Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Scalepeel

Ako nainštalovať Ludmillu (Kobold Server Lite)

Recommended Posts

v realmliste v hre musis uviest meno pc kde sa pripajas, meno pc napr. jan alebo ip adresu

 

no a to pojde za predpokladu ze mas v db v realmliste uvedene tiez meno pc na ktore sa pripajas

 

uz to bolo hore ...

 

replace `realm_list` VALUES (1,'tvoje meno realmu','ip ci dns adresa pc kde mas server',3725,1,0,0,1);

 

a v hre tiez musis dat cosi ako

set realmlist (ip ci dns adresa pc kde mas server)

 

v pripade ze mas pc menom jan

set realmlist jan

 

a do db nakrmis tieto udaje

replace `realm_list` VALUES (1,'januv wow servr','jan',3725,1,0,0,1);

 

Edited by robby

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam taky mensi problem pouzivam repack LDT V2 Beta1 a ked pouzijem sinister strike u rogua obrati mi cely world server a startuje odznova mozete mi pls poradit v com bude problem? s MySql este len zacinam tak neviem ci mam tam hladat chybu ale to bude v dbc suboroch?diky za odpoved

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam taky mensi problem pouzivam repack LDT V2 Beta1 a ked pouzijem sinister strike u rogua obrati mi cely world server a startuje odznova mozete mi pls poradit v com bude problem? s MySql este len zacinam tak neviem ci mam tam hladat chybu ale to bude v dbc suboroch?diky za odpoved

sinister strike si najdi v suboroch *.py

 

tam kde je definovany na load ho odstran, je to par riadkov cely blok

 

Udelal jsem vsechno podle tvyho navodu ale nefunguje to, vsechno v pohode nabehne ale pokud se nekdo chce pripojit tak se to zacykli u vyberu realmu :o

 

 

a do db nakrmis tieto udaje

replace `realm_list` VALUES (1,'januv wow servr','jan',3725,1,0,0,1);

 

ty si tam daj cosi ine miesto JAN

 

ale jedna z tych nul prepisuje hodnotu 3 ktora hovori o ofline

 

takze bud si zmen toto a vykonaj skript alebo rucne kukni do`realm_list` a kuknes na kolonku stav kde asi mas cislo 3 a to prepises na 0

 

 

ale toto nieje nutne robit pokial spustas v tomto poradi

ls

rs

ws

lebo rs asi do 2 minut sam prepise udaj 3 na 0 v databaze

 

ale rucnym editovanim to urychlis

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Me to najizdi tak dam sucess pak dam united states pak klinu tam na cosi pak me to napise cosi s accept a cancel dam accept pak me to napise login in to game server hodi realm a furt dokola :(

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

presiel som si kazdy jeden script a nikde som nenasiel ani len zmienku o sinister strike cize ak by si mi mohol napisat konkretne ktory subor pripadne skusim tvoj repack ak dovolis ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pixel az tu budes napis mi pls na icq 303-543-025

 

 

potreboval bych abys me poslal ty tvoje dbc jak se to melo extrahovat bo co

 

 

nebo mi to pls nekdo poslete

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jupiiiiiiiii konecne sem to rozjel ale nejde mi vytvorit postava vyberu si postavu dam meno pak dam accept napise to cosi pak me tam naskoci ten panel a nic tam neni

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

presiel som si kazdy jeden script a nikde som nenasiel ani len zmienku o sinister strike cize ak by si mi mohol napisat konkretne ktory subor pripadne skusim tvoj repack ak dovolis ?

neviem z hlavy pouzivam wincomander

das search a vyplnis do text policka sinister

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe robby taky lamak nesom :whistling: ale uvidim zajtra co poriesim lebo sa chystam prezriet do poslednej kosticky cely emulator

Share this post


Link to post
Share on other sites

muze my sem nekdo dat pls odkazi na ty veci potrbny na vytvorei tohodle serveru podle tohodle navodu bych to snad zvladnul:) zkousel sem udelat tu v2 ale porad mi to hazi errory ze se to nemuze pripojit k databasi mysql :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

citaj pozorne, moja v2ka je hotova tam nic nemusis udelat jenom konfig a start, ked ti nejde sql server a start.bat si spustil , tak mas dake problemy...

- zasvineny windows

- bezi ti skype a pod (napr. ludia mali problemy pri riadnej instalacii mysql a skype museli vypnut)

- bezia ti ine divne programy

- mas firewal co ti zablokuje i localhost na sql porte

 

jednoducho povedne na neposkodeny ci cisto naistalovany vindows ked si rozbalis moj sql server, netreba ho instalovat iba spustit cez start.nat, ak ti toto nejde musis povypinat secky beziace programy co niesu sucastou windows a bezia hned po starte

 

inak podla vsetkeho pixel a iny v pohode ten sql server spustaju, nech sa ti vyjadria tiez

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja som ho este nepustal lebo mam doma instalnuty Sql na LDT v2 ale v sobotu ho ideme skusit sputit na serveri na mensi test popri sucastnom emule a ako som tak pozeral v tom packu tak tam neni nic preco by to nemalo ist, proste iba spustis urcene subory a fachas. k pripadnym problemom a rieseniam sa vyjadrim az neskor po teste a Eledor navod tu uz mas a radim ty ak sa nevyznas v Sql tak origos Kobolda ani neskusaj daj si poradit a skus robbyho repack to mas uplne jednoduche.

