Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
kupkoid

[Staré téma] WSS partnerský program

Recommended Posts

Ok takže jak sem slíbil tak taky plním zde jsou nová pravidla.

(Je možné že se budou malinko měnit, protože se nikdo z moderátorů nevyjádřil k mému návrhu)

 

+Nová pravidla

-Minimální počet hráčů 100.

-Server musí fungovat alespoň 1 rok.

-Server nesmí běžet na Hamachi.

 

+ Ty co jsou doteď

1. Mít zaregistrovaný server na servery.wowresource.eu

2. Mít náš banner umístěn na dobře viditelném místě na svém webu

3. Mít na WSS 100% pravdivé údaje

 

Vše budu osobně kontrolovat :teehee:

 

EDIT: Zase promazány staré a nepravdivé údaje na WSS.

Edited by Wladass
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakmile uvidím někoho kdo má název serveru v seznamu typu -server- atd bude jeho server smazán bez upozornění.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opět pročištěno.

Od teď se budou mazat i servery,které mají nesprávné údaje v popisu serveru nebo nefunkční /špatný web.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nové pravidlo :

Pokud je na serveru/portálu více realmů, zadávejte pouze hl. název.

Ne že budu zase číst :

muj server blizzlike 2.4.3 
muj server fun 3.2.2a 
muj server high 3.3.2

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D si robíš prdel nie? buď rád že ho tam máš ešte za tú medzeru pre menom.

Odstránil som tú medzeru ak to spravíš znova ban

Edited by Jamira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslím že WSS by jsi zasloužilo trošinku zlepšit...

Například přidat novou tabulku ve které by bylo Druh serveru - Blizz, Instant Fun..

Znovějšit grafiku (abych neřekl zlepšit..)

 

mám i více nápadu samozřejně vše záleží na vás

Share this post


Link to post
Share on other sites

jo a také jsem si myslel že každý server který si chce dělat reklamu na WSS nebo WS, by mněli mít na webu váš banner..

tedy aspoň to tak taky bylo ne?

Edited by Deremi

Share this post


Link to post
Share on other sites

;) to tu píšeš úplne zbytočné takýto pokus tu už bol a bolo to označené ako konkurencia. Lepší systém existuje

ale nik nemal záujem :D takže asi toľko k tomuto

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrý den,

mám otázku proč byl náš server POSTERUS.CZ vyřazen z Doporučených serverů ? ..

Nijak jsme vaše podmínky neporušovali ani neporušili a přesto že zobrazuji dále reklamu (ikonka na webu) na Váš Server System .. Nikdo nebyl ani natolik profesionální aby mi napsal email či zprávu zde na fóru že je server posterus.cz vyřazen a z jakého důvodu.

 

Prosím o nějaké vyjádření děkuji.

 

Přeji hezký zbytek dne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrý den,

mám otázku proč byl náš server POSTERUS.CZ vyřazen z Doporučených serverů ? ..

Nijak jsme vaše podmínky neporušovali ani neporušili a přesto že zobrazuji dále reklamu (ikonka na webu) na Váš Server System .. Nikdo nebyl ani natolik profesionální aby mi napsal email či zprávu zde na fóru že je server posterus.cz vyřazen a z jakého důvodu.

 

Prosím o nějaké vyjádření děkuji.

 

Přeji hezký zbytek dne.

 

 

Znovu se připomínám předem děkuji za odpoved ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krásný den všem, žádám o prozkoumání našeho serveru a případné schválení do partnerského programu.

Naš server zde je zaregistrován pod http://servery.wowresource.eu/server/130

 

Předem děkuji.

 

Chci se zeptat, jestli náš server byl již prozkoumán či nikoliv. Případně prosím o znovuprozkoumání.

Opět děkuji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chci se zeptat, jestli náš server byl již prozkoumán či nikoliv. Případně prosím o znovuprozkoumání.

Opět děkuji.

 

Přidáno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nové pravidlo -

Název serveru který bude obsahovat věci typu max. lvl 255 apod bude smazán.

 

Na tyto informace slouží popis serveru.

 

Edit : Provedena očista WSS

Edited by Wladass

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj všem lidišky,

 

Založili jsme herní server PLEYADA.cz. Je zde více herních serverů né jen WOW.

 

Přesto jsme vaše logo zařadili na první stranu, velmi pěkně viditelné.

 

Prosíme o zařazení do partnerského programu. Server PATIENTIA (CATACLYSM 4.0.3), dále máme DAIDALOS (WOTLK 3.5.5), FASTERION (CLASSIC).

 

Děkuji za rychlé vyřízení naší žádosti a přeji přijemný den... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doporučuji se obrátit přímo na administrátora fóra. Já žádné vyjímky udělovat nebudu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je mi jedno, nesplňuje pravidla takže já ho nepřidám. Pokud se chceš domluvit s adminem na nějakém poplatku tak kontaktuj jeho.

 

Ahoj, je to měsíc co jsem psal adminovi a nic. Prosím Tě sděl mi kdo je admin, možná jsem psal někomu jinému.

 

Děkuji

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×