Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
kupkoid

[Staré téma] WSS partnerský program

Recommended Posts

Ahoj, je to měsíc co jsem psal adminovi a nic. Prosím Tě sděl mi kdo je admin, možná jsem psal někomu jinému.

 

Děkuji

 

 

SneakerXZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mal by som zaujem o spolupracu svami server existuje vyse roka GAMESHOOT.EU len teraz sme spravili sneho medium server Kraken denna navstevnost stranky 300+ Tak co vy na to ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mal by som zaujem o spolupracu svami server existuje vyse roka GAMESHOOT.EU len teraz sme spravili sneho medium server Kraken denna navstevnost stranky 300+ Tak co vy na to ?

 

Pokud nesplňujete pravidla, tak žádná spolupráce nebude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud nesplňujete pravidla, tak žádná spolupráce nebude.

 

-Minimální počet hráčů 100. Denna navstevnost stranky 200+ Ale musis zobrat v uvahu ze sme sa menili na MEDIUM SERVER

-Server musí fungovat alespoň 1 rok. Funguje vyse roka pred tym Genesis

-Server nesmí běžet na Hamachi. NEBEZI

1. Mít zaregistrovaný server na servery.wowresource.eu KRAKEN

2. Mít náš banner umístěn na dobře viditelném místě na svém webu Zajtra pribudne

3. Mít na WSS 100% pravdivé údaje To mame

 

Prepac ze pred tym som to len tak zvrchovane.Chcel by som ti povedat ze nas server Kraken bezi stvrty den ale fungujeme vyse roka ako FUN GENESIS ale teraz sme to zmenili a stupame spet

Share this post


Link to post
Share on other sites

baner tam uz mame Plus chcel by som este vas poinformovat ze ziaden server nema take exp raty ako mi A tak drop a ID a flush Budeme mat Guildhousy a hlavne ROLE PLAY guild

 

Co vy na to ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

baner tam uz mame Plus chcel by som este vas poinformovat ze ziaden server nema take exp raty ako mi A tak drop a ID a flush Budeme mat Guildhousy a hlavne ROLE PLAY guild

 

Co vy na to ?

 

Kontaktuj admina, třeba budeš mít to štěstí a odepíše ti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A potom toto tema tu je od coho ? hod nejaky kontakt na ADMin ale skype alebo icq ak sa da vdaka

 

Téma je tu k tomu samému k čemu jsou WSS :)

Kontakt na admina zde : SneakerXZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesplňuje pravidlá

 

Je ich celkom dosť, takže ikonka WSS je síce na webe ale takým spôsobom že ale to nie je podstatné, prezentácia 0% hlavne na WSS, a to JS okno na stránke je perfektné

 

"Nejlepší GM Server na Evropské scéně." ... ako tu povedal Wladass "daj si päsťou na oko"

 

PS to nie sú pravidlá ale isté nepísané podmienky aby sa tam ten server dostal

Edited by Jamira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samozrejme to je vec aj admina a Wladassa nech sa vyjadrí aspoň Wladass určite napíše

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaké jsou podmínky partnerského programu?

1. Mít zaregistrovaný server na servery.wowresource.eu

2. Mít náš banner umístěn na dobře viditelném místě na svém webu

3. Mít na WSS 100% pravdivé údaje

 

Nic o nějaké prezentaci tam není - server je na WSS registrovaný a má 100% pravdivé informace.

Pokud nejsi slepý, tak ten banner na stránce nemůžeš přehlédnout.

 

Nezlob se na mě, ale nechápu Tě. Počkáme tedy na vyjádření adminů.

Edited by Amun Holymord

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako som už povedal nie každý sa tam môže dostať a keby som ja alebo Wladass tak striktne pridával každý server tak je tam každý 2

pretože pravdivé údaje tam môže mať každý, ikonku na web si dá každý a super dostane Odporúčané

 

Čo je pravdivé na Nejlepší GM Server na Evropské scéně ?

Ako prepáč už len pre to by som ja neschválil pre Odporúčané

PS Admina je len jeden a nemyslím si že Wladass by ti dal už len za tú prezentáciu schválenie

Edited by Jamira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravdivé je na tom asi to, že moc public GM Serverů již v Evropě není a když jsou, tak fungují přes Hamachi.