Share this post


Link to post
Share on other sites

takze dnes po mensom teste mozem povedat ze Robbyho repack sa spusta uplne jednucho aj nabehuje bez problemov samozrejme neratam db GO ale ta je vsade dosrata krasen sa spustil akurat som musel rucne prepisat status v realme bo mi pisalo offline ale to neni taky vazny problem a potom mi islo ako po masle nalogovalo krasne a hralo sa taze ak vam nieco nejde robite daco fest na .... :D co sa tyka funkcnosti k tomu zatial nejdem pisat bo test bol len kratky a momentalne strasne malo casu nato taze to popisem neskor

Share this post


Link to post
Share on other sites

takze dnes po mensom teste mozem povedat ze Robbyho repack sa spusta uplne jednucho aj nabehuje bez problemov samozrejme neratam db GO ale ta je vsade dosrata krasen sa spustil akurat som musel rucne prepisat status v realme bo mi pisalo offline ale to neni taky vazny problem a potom mi islo ako po masle nalogovalo krasne a hralo sa taze ak vam nieco nejde robite daco fest na .... :D co sa tyka funkcnosti k tomu zatial nejdem pisat bo test bol len kratky a momentalne strasne malo casu nato taze to popisem neskor

no hura uz som si myslel ze som v pomocnej skole :nw2_guitar: ten repack som sem dal aby sa ludia nevypytovali a docielil som opak, hoci nechapem preco

 

ak sa to spusta ls,rs,ws tak behom par min by to malo dat online do realm listu, ak niekto nechce cakat prepise rychlo sam

 

k obsahu db sa zbytocne vyjadrovat, ale do existujuceho beziaceho servra cosi importovat sa da vzdy az na to ze su caste problemy pri tom, rozne cudzie exportovane sql sposobia ze vam napise "mysql die"

Share this post


Link to post
Share on other sites

no stou db to je horror bez urazky a je to dost zabugovane zatial :( len dufam ze sa to coskoro vylepsi aspon tie naj bugy

Share this post


Link to post
Share on other sites

no stou db to je horror bez urazky a je to dost zabugovane zatial :( len dufam ze sa to coskoro vylepsi aspon tie naj bugy

hehe ved si stiahni lepsiu ak najdes a nezabudni nam sem dat link, diki

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm co sa tyka tej db mobovia maju konstantny utok tym mysli jeden ze mod dava stale rovnaky dmg looti su dost biedne ale to sa da upravit a mam dotaz ci sa niako neda opravit combat mode? ale asi nie ze bo to je v jadre :( a dalsia vec niak som nezaregistroval ci ide equip tak ak niedko to zbadal by mi mohol napisat bol by som povdacny

Share this post


Link to post
Share on other sites

dpc to asi dohromady nedam takze podrobne stahnul sem tamto co si dal na stranky pak sem to nekam rozbalil dal sem start.bat neco nabehlo naka stranka pak dam u toho serveru LS_Server_Alive a v tom okne naskoci- Could not connect to MySQL database at 127.0.0.1.Can´t connect to MySQL server on 127.0.0.1

 

Cannot connect to MySQL

 

Stoped

 

-a pak se resetne server a jede to od zacatku rikam si ze je to mozna tim ze sem po tom rozbaleni nic nemenil ale fakt nevim co bych tam mel zmenit v tomhle se prozatim vubec nevyznam server sem este nikdy nedelal a ani sem se nikoho neptal jak to udelat delam akorat co je v tom navodu ale proste mi to porad pise tamto-jednou nevim jak to tohle neukazalo a jelo to dal a pak to hazelo zas jiny errory :unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure: PLS HELP ten kdo to nahodil pls co presne mam zmenit,kde to najdu a jak to zmenit cic co mam udelat :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol ja vypnul icq a zkusil sem to a ono to najenou zacalo najizdet:D ale par problemku za prvi ten server se mi nak zazracne pojmenoval podle toho kde sem hral na posled a jel na ludmillu:D a pak pri tom poslednim startu mi to nekde v pulce ukazuje warning ze je neco z DB mno...ted se mi ukazuje ze je offline tak cekam az se prepne na on line jak si rikal jestli pude pls poradte jak nastavit svoji ip jako realm a zmenit meno serveru :D:nw2_guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol polovinu uz sem pochopil hlavne ze mam delat ty zmeny v tom programu:D ale este pls helpnete mi nekdo jak v tom pracovat aspon abych nahodil server na on mam porad off:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×