Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Cybe

Notebook do 25000Kč s DPH

Recommended Posts

Tak, opět se na vás obracím s prosbou(minule kupoval otec) o doporučení nějakého momentálně nejlepšího notebooku v této cenové kategorii.Mám vyhlidnutý nějaký ASSUSY a HP, ale precejen bych se rad poradil(co za proc., ramku....). Jako nejlepší varianta mi přijde: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=44139

 

Děkuju za případné rady ;)

 

----------------------------------------------------------

Cybuv podcarnik:

Je normalni chodit s 4 holkama najednou? :-/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak, opět se na vás obracím s prosbou(minule kupoval otec) o doporučení nějakého momentálně nejlepšího notebooku v této cenové kategorii.Mám vyhlidnutý nějaký ASSUSY a HP, ale precejen bych se rad poradil(co za proc., ramku....). Jako nejlepší varianta mi přijde: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=44139

 

Děkuju za případné rady ;)

 

----------------------------------------------------------

Cybuv podcarnik:

Je normalni chodit s 4 holkama najednou? :-/

 

 

 

Moc peknej Notas Me by za tu cenu stacil POdle me Ber ho dokud je :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak, opět se na vás obracím s prosbou(minule kupoval otec) o doporučení nějakého momentálně nejlepšího notebooku v této cenové kategorii.Mám vyhlidnutý nějaký ASSUSY a HP, ale precejen bych se rad poradil(co za proc., ramku....). Jako nejlepší varianta mi přijde: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=44139

 

Děkuju za případné rady ;)

 

je take dobre vedet k cemu by mel slouzit a co v nem preferujes...zda na praci,hry...vykon,kvalita atd.

nejakou mensi osnovu vypsat co by mel splnovat(jestli teda chces kvalitnejsi radu od ostatnich)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jsou jenom spekulace. Kámoš má Acera skoro 3 roky a nemůže si ho vynachválit. Takovéhle informace je nejlepší si zjišťovat od nezávislých lidí.

Share this post


Link to post
Share on other sites
je take dobre vedet k cemu by mel slouzit a co v nem preferujes...zda na praci,hry...vykon,kvalita atd.

nejakou mensi osnovu vypsat co by mel splnovat(jestli teda chces kvalitnejsi radu od ostatnich)

 

samozrejme je pro me smerodatna kvalita a pc by mel byt spise na praci, ale nepopiram, ze si budu nekdy potrebovat zaparit ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Notebook za 25k seženeš na docela slušné úrovni, ale musím říct, že jsem také od přátel slýchal, že Acer raději ne, těžko říct ... Někdo je s ním spokojen, někdo ne. Já osobně bych šel asi do HP. A vybral bych si nějakou HW konfiguraci podle toho, co na něm budu chtít provozovat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ak by som si mal vybrat z tych dvoch tak urcite tento: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=44139 . Sam mam doma skoro rovnaky Asus akurat miesto C2D mam TurionX2. Mam ho od decembra a zatial som s nim nemal ziadne problemy. Aj co sa tyka vykonu nemam problem, idu nanom aj najnovsie hry napr. Dark Messiah, Infernal...atd.. vydrz baterky je tiez v poho...no a kedze ma C2D tak urcite by som ho bral. Ja som kupil Turion hlavne kvoli cene. A co sa tyka Acera ten by som urcite nebral. Nic v zlom ale predtym ako som isiel kupovat NB...som presiel plno diskusnych for, a stranok a na Acer bolo vsade vela staznosti, ci uz problemy s reklamaciou alebo pukliny okolo displaya, prasknute panty atd.... no ale to je len moj nazor ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobně bych si vybíral mezi:

- http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=44827 (dobrý poměr mezi grafickým výkonem s výkonem CPU)

- http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=42778 (tady x1600 rulezz, za tu cenu)

 

Nakonec jsem po procházení našel http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=40232b - tady bych si opravdu tech 1200 připlatil, za notebook o třídu výše to stojí.

Edited by kupkoid

Share this post


Link to post
Share on other sites
No ak planujes vyuzivat poriadne grafiku (hry, atd..) tak ta GF7600 si myslim ze sa oplati..co som niekde pozeral testy tak oproti 7300 je o dost lepsia.

Na hry bych bral výše zmiňovaného noťasa s turionem a ATI x1600, kdybych chtěl vyrovnaný výkon, tak C2D + 7600.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam takovy dotazek, jaky je rozdil mezi C2D a CD(tedy core duo)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doporučuju se kouknout na Aukro. Já si odtamtud asi před týdnem kupoval PC a když si vezmu, že jenom grafika by třeba na alze stála skoro půlku z toho, co stálo PC, musím říct, že to byla výhodná koupě.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Doporučuju se kouknout na Aukro. Já si odtamtud asi před týdnem kupoval PC a když si vezmu, že jenom grafika by třeba na alze stála skoro půlku z toho, co stálo PC, musím říct, že to byla výhodná koupě.

 

Ja potrebuju ale jistotu a zaruku, ja ten notas nemam pro srandu ale protoze ho potrebuju, nechci nakupovat starsi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikdy né Acer, je to trn mezi notebooky, kdo ho měl nebo má, tak nadával na něj po měsíci používání !!! (obzvláště v té "levnější" kategorii)

hodně známých a lidí co se zajímají o notebooky, tak si začínají oblibovat značky jako AMILO, nebo Fujitsu-Siemens (tady se pyšní i kvalitním servisem)

 

jinak prý tento notebook je dobrý, až na tu cenu a možná ta 12' http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid...120000000000DOX

Edited by ppp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mel chvili Acer Ferrari a byl jsem spokojenej :) Jen byl moc napadnej a nebyl zrovna legalne koupenej tak musel pryc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja mel chvili Acer Ferrari a byl jsem spokojenej :) Jen byl moc napadnej a nebyl zrovna legalne koupenej tak musel pryc :)

No ja mel trabant Acer a už nikdy více, teď jedu na Toshibe P100 - 387 a jsem spokojeny akorat za 25 000 by tam byla klavesnice, repraky a základní deska z toho mého :-)

 

Jinak k tvému dotazu myslím, že tento je dobrý http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=44139 navíc a susky šli dolu. Jinak ty Asusky měly vadné první serie ikdyž to už je myslím vyřešeno.

Co se dále týče těch reklamací tak nic nevydrží nic věčně. U nás ve firmě jeden v NB vyměnil desku 6x za dva roky a druhy jede na té jedné už dva roky a nic, a to měly oba stejný model i dodávku a jsou to HP oba. Určitě co sem slyšel tak bych nešel do Dellu a Aceru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak sem cetl ze to HP nejak piska, ne ze by mi nevyhovoval mluvici NB ale .... :D takze sem se rozhod pro toho assuse, tedka uz jen aby prisly prachy :-/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×