Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
sT@N

[Release] Ascent Win32 Compiles - Rev1056

Recommended Posts

jak často vychází nové revize pls?? a když už jsme u toho jak to jde na mexisu?? mate tam antix,ale s tím co jsem si diky tve revizi zkusil jsem poznal že to asi není žádná slast. Třeba server ihned spadl když jsem kliknul na vendora v bulwarku, a to není jediný vendor.

podobne jako u mangosu, a podobne tam jsou i chyby (se mi libi, jak se pomalu v kazde dalsi revizi omlouvaji za tu predchozi a upozornbuji, ze to jiz je ok :D :D)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ohladom tej kompilacie Antrixu nvm ci ste to uz vyriesili, ale je to uplne easy. Staci na to Visual Studio 03/05. V nom nacitat .sln subor (Pre 03 - AntrixVC71 pre 05 - AntrixVC80 v adresari win, takisto treba skompilovat skripty v adresari src/scripts). Dat build->Configuration Manager zmenit Debug na Release. A spustit F7 (Build->Build Solution). ;)

Edited by creative01

Share this post


Link to post
Share on other sites
No ohladom tej kompilacie Antrixu nvm ci ste to uz vyriesili, ale je to uplne easy. Staci na to Visual Studio 03/05. V nom nacitat .sln subor (Pre 03 - AntrixVC71 pre 05 - AntrixVC80). Dat build->Configuration Manager zmenit Debug na Release. A spustit F7 (Build->Build Solution). ;)

 

Fakt jo ? To jsem nevědel ... díky za radu ... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

jj neni to tak tezky horsi pro me bylo nainstalovat VS, mi to furt hazelo naky errory kvuli spyware, docela to trvalo nez sem zjistil kvuli cemu to je :P

Edited by ardemon

Share this post


Link to post
Share on other sites

uprawowal som .conf-y uz by to vsetko malo ist bez errorov!

 

updated rev259 + new database ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ta DB je celkem na cypa :ermm::pinch:

 

souhlasím je to prazdna DB bez vseho, 141 revize mela cca150MB a tahle ma pulku, tak to asi nebude to rpave růžové, není to je update te předchozí DB??

 

tak ne dival jsem se, prdlajz, je to pěkně na chuja, cele to smaze a nahodi sebe sama a ani data nezalohuje, tohle je system revizí na chuja, mohli taky místo drop table použít alter table a jen kritická data smazat.

Edited by Fingarfae

Share this post


Link to post
Share on other sites
uprawowal som .conf-y uz by to vsetko malo ist bez errorov!

 

updated rev259 + new database ;)

nechtělo by se ti sem hodit tu DB co mate na mexu?? i bych chtěl vidět jak to sacred upravil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam problem s tymto Dbckem, dycky kdyz to v Navicatu executnu, sekne se to na 85 pozadavcich. Co sem se dival na Cybeho screen, mel jich tam completed asi 1,2M...nevim kde je chyba...proste mi to zpracuje 85 pozadavku a pak uz dalsi nechodi...

Share this post


Link to post
Share on other sites
nechtělo by se ti sem hodit tu DB co mate na mexu?? i bych chtěl vidět jak to sacred upravil.

lolec sacred neuprawuje db .. iba gurundix a ja...

Share this post


Link to post
Share on other sites
lolec sacred neuprawuje db .. iba gurundix a ja...

tak to je maras a to tam hral take machry jak jsem se dostal na vaš server, a jak jsem mu řekl že nic neumí tak mi tam dal BAN. Tak sme se tomu s Bluem zasmali a sel jsem dělat admina na jiný server, jo chtěl jsem se zeptat jestli máte taky problém s tím že vám pada server když někdo klikne na nenastaveneho vendora. Ještě mne tak napadlo, že když ste teda opravovali DB tak proč se na mexu dělal whipe?? u nas se převedly postavy z 1.12ky na 2.0.12ku bez ztráty čehokoliv a na antrix taky mame converter. Jo to by mne taky zajímalo, jestli se na Mexu lidi jako nesmi opravovat, nebo nakupovat když to pada??

Edited by Fingarfae

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak to je maras a to tam hral take machry jak jsem se dostal na vaš server, a jak jsem mu řekl že nic neumí tak mi tam dal BAN. Tak sme se tomu s Bluem zasmali a sel jsem dělat admina na jiný server, jo chtěl jsem se zeptat jestli máte taky problém s tím že vám pada server když někdo klikne na nenastaveneho vendora. Ještě mne tak napadlo, že když ste teda opravovali DB tak proč se na mexu dělal whipe?? u nas se převedly postavy z 1.12ky na 2.0.12ku bez ztráty čehokoliv a na antrix taky mame converter. Jo to by mne taky zajímalo, jestli se na Mexu lidi jako nesmi opravovat, nebo nakupovat když to pada??

ze sacred nic neumi rozhodne neni pravda

u nenastavenyho vendora to hodi hlasku ze se ma nahlasit ale srvr rzhodne nepada ;)

a to s prechodama...to je pravda ze tam byl zbytecnej wipe, ale s xp ratem jakej tam je to jde docela v poho a lidi to maj hnedka naexpeny ;)

a s tim poslednim nechapu jak to myslis :) kdyz srvr pada tak nic delat nemuzes :D ale tak jak to asi myslis ty, muzes

Share this post


Link to post
Share on other sites
ze sacred nic neumi rozhodne neni pravda

u nenastavenyho vendora to hodi hlasku ze se ma nahlasit ale srvr rzhodne nepada ;)

a to s prechodama...to je pravda ze tam byl zbytecnej wipe, ale s xp ratem jakej tam je to jde docela v poho a lidi to maj hnedka naexpeny ;)

a s tim poslednim nechapu jak to myslis :) kdyz srvr pada tak nic delat nemuzes :D ale tak jak to asi myslis ty, muzes

no jde o to že když nemuže k vendorovi, tak krom toho že si nic nekoupiš, tak si taky nic neopravíš a za čas maš svou výbavu nakaši.

Share this post


Link to post
Share on other sites
no jde o to že když nemuže k vendorovi, tak krom toho že si nic nekoupiš, tak si taky nic neopravíš a za čas maš svou výbavu nakaši.

nevim, ale na mexu to urco jede ok :) vlastne neznam srvr kde by nejelo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

updatnute na rev425 .. sosajte ak chcete .. pridam zachvilu aj databazu ... rev som neaktualizoval preto, lebo bol stale problem s antrix.exe a inymi p*covinami.... uz je vsetko v poho :)

 

 

enjoy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×