Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Scalepeel

Ako nainštalovať Ludmillu (Kobold Server Lite)

Recommended Posts

server uz jede!:D ale pls robby nebo nekdo potrebuju este pomoc za prvy potrbuju vytvorit acc kdyz to chci udelat v tom account manager tak se pripojim na databasi wow_server a pak udelam acc dam create a ukaze mi to-21S01 Column count doesnt match value count at row 1-pls jak mam teda vytvorit dalsi acc????

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm dalsie bugy ktore by bolo fajn fixnut ale v mojich silach to zatial neni :(

 

vacsina Q nefunguje dalej dost vela zasadnych spellov nefunguje profesion traineri ucia zadarmo daktore spelli ucia na moc nizkom lvl a samozrejme stale ten combat mode :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol ja vypnul icq a zkusil sem to a ono to najenou zacalo najizdet:D ale par problemku za prvi ten server se mi nak zazracne pojmenoval podle toho kde sem hral na posled a jel na ludmillu:D a pak pri tom poslednim startu mi to nekde v pulce ukazuje warning ze je neco z DB mno...ted se mi ukazuje ze je offline tak cekam az se prepne na on line jak si rikal jestli pude pls poradte jak nastavit svoji ip jako realm a zmenit meno serveru :D:nw2_guitar:

no vypnut secky sracky programy (icq, skype, ...) som uz spominal asi pred tyzdnom, citaj spat, to tazko radit ked niekto prvotne rady nevykona neposluchne, prostepri akychkolvek problemoch vypni secko co neexistuje po cistej instalacke windoze

 

hmm co sa tyka tej db mobovia maju konstantny utok tym mysli jeden ze mod dava stale rovnaky dmg looti su dost biedne ale to sa da upravit a mam dotaz ci sa niako neda opravit combat mode? ale asi nie ze bo to je v jadre :( a dalsia vec niak som nezaregistroval ci ide equip tak ak niedko to zbadal by mi mohol napisat bol by som povdacny

ako som spominal budem rad ak sem das link na daleko lepsiu db, vdaka vopred

 

jo prave ta frajerina je ze veci on equip IDUUUUUU :mid_bow_arrow:

 

moc pls jak mam nastavit ten realm porad mi to pri zmene realmu pise acc locked-pls pls pls potrebuju na tuhle ip 10.115.153.1 realm :unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure:

otvor si myphpadmin a skontroluj obsah tabulky banlist

 

ale ako som uz povedal acc admin/admin tam by mal byt alebo kukni tbulku acconts a pridaj novy record a vypln meno heslo a v polozke level (gmlevel) ci ako sa vola das 3

 

moc pls jak mam nastavit ten realm porad mi to pri zmene realmu pise acc locked-pls pls pls potrebuju na tuhle ip 10.115.153.1 realm :unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure:

na toto uz ti neodpoviem lebo som to uvadxzal pretym tak citaj spat a vypln si co treba

Edited by robby

Share this post


Link to post
Share on other sites

takze co sa tyka equipu je to vcelku bug bo pretoze ked na dakom sete proklad bloodfang set pri celom sete ma davat sancu na hit 287-319 dmg a heal za 50 hp samozrejme iba sancu ale tu to dava 3x za sekundu a tym padom zabija vsetko coho sa dotkne :(

 

a Eledor pre tvoje info mas neverejnu ip adresu takze nikdo iny a ku tebe nanapoji. Veskere ip adresy co sa zacinaju 192 abelo 10 su neverejne teda velka vacsina a zadavas ju v tabulke realm_list.

 

a este mensia otazocka nema dakdo dake veci pripadne link na strukturu databazy az na uroven vztahu stlpca na inu tabulku??? dost surne to potrebujem :(

Edited by Pixel

Share this post


Link to post
Share on other sites

no pokial sa maju pripajat zvoka sa tam dava vonkajsia ip alebo dns meno do tabulky realm list ale to som uz tiez pisal

 

jedine to z vonka bude fungovat pokial na danu miestnu ip 10.x.x.x na firewale v routeri sa prepustia porty 3724, 3725

Share this post


Link to post
Share on other sites

takze to ze se nekdo pripojit muze a nekdo ne je tou moji ip??????a pls de to nak nastavit aby to slo? :unsure::unsure::unsure: :unsure:zkusim hamachi

Edited by Eledor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Robby mohol by si mi pls napisat tvoje icq ak pouzivas na PM bo mam otazok a hlavne by som potreboval poradit s umiestnenim daktorych veci

Share this post


Link to post
Share on other sites

takze to ze se nekdo pripojit muze a nekdo ne je tou moji ip??????a pls de to nak nastavit aby to slo? :unsure::unsure::unsure: :unsure:zkusim hamachi

jasne pre ludi co nerozumeju problematke frewalu alebo nemaju k nemu pristup je hamachi dobre riesenie

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

chlapci inak secko dobre k vianocam,

 

pokial nemate zakladne znalosti o sql serveri a klientoch tazko nieco vysvetlovat, v navode na kobold1 mate ale strucny popis ako sa cosi rozbehava a importuje, bud si vezmete vedomosti odtial alebo ziskate inde

 

v topice o kobolde2 som dal linky, bud pouzijes to co tam najdes alebo si najdes sam cosi (inak tu nemam milion sprav takze podla uzivatela ak das search najdes tiez rychlo spravy odo mna)

 

mimo toho seckeho som tam dal moje instalacky servera na wow a servera sql ak ich na zaciatok pouzijete to staci a potom ak vam to bezi tak si skumajte mente mazte updatujte ...

Edited by robby

Share this post


Link to post
Share on other sites

Caute lidi neco jsem zaslachl a moc mi to nejak neda spat abych se na to nezeptal jeden znamy mojemu kamosovi rikal ze uz ma plnou veri Ludmilly a ja nevim cemu mam verit pls nevite o necem? :whistling: dekuji predem za odpoved

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mno jelikoz bych potreboval kvuli ludmile Mysql databazy a ten navicat, tak bych chtel poprsit, zda by nekdo nemohl obnovit nebo sem dat nove linky na tyto programy, jelikoz ty puvni jiz nefunguji. Dekuji predem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ty si bud pomaly ci hlupy ci ako ???

 

stiahnem repack najdem potrebne subory, dam tam kde chybaju a bezim

 

omg, preboha radsej tu budes tyzden vypisovat nekolko dni ako 20 minut stahovat a zobrat si z toho co treba ze ???

Edited by robby

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×