramy a mapami??...já se v tom nevyznám...proto jsem to chtěl podle tohodle návodu a nemužu, protože mi chybý tenhle soubor. Berte ohled na to, že jsem lama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je normalne aby mi to uz 25 min robilo databazu . . a este to stale neskoncilo :(((

 

EDIT : Ty kokso uz 35 min :(

Edited by TikyConte

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam problem ten ze nemuzu stahnout soubory SQL potrebne k vytvoreni databaze ludmily kobold.sql a mangos_converted.sql . mohl by mi ji nekdo poslat na ICQ:276311497 dekuji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je normalne aby mi to uz 25 min robilo databazu . . a este to stale neskoncilo :(((

 

EDIT : Ty kokso uz 35 min :(

jj i dlhsie, preto som vam v topice Kobold Lite V2 - nova ludmila V2 vycapil moje kompletne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muze mi nekdo poradit jak mam nastavit configy a worldserver_list/realm_list kdyz pouzivam DNS darkstar-wow.dydns.info a ne klasicky IP? (Mam ADSL router a proto musim pouzivat DNS presmerovani)

Share this post


Link to post
Share on other sites

v db tabulka realm_list si napises darkstar-wow.dydns.info

replace `realm_list` VALUES (1,'darkstar-wow','darkstar-wow.dydns.info',3725,1,0,0,1);

 

 

LoginServerListenIp = 0.0.0.0

RealmServerListenIp = 0.0.0.0

WorldServerListenIp = 127.0.0.1

 

v db tabulka worldserver_list si napises 127.0.0.1

replace INTO `worldserver_list` VALUES ('127.0.0.1', '4200', '0');

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pls help... server se spusti v poho a kdyz se chci lognout de connecting, authentication, hendsaking a pak skoci unnable to connect co s tim sem zoufalej...

 

 

 

 

Pls kolik lidi bych na tomto netu utahl : Rychlost připojení k internetu: 1,547 Mbit/s

Rychlost stahování dat: 198 kByte/s

Rychlost odezvy (ping): min 38,045 ms

max 207,581 ms

Ø 84,324 ms

 

 

P.S.: je to dobry na wifi???

 

Edited by SpeakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

hey lidi pls pls poslete mi nekdo tu databazi me to nejde stahnout a kdyz zkousim lognout se do hry pise me to ze tam nemam zadny realm nevite co s tim????? a pls pls poslete mi to

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×