Navíc my máme již několikaleté zkušenosti s vedením takového typu serveru.

Osobně si myslím, že pokud hráč rozklikne informace o Holymordu na WSS, zaujme ho hlavně sousloví "GM SERVER" v jeho názvu. Tudíž první věc, kterou bude hledat, bude odkaz na náš web, kde ho jako první věc bude očekávat trailer a informace - tudíž specifická a detailní prezentace na WSS není potřeba.

Byl jsem toho názoru, že Holymord je natolik originální svým typem a funkcí, že by se do tohoto programu hodil. V žádném případě se tady s Vámi nechci hádat o naší populaci, prezentaci nebo něčem podobném - pokud nemáte zájem, nedá se nic dělat.

 

Už to chápeš? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesplňuje-li pravidla nebude přidán, žádné slovíčkaření nebude. Pokud se ti to nelíbí, rád předám admina někomu schopnějšímu. A pokud se ti nelíbí ani toto tak napiš adminovi wowresource.eu.

 

Přeji příjemný večer a pravidlům zdar.

 

PS : Nebudeme podporovat víkendové servery a servery, které si myslí že jsou něco víc než ostatní.

 

Edit last : Nehledě na to, že na WSS propaguješ oba dva realmy a WSS ikonku (což je základní pravidlo) máš jen na jednom z nich.

 

Zamítnuto.

Edited by Wladass

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nezlobte se na mne, pánové, ale tohle je známka demence.

Tohle vůbec není o schopnostech, Wladass, ale o přemýšlení. Já neříkám, že Holymord je něco víc, než ostatní servery - naše populace není nic moc a věková hranice mi přijde stále nižší a nižší. Pouze jsem se Vám tady snažil slušně vysvětlit pravdu, že Holymord je projekt originální, co se typu hraní týče. A úkolem tohoto programu by snad mělo být sjednotit do seznamu nejoriginálnější s nejlepším. Že si tady vymýšlíte všemožné nesmyslné pravidla, mi přijde až ubohé, jako by snad tento seznam serverů byl bůh ví čím.

 

BTW, rád bych Vás upozornil na fakt, že "druhý realm" je pouze spřátelený server, s jehož administrativou já nemám absolutně nic společného, takže jeho přihlášení na WSS není vůbec moje věc - kdybyste si přečetli jedinou větu na tom rozcestníku, nikdy byste takovou větu nemohl napsat.

 

Omlouvám se, pokud jsem tímto někoho urazil, nicméně jsem opravdu zklamán z Vašeho přístupu.

 

Loučím se.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A úkolem tohoto programu by snad mělo být sjednotit do seznamu nejoriginálnější s nejlepším.

 

 

Pokud daný server nesplňuje daná pravidla tak se nic "sjednocovat" nebude. Pravidla jsou od toho aby se dodržovala. Ty o něco žádáš, abychom ti my udělali reklamu, tzn. že ty nemáš právo si určovat pravidla apod. Pokud se ti něco nelíbí obrať se na administrátora wowresource.eu pokud budeš mít to štěstí a odepíše ti ;)

 

pozn. O demenci mluv jinde a né tady.

Edited by Wladass
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

-Minimální počet hráčů 100. Denna navstevnost stranky 200+ Ale musis zobrat v uvahu ze sme sa menili na MEDIUM SERVER

-Server musí fungovat alespoň 1 rok. Funguje vyse roka pred tym Genesis

-Server nesmí běžet na Hamachi. NEBEZI

1. Mít zaregistrovaný server na servery.wowresource.eu KRAKEN

2. Mít náš banner umístěn na dobře viditelném místě na svém webu Zajtra pribudne

3. Mít na WSS 100% pravdivé údaje To mame

 

 

WLADAS tak co daj ? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smazáno, zabanováno. Z jinejch to budu mazat jen na požádání. Kdyby tam existoval ban na IP.. ale co rozčilovat se nebudu, je to tak na nic systém, že to ani není možný.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naposledy jsem promazal komentáře, které jsem náhodně objevil s reklamami na jiné servery. Dokud nebude existovat IP ban tak ať si to maže někdo jiný.

Veškeré dotazy a připomínky směřujte prosím POUZE na administrátora fóra.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×