Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
dvorak15

WoWp(WoW project)

Recommended Posts

No takze jde o nove emu ktere je teprve ve vyvoji..Zacali jsme pred dvouma mesicama...A uz neco mame..delame to ja a dalsi 3 lidi..Ja nejsem programator ja sem pouze leader..Ti ostatni sou schopni programatori..Dostal jsem se k nim tak ze jeden z nich je muj pribuzny a mel zname odkaz na nase ofic stranky: http://www.wowp.xf.cz/

Share this post


Link to post
Share on other sites
No takze jde o nove emu ktere je teprve ve vyvoji..Zacali jsme pred dvouma mesicama...A uz neco mame..delame to ja a dalsi 3 lidi..Ja nejsem programator ja sem pouze leader..Ti ostatni sou schopni programatori..Dostal jsem se k nim tak ze jeden z nich je muj pribuzny a mel zname odkaz na nase ofic stranky: http://www.wowp.xf.cz/

 

Bude to aj pro BC?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano bude...budeme se snazit to udrzovat na nejnovejsi verzi..jo a jak se muzete dočíst na našich stránkách tak hledáme programátory...A možná taky webmastera který by za web nechtěl peníze...který by to dělal zadarmo...Můj známý by nám web udělal ale jen za 2000 on to normálně dělá jen za peníze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momentalne mame zaklady programu diky kteremu emu pojede..Nebude to jednoduche..A budeme se snazit aby na PC kde to bude nemohlo jet nic jineho dokonce ani windows nebo linux..I kdyz tohle je zatim jen v planu...Elby(Hlavni programator) Chce ze začátku udělat něco jako třeba mangoš a pak teprve udělat něco jako nástavbu v podobě operačního systému.Ale jen příkazový řádek.Žádné grafické rozhraní..Nebo něco jak MS doss..A nebo prý to udělá na nějakém normálním linuxu z kterého se pokusí odstranit vše co není pro emu potřeba.Podávám sem jen informace které od něj vím..Já jen verbuju nové lidi a mam bujnou představivost :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takže už mi přišlo pár nabýdek kdo by chtěl dělat databázi.Ale uvědomte si že tento projekt je pouze v ranném stádiu a že na tvorbu databáze je ještě brzy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak mi posli pm nebo na maila [email protected] treba cast toho kodu jak to vypada, moc tomu neverim, takze do te doby nehodlam posilat money, jen z nich vytahni par radku a posli pm ci mail, pak uvidim, dikas

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechapu proc to delate.. v dnesni dobe sou dva hodne nadejne WoW servery... Kobold a MaNGOS. Takze vsici admini co sou zvykli na tyto projekty tak asi tezko budou prechazet na jiny. Ale GL.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ososbne si nemyslim ze investovat 2000Kc do placeneho webu je dulezite... prijde me to zbytecne. existuje spousta redakcnich systemu, ktere se daji lehce prizpusobit vasim potrebam. a urcite se da najit i nadsenec, ktery by to pro vas udelal...

jenom berte prosim navedomi ze pokud budete vychazet z MaNGOSe, ze se jedna o program licencovany GPL a je nutne releasovat i zdrojove kody bez jakehokoliv poplatku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechceme vychazet z mangose...Ale každopádně zatím nic neposílejte..Momentálně to nemá cenu...Mi řekl Elby že to mám udělat..Klidně již posílát můžete ale já myslím že nám na vychytáni pár chyb a posílení HW zatím těch 8000 stačí..Do začátku..A v případě že by projekt zkrachoval na nějaké nízké verzy tak bude založen server na existujícím emu...Z našeho testovacího PC což je celkem slušná konfigurace..A jak říkám serverovnu by nejspíše platil sponzor.Můj plán původně bylo udělat věci do mangose jako je event system a tomu podobne..Také upevnit stabilytu něco vychytat na funkčnosti a založit server...Ale Ebly chce udělat vlastní emu..Má ale moc velké plány..Podle mě něco udělá ale nebude to moc kvalitní..Podle mě nakonec skončíme u vývoje vychytávek pro mangos

Edited by dvorak15

Share this post


Link to post
Share on other sites

stejne myslim ze to dopadne tak ze na nakej novej emu se vykaslete a pojedete normalne pod mangosem jako vetsina free serveru. A pracchy co vam lidi poslou date na server. Btw. kvuli nakymu testovani event systemu nebo tak nepotrebujete naky delo pc..

 

btw. za jak dlouho ste nasbirali tech 8k ?

Edited by charlie

Share this post


Link to post
Share on other sites
stejne myslim ze to dopadne tak ze na nakej novej emu se vykaslete a pojedete normalne pod mangosem jako vetsina free serveru. A pracchy co vam lidi poslou date na server. Btw. kvuli nakymu testovani event systemu nebo tak nepotrebujete naky delo pc..

 

btw. za jak dlouho ste nasbirali tech 8k ?

No k tomu at jdeme spise do mangose nebo proste do jiz hotoveho open source emu je presvedcuji pořád..Podle mě je to lepší možnost..

 

edit: 8000 sme posbiraly za den..A bylo to tak ze kazdej z teamu dal 2000..Projekt je veřejný teprve ode dneška.Žádný hráč ještě nic neposlal

Edited by dvorak15

Share this post


Link to post
Share on other sites

dvorak15 v tom pripade hodne stesti, ale pochybuji ze to v par lidech od zakladu nekam dotahnete. Staci se podivat jak dlouho se soucastne emulatory vyvyjeli. A to vetsina z nich zacala na zdrojovem kodu neceho predchoziho..

Osobne si myslim ze vzit soucastny emu a pomoct mu je uzitecnejsi nez stravit mesice nad udelanim zakladnich casti emu.... Ale GL..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Schlédnutí?! Ach ta čeština. :P

 

EDIT: Jak se tak koukám na ten web, tak bez chyby není skoro žádná věta. gratz

EDIT 2: Chtěl jsem tím říci, že někomu, kdo akorát tahá prachy a neumí ani pořádně psát, budu důvěřovat asi tak stejně jako vysokému trpaslíkovi.

Edited by Aratan

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol 1k za emu :D to sem se dlouho nezasmal, at zije GNU/GPL MaNGOS, davejte aspon nejakou betu toho emu, jinak vma to nikdo nekoupi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

HEHE prvni uspech..Zatim mame misto EMu vir na odvareni PC:lol: Sme to pustily pod winem..a porad vyskakovali okna...postupne narustala zatez na Ram a procesor. pak neco blabflo z PC vysel kour a uz nejel :lol: program mame porad..ale asi prvni verze budeme testovat na 486...Jo a clante...Bavil sem se z Elbym a Farem s tim codem pro tebe..Ale ze prej si mas myslet co chces..ale nic ti neposle..fakt nevim no...

Share this post


Link to post
Share on other sites
HEHE prvni uspech..Zatim mame misto EMu vir na odvareni PC:lol: Sme to pustily pod winem..a porad vyskakovali okna...postupne narustala zatez na Ram a procesor. pak neco blabflo z PC vysel kour a uz nejel :lol: program mame porad..ale asi prvni verze budeme testovat na 486...Jo a clante...Bavil sem se z Elbym a Farem s tim codem pro tebe..Ale ze prej si mas myslet co chces..ale nic ti neposle..fakt nevim no...

 

staci klidne 20 radku i min, jen chci vedte ze v tom jedete, jelikoz s Ceckem umi tez, C++ tedy :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×