Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Nalfy

Čeština do IPB

Recommended Posts

Nemáte někdo pls použitelnou češtinu do tohoto fóra?Stáhl jsem jednu,co sem našel,ale místo všech písmenek s diakritikou tam jsou nějaké šílené znaky a nechce se mi to celé přepisovat.Díky...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadnou cestinu nepotrebujes to forku bezi uplne normalne to mas spis neco s kompem (me to de i na Winech98)

 

OMG asi nejsu blbý a vidím,že ju tam potřebuju,když tam žádná není a ta,co sem stáhl stojí za *****

 

Já nemluvím o funkčnosti fóra,já mluvím o tom,že nechci,aby to fórum nebylo anglicky,jestlis to špatně pochopil... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba, ale nebude v jazykovém modulu, ale v uživateli.

 

Jak to myslíš,v uživateli? Myslíš,že to dělá jenom na mém účtu,nebo jak?

 

a kde si to stahl???

 

Vím,že to bylo nějaké VEG fórum,nebo tak něco,ale link musím pohledat....

Share this post


Link to post
Share on other sites

To opravdu si, ale to neomlouvá. Chytrý člověk by zjistil co jsem to vlastně napsal, a že jsem toho nenapsal moc.

 

Samozřejmě, že člověk nemůže znat vše, ale když už se mu dostane odpovědi tak tu odpověď použije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak sorry no,ted sem dosel domu z prace,delam cely tyden dvanactky a uz mi z toho jebe..... Kdybys mi poradil,co s tim,byl bych ti vdecny....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano,dobře....sem na toto uplný blbec,jestli mas radost,ze sem to priznal,tak bys mi to pls mohl vysvetlit...."trochu vic pro blbce?" :D Vím co je charset,ale prostě nevím,co s tim mam dělat....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pěkné fórum,kde vám poradí....nejdřív z vás udělají blbce a pak na to stejně nemají čas,aby vám poradili... :D:D Říkalo mi to sice hodně lidí,ať se tady neptám,že to nemá cenu,ale doufal jsem,že teda budete ochotni.... mno vydím,že zase jsem se zmýlil....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rady se vám dostalo a přiručku jak po kroku to udělat to nečekejte. Mě jde jen o jedno, abyste taky projevil trochu iniciatívy. Kdybyste tu začal rozebírat co jste vše zkoušel apod. tak možná, ale vám se vyloženě nechce. Jinak zkuste to na oficiálním fóru.

 

Mimo jiné toto fórum je zaměřeno na WoW a nikoliv na IPB a problémy s nimy spojeným.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rady se vám dostalo a přiručku jak po kroku to udělat to nečekejte. Mě jde jen o jedno, abyste taky projevil trochu iniciatívy. Kdybyste tu začal rozebírat co jste vše zkoušel apod. tak možná, ale vám se vyloženě nechce. Jinak zkuste to na oficiálním fóru.

 

Mimo jiné toto fórum je zaměřeno na WoW a nikoliv na IPB a problémy s nimy spojeným.

 

Dalnariss - fórum > Ostatní > Fórum / Web > Čeština do IPB

 

Mno,něco na té sekci bude :P

 

Ok,rozeberu,co jsem zkusil.

Projel jsem celou Administraci fóra,ale bez úspěchu....

Na Googlu jsem hledal jak češtinu,kterou jsem našel jenom jednu a to tu,co mám,tak i ten charset,ale pořád nevím,co s ním mám dělat,nebo kde to nastavit...

 

Ale i tak dík za ochotu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sekce Fórum / Web slouží ohledně problému tohoto fóra.

 

Jinak charset nastavujete v editaci skinu.

 

Nemáte zač.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sekce Fórum / Web slouží ohledně problému tohoto fóra.

 

Jinak charset nastavujete v editaci skinu.

 

Nemáte zač.

 

 

Díky moc,škoda,že to nešlo dřív.... :)

 

A škoda,že vypadlo MySQL na wz.cz :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jsem prohledal cely skin a nic jsem nenasel. :unsure: Nejsem zrovna nejlepsi kamarad s IPB, ale mam ho rad, tak prosim kdyby nekdo upresnil presne kde ten charset najdu, tak bych mu byl moc vdecny.

("Skin Set Key? (Optional)" to asi nebude co ? )

 

EDIT: Nasel jsem tohle:

Document character set

Enter the document character set for all HTML pages.

 

Neni to nahodou ono ? A co mam misto toho nastavit ? Pls, poradte nekdo.

 

EDIT2: Tak uz jsem to vyresil, byl to ten Document character set a zmenil jsem jen -1 za -2.

Edited by nalimleinad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahojte vše vím kde se nastavuje ale mám stále problém při zobrazování Háčku čárek atd.... skusil sem nastavit snad vsechny čísla :D 1-20

Ale stále to nejde mám IPB 2.3 A přímo češtinu na to ..

V základu mám napsáno :

iso-8859-1

 

Tak jestly by někdo věděl tak děkuji za případnou Odpověď

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stačí si otevřít zdroják tohohle fóra a uvidíš:

<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=utf-8" />

 

Takže pokud ti nebude fungovat ani iso-8859-1 ani iso-8859-2, tak použij utf-8

Edited by jimmy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ahojte vše vím kde se nastavuje ale mám stále problém při zobrazování Háčku čárek atd.... skusil sem nastavit snad vsechny čísla :D 1-20

Ale stále to nejde mám IPB 2.3 A přímo češtinu na to ..

V základu mám napsáno :

iso-8859-1

 

Tak jestly by někdo věděl tak děkuji za případnou Odpověď

 

SKus iso-8859-2 to je latin 2 tzn má i české znaky iso-8859-1 je latin 1 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×