Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
McDony

Jak na waypointy?

Recommended Posts

Potřebuji pomoct s waypointama.. nikde nemůžu najít žádný návod nebo něaký šikovný popis jak ovládat příkazy na waypointy a vše kolem nich.

Například jak udělam že npc dojde na místo a třeba si sedne nebo vykoná něakou emoci a jiné blbosti.. nevim co vše je možne přes tohle dělat.

Budu moc vděčný tomu kdo mi poradí.

 

jo a jedu na "MaNGOS BC 2.1.3 4348 + ScriptDav rev107"

 

:sleeping: :sleeping:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takze :

 

.wp add - Pridani waypointu

.wp delete - smazani waypointu

.wp show last/first - visual waypoint

 

funguje jen kdyz je kliknuto na visual waypoint

.wp modify text1 TEXT - Pri waypointu rekne TEXT

.wp modify text2 TEXT

.wp modify text3 TEXT

.wp modify emote EMOTEID - Pri waypointu udela EMOTE

je to tam toho jeste vic ale vse nevim :D doufam ze to pomohlo

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Díky trošku mi pomohl ten cz popisek :) Ale nevim kde mam najít ty IDčka jednotlivých EMOTE ID nebo SPELL ID neví to náhodou někdo?

Edited by McDony

Share this post


Link to post
Share on other sites
Díky trošku mi pomohl ten cz popisek :) Ale nevim kde mam najít ty IDčka jednotlivých EMOTE ID nebo SPELL ID neví to náhodou někdo?

 

jj to by mě taky zajímalu nvm ako mam roztančit NPC a šiklo by se mi to pls napísajte sem aspoň nějaké ID nemocí a nebo ako dat NPC paladinstýho nebo warlockýho mounta 100% pls help aspoń nějaký ID

Edited by Night

Share this post


Link to post
Share on other sites

a eště jedna otazka nvm jestli to ide ale na WowEmu GM vyděli waypointy pls ide nějak udělat abych je taky vyděl ??

Edited by Night

Share this post


Link to post
Share on other sites

no neviem teraz som to prechadzal az po 70 a tam tanec neni viem ze 11 je smiech

 

 

ale vratme sa ku mne aky je prikaz na viditelne wp?

Share this post


Link to post
Share on other sites
no neviem teraz som to prechadzal az po 70 a tam tanec neni viem ze 11 je smiech

ale vratme sa ku mne aky je prikaz na viditelne wp?

 

 

oki dik za ten smích skusim nějak najít ako je ID na dancing

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

no skusal som emocie na gruntovi :

1- gestikulacia ako pri hovoreni

2-poklona

3-mavanie

4-radost

5-mavnutie rukami(ako pri ukazani smeru)

7-pije a slajduje

10-dance

11-smiech

14-rude

15-bojovy vykrik

16-poklona s uctou

17-pusa

18-plac

19-kura

20-ponizene poklaknutie(ako pri prehratom dueli)

21-potlesk

22-kricanie

23-so strong

24-zalubeny postoj

25-vyzva na boj

27-bojovy postoj

28-buchanie pestami

32-obzera sa

33-uder do hlavy

34-uder do brucha

35-utok pest/zbran

36-utok rukov

37-zahnatie sa s prava/zlava

38-zahantie sa so spodu

39-vykrytie sekerou

43-buchanie pestou do hrude

44-bojovy postoj-zbran drzi v 1 ruke

45- to iste- v 2 rukach

49-pohlad s boku

51-buchanie pestou

53-bojovy vykrik

54-zahnatie sa

60-kopanie

61-hadzanie/buchanie rukov

66-nefim co (mne to vypada ja respekt)

69-daco ako unstruck

70-mavanie

 

ps:nefim ci to je presne tek ale pisal som to podla toho co mi to pripominalo

 

pps: este som sa xel spitat ako spravim aby npc stlo na mieste a napriklad dancilo leo ked dam iba 1 wp tak nic nerobi iba sotji

Edited by cirbani

Share this post


Link to post
Share on other sites

Waypointy jdou fpohodě vytvořit (.wp add) ají zobrazit (.wp show last/first),

ale je problém při editaci emote na jednotlivých WP a při mazání WP.

Při editaci WP to vyhodí error:

No waypoints found - This is an Mangso DB problem (single float)

a u mazání to hlásí

Each waypoint command has it´s own description!

Edited by hisgrak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tady jsou ty emoty (este ze mam starej dobrej dbc tool v0.5b coded by noisehole)

emote.JPG

Vetsinou jdou jen oneshot emoty. Kneel bez schovani zbrane a naporad je 398 STATE_CANNIBALIZE pri kterym zadny cannibalize neni ale pouze kneel.

400 STATE_DANCESPECIAL si dejte na humany budou tancovat specialni druh tance :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×